2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دمپایی نمی تونی ببری تازه تو خود محوطه ی پارک آبی جدیدا نمیذارن دمپایی بپوشی ،خیلی بده من چندشم شد،خوراکیو مطمئن نیستم ولی کیفو می گردن
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"

ماریلا

1391/7/2 1:37 ق.ظ

سلام دوست جونا
من دو هفته پیش رفته بودم دهکده آبی پارس
جدا از اینکه چه افتضاحی بود از شلوغی و کثیفی و بوی بد و صف های طولانی و بلیط 25 هزار تومانی که خریدیم و تکون می خوردیم باید پول می دادیم و ...
بعد از یک هفته زیر شکمم درد شدیدی احساس می کردم مخصوصا ببخشید هنگام ادرار اما چون نزدیک پریود بود توجه نکردم ... بعد از چند روز تکرر شدید گرفتم و دیگه ناچار رفتم دکتر و آزمایش و نتیجه این شد که عفونت شدید ادراری دارم و دکتر گفت که اگر دیرتر اومده بودی و باز هم بی توجهی می کردی ممکن بود کلیه ات از بین بره !!! بعد سوال کرد که آیا استخر می رم ؟ و تا من گفتم که پارک آبی رفتم خودش اسم پارک آبی پارس رو برد و گفت که تو چند ماه گذشته دست کم 20 مورد مراجعه ی این طوری داشته ...
گفتم این مسئله رو با شما هم در میون بذارم که اگر هم خواستین برین حداقل بچه هاتون رو نبرین ... چون خیلی ها اونجا با بچه های کوچیک اومده بودن و من که الان دارم آنتی بیوتیک های به این قوی ای می خورم وای به حال اون کوچولو ها !!!
خلاصه که مواظب خودتون باشین
غصه های زندگیت را با قاف بنویس تا هرگز باورشان نکنی !
.

2714
50 تومن،اگه اس ام اس تخفیف داشته باشی 28 ولی در کل نمی ارزه،پارک آبی تهران بری بهتره
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
تمام وسایلت رو میگردن . اونجا رستوران و کافی شاپ اینا داره ولی قیمتاش فضائیه . یه لیوام دلستر 1500
کیک با بستنی 5500
چیپس و پنیر (پنیرش خیلی کم) 5500

فوق العاده شلوغه . برای هر سرسره دست کم 1 ساعت توی صف باید وایستی
آره خیلی کثیفه،من خدارو شکر چیزیم نشد ولی حالم بهم خورد از کثیفیش
از اصفهان برید کرج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2706