2737
2734
عنوان

تشکیل ساک و رویت کیسه زرده

22054 بازدید | 10 پست
سلام .اگه ممکنه جواب منو بدید!!!
من سن حاملگیم بر اساس آخرین تاریخ پریودم 6 هفته و 2 روز،ولی تو سونو گفت 5 هفته و 5 روز و ساک و کیسه زرده تشکیل شده ولی جنین دیده نشد و ضربان قلبش هم شنیده نشد.نظرتون چیه؟غیر طبیعی نیست؟ خیلی نگرانم.
سلام . منم باردار شدم . سن حاملگیم 40 روزه . اما 2 هفته می شه لکه قهوه ای رنگ، ترشح قهوه ای ، و گاهی وقتا آخر ادرارم قهوه رنگ می شه مثل خون خشک شده . با اینکه شیاف استفاده می کنم کمتر شده ولی قطع نشده . سونو گرافی رفتم جواب : ساک حاملگی بوده که فاقد کیسه زرد و پلی فتاله . به نظر شما نی نی من عمرش به دنیا نیست ؟ خواهش می کنم جوابمو بدین. هر چی هست . می زارم به عهده ی خدا . نمی دونم با این قضیه امیدوار باشم یا نه .
بگین کیسه زرد کی تشکیل و رویت می شه .
سلام من تا الان 2بار حاملگی پوک داشتم .الان دوباره باردارهستم ولی درست بعد از یک هفته تاخیر در قائدگیم که رفتم دکتر وقتی سونو گرافی انجام داد دکتر گفت که جنین تشکیل نشده ولی کیسه زرده تشکیل شده می خوام ببینم ایا ممکنه ایندفعه هم پوک باشه .لطفا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه متشکرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هفته شش یا چهل روز خیلی زوده واسه فهمیدن تشکیل قلب بچه ها عجله نکنید استراحت کنید و به خودتون استرس ندید صبر کنید دو هفته دیگه برید سونو ان شالله قلبش می زنه
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
2728
افسی جون تو هم عجله نکن من که به نظرم تا ده هفته هم صبر کنید تو همین سایت خوندم که خیلی ها قلب نی نیشون اون موقع زده
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
سلام من31 سالمه. دوتا فرزند دارم. دومی9 ماهه هست. شیر خودمه می خوره. ازمایش بتا دادم 50 بوده. بعد سونو رفتم اثری از بارداری نبود. گفتن ساک بارداری تشکیل نشده. یک هفته بعد ازمایش دادم 37 شد. موقع ازمایش خیلی استرس داشتم. یعنی تاثیری روی بالا رفتن داشته؟؟؟ . من تنبلی تخم دان هم دارم. همیشه به زور پرید میشم. از بعد زایمان دیگه پری نشدم. ممکنه باردارباشم؟؟ امپول پرژسترون زدم الان پنج روزه. ولی پریود نشدم. خدا کنه بارداری نباشه. تورو خدا جوابمو بدین.؟؟؟
2738