2410
2553
عنوان

اب لیمو شیرین واسه بچه 7 ماهه خوبه؟

53946 بازدید | 19 پست
سلام دوستان.دکتر بچه من گفته اب لیمو شیرین بدم بهش.اما دوستم میگه دکتر بچش گفته به هیچ وجه مرکبات ندید.البته بچه اون 5 ماهشه.حالا نمیدونم چون 6 ماهش نشده اینو گفته یا کلا نباید بدیم.البته من اینو شنیدم که پرتقال رو نباید تا 1 سالگی بدیم اما لیمو شیرین رو نمیدونم.لطفا اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید.ممنون.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...
راستش من تو دادن خوراکی به پسرم خیلی سخت گیر نیستم ولی چند تا چیز رو تا یک سالگی اصلاً بهش نمیدم
مرکبات و عسل و سفیده تخم مرغ
مرکبات فوقالعاده حساسیت زا هستن. بهتره که ندی
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فائزه جان شیما جان گفته لیمو شیرین.
منم گاهی تو سوپ پسرم چند قطره لیمو ترش می ریزم
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
میدونم ولی لیموها از یک خانواده مگه نیستند تازه یک نی نی 6 ماهه حداکثر دو سه تا قاشق مربا خوری با التماس در روز بخوره شاهکاره. ان شالله مشکلی نیست. بعدشم دکتر گفته بده ولی دوست شیما گفته به هیچ وجه ... عجبا.
2714
سلام عزیزم من هم پسرم 6 ماهشه دکتر اونم به من گفت غذا رو که میخوام شروع کنم هفته اول رو با آب میوه آب سیب و آب لیمو شیرین و آب هویج شروع کنم.دکترش متخصص تغذیه هم هست...فکر نمیکنم مشکلی باشه ...البته بگم که من هنوز آب لیمو رو شروع نکردم و امروز احتمالا بهش میدم...ولی این رو هم بگم که دکتر گفت از یه قاشق شروع کنم و کم کم برسئنم به 7 تا و بعد هم هر چی خواست
شیما جون بچه من 5 ماهگی یبوست گرفت اونم 10 روز دکترش بهم گفت اب لیموشیرین بهش بده چون لیمو شیرین بی ضرر ترین میوه برای بچه زیر 1 ساله و حساسیت نداره بهش بده عزیزم من که دادم و مشکلی نداشت

سلام . دکتر کوچولوی من  دکتر بسیار حساسی هست .. از نه ماهگی گفت آب لیمو شیرین رو می تونی از یک قاشق چایخوری شروع کنی و بعد از یک مدت هرچقدر دوست داشت بهش بده .. البته گفت اگر حساسیت نداشت و طعمش رو دوست داشت. محیا در اولین بار دور لبش کلی جوش زد ک گفت قطع کنم و دوباره بعد از یک ماه بدهم که دفعه دوم این طور نشد .. آب لیمو ترش هم از نه ماهگی گفت می تونی در سوپش اگر طعمش رو دوست چند قطره بچکونی اما پرتغال و نارنگی رو به هیچ وجه تا قبل از یکسالگی نده 

حتی هندوانه و انار رو گفت به احتمال حساسیت و دردسرش نمی ارزه صبر کن تا یکسالگی 

2706