نی نی سایت > تبادل نظر > والدين و كودكان (بدو تولد تا 8 سالگي) > پدران > ده فرمان زنانه براي رام كردن تندخو ترين مردان دنيا

موضوع: ده فرمان زنانه براي رام كردن تندخو ترين مردان دنيا + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ني ني نگار1 پست ها : 274عضویت:1389/5/6
1389/7/14 - 1:25 عصر
فرمان اول: باورش كن!
بيشتر مردها به طرز بچه گانه اي دل شان مي خواهد كه همسرشان باورشان كند. اصلاً خوش شان نمي آيد كه همسرشان در توانايي ها و قابليت هايشان (مثلاً در تأمين امنيت، رفاه و...) شك داشته باشد. سرتان را به باد ندهيد! با رفتار و گفتارتان به آنها بفهمانيد كه توانايي، مهارت، استعداد و پشتكارشان را باور داريد؛ البته دروغ هم نگوييد، چون مي فهمند. ضمن اين كه ردوغ گفتن، اساساً خوب نيست.
......................

فرمان دوم: حرف بزن
براي اين كه همسرتان بفهمد شما اورا درك مي كنيد، خودتان را موظف كنيد كه هر روز به مدت كوتاهي در همين خصوص با او حرف بزنيد؛ بيست دقيقه در طول يك روز كه زياد نيست. هست؟ حتي اگر جواب تان به اين سؤال، مثبت باشد، باز هم اين صحبت 20 دقيقه اي را ازهمسرتان دريغ نكنيد، چون تأثيرش خيلي بيش از اين 20 دقيقه اي است كه در ذهن شماست. بي انصافي نكنيد؛ نگوييد كه همسرتان ارزش اين 20 دقيقه را هم ندارد!
....................

فرمان سوم: تأييدش كن!

اكثر آدم ها دوست دارند كه مورد تأييد باشند همسر شما هم مثل بقيه آدم ها. چه فرقي مي كند!؟ تا مي توانيد به مناسبت هاي مختلف، همسرتان را تأييد وتشويق كنيد؛ نه با استفاده از جملات كليشه اي و مسخره كه مثلا: «واي تو فوق العاده اي! بي نظيري! حرف نداري! و...» اين حرف ها را ديگر هيچ مردي باور نمي كند. خودتان را خسته نكنيد! دل تان بايد با زبان تان يكي باشد. البته مي دانم كه كار سختي است.، ولي اگر بتوانيد از عهده اين كار سخت برآييد، قدم بزرگي در جهت تحكيم پيوند تان برداشته ايد. موفق باشيد!
...........................

فرمان چهارم: روي اعصاب اش راه نرو

شما خوش تان مي آيد كه يك نفر مدام به تان بگويد اين كار را بكن، آن كار را نكن و...؟! خب، مردها هم مثل خود شما، دل شان نمي خواهد همسرشان مدام از آنها بخواهد كه زيرورو شوند! تا آن جا كه مي توانيد، مردتان را همان طور كه هست، قبول كنيد. خيل از مردها از اين كه همسرشان بخواهد آن ها را مدام تغيير بدهد، آزرده خاطر و گاه خشمگين مي شوند. به خاطر داشته باشيد، آدم مي تواند خودش را خيلي راحت تر عوض كند. عوض كرن ديگران خيلي سخت تر است.
..................................

فرمان پنجم: مغزش را گاز نزن!

اگر شوهرتان خسته است يا ذهن اش به هر دليلي درگير است و شما هم نياز مبرم داريد كه مطلبي را با او در ميان بگذاريد، لطفاً بلافاصله برويد سر اصل مطلب و حاشيه پردازي نكنيد. مردها كه اعصاب شان را از سر راه نياورده اند! اگر نياز به دانستن جزئيات داشته باشند، حتماً خودشان پرس و جو مي كنند.
............................

فرمان ششم: چرتكه نيانداز!

به هر طريق ممكن، محبت تان را به همسرتان ابراز كنيد. براي محبت كردن هم چرتكه نياندازيد!كه مثلا حالا نوبت من است يا او؟ دنبال يك موقعيت يا مناسبت خاص هم نباشيد. خيلي از مردها هستند كه از خود شما هم رمانتيك ترند.
...........................

فرمان هفتم: احترام بگذار

وقي همسرتان دارد از افكار و عقايدش برايتان صحبت مي كند، توي ذوق اش نزنيد. هميشه و درهمه جا نشان بدهيدكه برايش احترام قايل ايد. وقتي همسرتان خسته از سر كار برمي گردد، خودتان را بي حوصله و مشغول به كار نشان ندهيد و بي خودي در آشپزخانه دورخودتان نگرديد. از ما گفتن بود...!
............................

فرمان هشتم: امان بده!

تقريباً تمام آدم هاي روي زمين احتياج دارند كه در پايان روز، دوباره انرژي بگيرند و جسم و روح شان را بازسازي كنند. مردها هم كه از مريخ نيامده اند! حتي اگر از مريخ آمده باشند، باز هم خوش شان نمي آيد وقتي خسته و كوفته از سر كار برمي گردند، شما تمام اتفاقات روز را بلافاصله برايشان بازگو كنيد. امان بدهيد! بگذاريد كمي استراحت كنند و بعد، آرام آرام شروع كنيد به شرح ماوقع.

.............................

فرمان نهم: اعتماد كن!

اعتماد، حياتي ترين عامل براي شكل گيري يك ازدواج موفق است. اگر به هر دليلي به همسرتان اعتماد كامل نداريد، به جاسوسي متوسل نشويد، چون اوضاع خراب تر مي شود. منطقي ترين كار اين است كه از يك آدم امين و داراي صلاحيت مشاوره بخواهيد.
..............................

فرمان دهم: رفيق اش باش

رابطه تان را طوري با همسرتان تنظيم كنيد كه هم عاشق اش باشيد، هم بهترين دوست و رفيق اش. براي اين كه بتوانيد سال هاي سال، دوست و همراه همسرتان باشيد، بايد راه هايي پيدا كنيد تا وقت بيشتري را با او بگذرانيد و كارهاي بيشتري را به كمك همديگر انجام بدهيد.

منبع:نشريه زندگي آيده آل شماره 41
تهيه و تنظيم : سامانه اينترنتي نيك سايت
www.niksite.com

اين هم ورژن ده فرمان مردانه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=49680
خاله بهار پست ها : 3186عضویت:1389/6/10
1389/7/14 - 1:34 عصر
ني ني نگار عزيز مطالب بسيار جالب و مفيدي بود. حتما سعي ميكنم از اين موارد در زندگي استفاده كنم. خيلي ممنون
مامان فسقلي پست ها : 974عضویت:1388/10/4
1389/7/14 - 1:42 عصر
ني ني نگار جون....ممنون از مطلبت....من كه كاملا حرهاي بالارو قبول دارم چون تمام نكات بالا باعث ارامش خونه ميشه...
نرگس پست ها : 1651عضویت:1389/1/30
1389/7/14 - 1:52 عصر
كاش يكي هم بود كه به مردها بگه با زن ها چگونه برخورد كنند... چرا همش ما بايد رعايت كنيم؟!!!
پريســـــــــا پست ها : 2346عضویت:1388/2/7
1389/7/14 - 1:54 عصر
بله ديگه فقط زنا بايد هواي مرد و داشته باشن ...همين موارد در مورد ما هم اتفاق مي افته ..كي بايد ما رو درك كنه...همش ما زنا بايد ناز مردا رو بكشيم به نظر من هر چيزي تو زندگي متقابله..همه چي دو طرفه هستش
هيچ وقت نفهميدم چه رازيست بين دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
مرمر پست ها : 286عضویت:1389/1/11
1389/7/14 - 2:04 عصر
كاش يه ددي سايت هم بود اينارو واسه زنا مينوشت
روشان... پست ها : 15394عضویت:1389/3/2
1389/7/14 - 2:07 عصر
خيلي استفاده كردم ممنون
اين نيز بگذرد ...
نرگس پست ها : 1651عضویت:1389/1/30
1389/7/14 - 2:09 عصر
ددي سايتو خوب گفتي مرمر جان

مامي قند عسل پست ها : 12249عضویت:1387/7/12
1389/7/14 - 2:18 عصر
مرسي عزيزم. مفيد بود.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
ساني - مامان پادرا پست ها : 499عضویت:1388/6/23
1389/7/14 - 2:18 عصر
ولي شوهر من برعكسه .يعني تا مياد خونه همون جلوي در ميپرسه چه خبر ؟ منم اول خبراي خوب رو ميگم و بعدشم بد. ولي در مورد تائيد كردن واقعا موافقم . چون وقتي ازش حمايت ميكنم يا ميگم خيلي قبولش دارم ميبينم خيلي خوشحال ميشه و مثل بچه ها ذوق زده ميشه !
شكلات داغ پست ها : 157عضویت:1389/7/10
1389/7/14 - 2:22 عصر
فروغ فرخزاد شاعره محبوب كشورمان در يك بيت ميگويد: اي زن كه دلي پر از صفا داري راز دل خود به مرد مگو هرگز او معني عشق را نمفهمد بايك دل خود از او مگو هرگز. من فمنسيم نيستم اما دادگاه هاي خانواده نشان داده از هر 10 طلاق 8 مورد بخاطر عدم رضايت زن از زندگي بوده يعني از هر 10 زندگي فقط 2 مرد از زندگيش شاكي است پس مردها موجوداتي تقريبا غيرقابل تحمل و فوقالعاده نا سپاس اند.
ياسي پست ها : 587عضویت:1387/7/8
1389/7/14 - 2:27 عصر
به نظر من اگه اين موارد رو كه خيلي هاشون هم واقعا سختن بتونيم رعايت كنيم زندگيمون مي شه بهشت و اونوقت مردا هم مي تونن بهتر به ما سرويس بدن !!
مطالب مفيدو خوبي بود به اميد خوشبختي همه زوجا و آرامش كوچولوهاشون...
باباي پسرم پست ها : 3054عضویت:1386/10/4
1389/7/14 - 2:32 عصر
مطلب جالبي بود ممنون از خانم ني ني نگار .....
ني ني نگار1 پست ها : 274عضویت:1389/5/6
1389/11/16 - 11:12 عصر
خواهش مي كنم دوستان عزيز .... قابل شما رو نداشت ... اين مطلب رو خوندم و به نظرم جالب و مفيد اومد و خوشحالم كه به نظر اكثر شما دوستان هم مفيد بوده .درمورد اين كه بايد آقايان هم بايد يكسري مسائل رو درمورد خانم ها رعايت كنن كاملا درسته و تا زماني كه احترام و عشق متقابل نباشه زندگي شيرين و لذت بخش نمي تونه باشه و درمورد نكاتي كه بايد راجع به خانم ها رعايت كرد هم كلي مطلب مختلف توي اينترنت هست اما من چون ديدم اينجا ني ني سايت هست و اغلب كاربرها هم خانم ها هستند مطالبي رو كه فكر كردم به درد خانم ها مي خوره گذاشتم .حالا به خاطر گل روي شما دوستان هم كه شده ، مطالبي كه بايد آقايان رعايت كنند رو هم گذاشتم :)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=49680
شهره پست ها : 1808عضویت:1389/10/22
1389/11/17 - 12:04 صبح
زن يعني كوه صبر و مرد يعني دشت غرور كاش فقط يك روز جاي ما و مردها عوض ميشد تا بفهمند زن بودن يعني چه
باران پست ها : 4158عضویت:1389/10/1
1389/11/17 - 8:58 صبح
ني ني نگار جون، خيلي خوب بود. مرسي. به نظر من، با توجه به تفاوت خيلي زياد دنياي زنها و مردها و با تو جه به روحيات لطيف خانومها و اينكه زن مظهر عشق و صفا و لطافت و ظرافته، ايجاد محيط صميمانه و بنيان اون اول با زن هستش. همين كه ما اين فضا رو ايجاد كرديم و مرد و در شرايطش قرار داديم، اونم مطمئنا در اون مسير قرار ميگيره و همراهي ميكنه بطور قطع. پس شروعش با زن هست، ادامه و همراهي با هر دو. ايشالله همه، هميشه زندگيهاي شادي رو تجربه كنن.
روناك پست ها : 11334عضویت:1389/4/27
1390/1/25 - 6:22 عصر
عالللللللللليييييييييييييييييي....
سارا * متين * پست ها : 4885عضویت:1388/7/29
1390/1/28 - 1:43 عصر
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82418&PageNumber=15
خدايا ازت سپاس گذارم به خاطر اينکه به زندگيم برکت داده اي و اکنون از راههايي که گمان دارم يا گمان ندارم، آرزوهايم را در جهت خير و صلاح همگان، برآورده مي کني!
ناد پست ها : 12890عضویت:1389/1/17
1390/1/28 - 2:17 عصر
ممنون
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقايقـــــــها ميكشـــم و ميگويــــم تا *همـســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــي بايد كـــــرد...
آيدا پست ها : 1274عضویت:1390/1/24
1390/2/1 - 5:37 عصر
عاليييي
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: