2733
2734
نه گلم اصلاح نمی خواد کنی. چیزی نگفتی که ناراحت شم. به زیباییه کسی هم کاری ندارم چه ایرانی چه خارجی. همه اونایی که وارد عرصه مد و سینما می شن خوشگلن حالا یا با عمل یا بی عمل جراحی که برای من شخصا مهم نیست و از دیدنشون فقط لذت می برم. موفق باشی
من در این تاپیک مطلب میذارم تا اگه واسه کسی جالب بود استفاده کنه..و این جور تاپیک ها تاپیک نظر سنجی نیستند که نیاز زیادی به نظر داشته باشند..ولی اگه نظری هم گذاشته بشه حتما استفاده میکنم و ممنون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من خودم خیلی هنرپیشه های هندی دوست دارم برادرم هند هست یه بار که رفتم بودم از نزدیک ایشورایا دیدم خوشگل بود زیاد هم ارایش نداشت حالا بجز هنرپیشه ها دخترهای معمولی هند هم بعضی هاشون ناز و بانمک هستن

تو ایران خودمون خیلی ها از این ها خوشگل تر هستن

دختر های اکراین واقعا زیبا هستن حتی بدون ارایش

این دختری هم که شما گذاشتید یه جوری هست من زیاد به دلم نشست مخصوصا لب هاش .......
آویشن جون باهاتون موافقم..در کنار تعریف هاییی که از این چهره (مه لقا)شنیدم.. از افرادی هم اینو شنیدم که این خانوم زیاد زیبا نبوده در نظرشون و به دلشون ننشسته..و برای خود من هم زیباست ولی نامبر1 نیست...که چون سلیقه افراد فرق داره یک چیز طبیعیه..و همه سلیقه هاقابل احترامن هرچند شاید خیلی متفاوت با هم ما باشن...
2731
ایشون هم خانوم روشا خواننده ای ایرانی که در خارج از ایران فعالیت میکنه..و اسم آلبومشون هم آغوش..و متاسفانه عکس و اطلاعات بیشتری ندارم..ولی اگه دوستانی دارند خوشحال میشم بیان برامون بزارن...اگه مطلب بیشتری پیدا کردم میگزارم

gif animator
Gif animator
منبعی که عکس ها از اونجا گرفته شده اکثرا روی عکس ذکر شده..و بعضی از عکس ها رو هم متاسفانه یادم نمیاد از کدوم سایت گرفتم..مگر نه میذاشتم حتما...البته بعضی ها تو سایت های مختلف پیدا میشن
عزیزم در عرض همون 6 دقیقه مطلبت اومد شماره 19 قرار گرفت و داشت می رفت صفحه دوم که دوباره آوردیش بالا. به چشمای خودم که دیگه شک ندارم! تو نی نی سایت ساعت هایی که بازدید دوستان زیاده خیلی زودتر از 5- 6 دقیقه تاپیک ها پایین می آن. ولی مهم نیست. بگذریم. این عکس ها رو گفتم بذارم اینجا که دوستان ببینن :)

Img4Up
Img4Up
Img4Up

Img4Up

Img4Up
2738
معروفترین خواننده اکراین که تو روسیه هم خیلی معروفه. کلیپ هاش رو هم اگه دیده باشید خیلی ملوسه و با حس اجرا می کنه
آنی لوراک

Img4Up

مه لقا خوشگله ولی من از مدل لباش خوشم نمی آد اصلا که خوب سلسقه ای هستش ولی عاشقههههههه آنی لوراک هستم. خیلی ملوسه و قیافش دلچسبه
2706