2703
2553
من سر بچه اولم رفتم بیمارستان عرفان خوب بود ولی درست راهنماییم نکردند برای شیر دادن به بچه خودم هم کم تجربه بودم آخرش بچه ام شیر خشکی شد در حالی که یکی از دوستام یه بیمارستان دیگه رفته بود بهش کمک کرده بودن به بچه اش شیر بده شانه هاش را ماساش داده بودن بهش قشنگ با حوصله یاد داده بودن بیمارستان عرفان تا می دیدند بچه ام سینه ام را نمی گیره می بردند شیرخشک می دادند که قند خونش نیفته حالا می خواستم از تجربیات شما استفاده کنم کدوم بیمارستان از نظر هزینه ورسیدگی خوبه وتمیزه برخورد کارکنانش خوبه وکلا هر چی که لازمه بهش توجه بشه را بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم میرم بیمارستان بهمن.

همه راضی هستن.

همین امروز هم یکی گفت 4 ماه پیش زایمان کرده 3 تومن.البته پزشک دستمزد نگرفته ها.پولکی نبوده.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2720
سوال منم هست
من قصد دارم برم چمران. البته مطمئننیستم عالی عالی باشه. اما تعریف زیاد شنیدم
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2714
من و 3 تا از دوستام تقریبا با هم تو دی و بهمن زایمان کردیم اونا تو آتیه وعرفان و من تو صارم اونا برا دیدن من اومدن صارم طی صحبت ها و نتیجه گیری همه به اتفاق به این نتیجه رسیدیم صارم بهتر بود من که خیلی راضی بودم
مهفار جون کی زایمان داشتی؟

هزینت چه قدر شد؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
بیمارستان بهمن برای شیر دادن به نوزاد به من خیلی کمک کرددددددددد خدا حفظ کنهههههههههه خانم طباطبایی روووووووووو و سر پرستار بخخششون رو ...بقیه چیزا هم خوب بودددددددددد
2706