2733
2734
من پریودم منظمه یعنی از اول منظم بود. سه بار باردار شدم و الان یک دخمل دارم دو بار اول همون ماه اول باردار شدم و بار سوم که سر دخملم بود بار دوم با وجود اینکه یک لوله دارم .

ببین وقتش که برسه خدا بهت بچه میده چه ماه اول چه دهم
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بار اول و دوم نداره من بار اول کورتاژ شدم بار دوم خارج رحمی داشتم جراحی شدم.

4 سال جلوگیری با ک . ند. وم و طبیعی از اونجایی که مرتب بود تاریخام گاهی هم جلوگیری نداشتیم
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
ترانه جان من حدود 7 سال و نیم که ازدواج کردم و به روش طبیعی جلوگیری می کردم وقتی تصمیم به بارداری گرفتم فکر می کردم باردار نشم یا خیلی دیر ولی به لطف خدا همان ماه من باردار شدم اصلا نگران نباش و به خدا بسپار اگه به خدا با اولین جلوگیری نکردن باردار میشی من الان هفته 27 هستم
2738
مرسی ایسان جون خدا واست ببخشه نی نیت رو ...پس انگار پری منظم تاثیر داره ..که متاسفان دو سال پری من نامنظم ..شده ...

من تازه شهریور میرم اقدام ....منم بعد ٧ سال اولین اقداممه ...
من طبیعی جلوگیری میکردم اما یکبار زمانش مشکوک بود و باردار شدم سقط شد..........یک ماه بعد سقطم که اقدام کردم بلافاصله همون ماه باردار شدم که بازم سقط شد...............شش ماه بعدش دوباره اقدام کردم و تو همون ماه اول باردار شدم و الان یک پسر 11 ماهه دارم
اخجون پس معلومه جلوگیری,طبیعی هم خودش مهمه ..منم طبیعی دارم جلوگیری شاید ده درص کاندوم ...و خیلی کم تو مسافرتهام واسه پری ...یا تنظیمش قرص مصرف کردم ...

یعنی شما هیچکدوم لب به قرص نزدید ؟؟؟!!!!
منم پری منظم نداشتم قبل از اقدام رفتم پیش دکی بهم دارو داد منظم شد ماه بعدش اقدام کردم خدارو شکر باردار شدم
تازه من عفونت شدیدم داشتم که با دارو برطرف شد
خدا گوید:توای زیباتر از خورشید زیبایم/توای والاترین مهمان دنیایم/شروع کن/یک قدم با تو/تمام گامهای مانده اش با من
2706