2703
2553
ممنون نرگس جون,
ما تو جمع خانوادگی معمولاً شلوار و تونیک بالا زانو می پوشیم, بدون چادر .......و حجاب نسبی هم رعایت می کنیم اما احساس می کنم اینطوری برای شب خواستگاری مناسب نیست. بخصوص که بابام هم اصرار داره حتماً چادر بپوشیم تو همچین شبی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانواده اونها چجورین؟ مومن هستن یا متوسط؟؟

من خودم کت و شلوار پوشیدم و یه شال روی سرم انداختم

خانواده شوهرم هم مثل خانواده خودمون بودن از نظر فرهنگی ولی من شال رو به احترام پدرم سرم کردم
2714
من شب خواستگاریم یک کت و دامن گل بهی پوشیدم و یک شال صورتی انداختم و یک دمپایی نیم پاشنه پام کردم.... خیلی خوشگل شده بودم.... ولی از اون موقع تا الان که 4 سال و نیم گذشته هنوز هم شوهرم میگه اون کت و دامنت اصلا بهت نمیامد!!!!!!!!
خیای خندیدم رها..چه شوهر با مزه ای دارین؟

منم یه کت دامن سیبز خیلی شیک پوشیدم و چون مجلس خیلی شلوغ بود چادر هم سر کردم ولی هنوز که هنوزه همسری میگه لباست خیلی ناز بود مثل خانوما شده بودی!!

(همسری خیلی دوست داره من چادر سر کنم و وقتی سر میکنم غش میکنه از خوشحالی!!)
یه کت شلوار شیک ابی اسمانی یه شال حریر صندل ست درسته بستگی به خانواده اونها داره ولی یه جوری باش که تا اخر بتونی همون جوری باشی خود واقعیت باش اگه همه جا چادر سرت می کنی چادر سر کن اگه نه که ......البته به نظر من مبارک باشه.
وقتی که تو امدی به دنیا عریان جمعی به تو خندان و توبودی گریان
کاری بکن ای دوست که وقت رفتن جمعی به توگریان وتوباشی خندان
سلام من کت دامن پوشیدم. باشال.
خیلی شیک بود همه اینو می گن ولی بعدا شنیدم که مادر شوهر کلی ایراد گرفته که به همسرم از حسودیش بود.
یک توصیه : راحت باش. اگه قرار باشه بشه اتفاق می افته . در هر صورت هر چی بپوشی می تونن ازش ایراد بگیرن.
موفق باشی.
من یه ژاکت بافتنی بنفش با تاپ بافتنی زیرش با یه شلوار لی و یه شال یاسی پوشیدم.(البته زمستون بود).
فوق العادههههههههه ناز شدم. همه هم پسندیدن. خیلی دخترونه و ناز بود.آخه من سنم جوری نیست که کت دامن یا کت شلوار بپوشم.اصلن خوشم نمیاد.
2706