2726
من 28 سالمه ولی کم کم احساس میکنم پیشونی و دور چشمم یه چروک های کمرنگی زده . فکر کنم پوستم از پوستایی هست که زود چروک میگیرن. دوست دارم مصرف یه کرم مناسب رو شروع کنم. شما از چه کرمی راضی هستید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به عسلی و روفینا من از 25 سالگی کرمهای شب و دور چشم اوریفلم را استفاده کردم الان 31 سال دارم- یه کرمش مخصوص 25 تا 30 هستش که خیلی خوبه شیشه کوچیک و آبی رنگی هم داره- یکیشم مخصوص 30 به بالاست- اگه بروشورهای اوریفلم را گیر اوردید یه نگاهی بندازید اونی که میخواید پیدا میکنید- اما یه چیز دیگه روغن زیتون و روغن شترمرغ هم خیلی خوبه به نظرم ازینا استفاده کنید بهتر و طبیعی ترم هست- من خودم در حال حاضر شروع به استفاده از روغن شتر مرغ کردم- خیلی خوبه توی یه مجله خوندم که روغن زیتون از بوتاکس هم بهتره
CafeMom Tickers
2728
عزیزم به نظرم بهتره که دکتر پوست تشخیص بده چه کرمی باید استفاده کنی.مثلا اگه پوست شما چرب باشه نباید از روغنها و کرمهای چرب استفاده کنی.مثل روغن بادوم و زیتون و ...
من QV مصرف میکنم و 30 سالمه.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
مهناز جون خط خنده به محض استفاده از کرم کلینیک محو می شود واستفاده مداوم سبب سفتی پوست می شود من الان یک ساله استفاده می کنم خیلی راضییم حتی در مجالس هم مرتب می پرسند که چه کرمی مصرف می کنی کرم عصاره مروارید هم برای پر کردن صورت خیلی خوبه مخصوصا وقتی وزن کم میکنی
درسته وای من خودم میدونم پوستم خشکه. یعنی قبلا پیش دکتر رفتم. راستش من دوست ندارم کرم دست ساز استفاده کنم میخواستم بدونم چه مارکی بهتره. آرام جان من هم شنیدم کلینیک خیلی خوبه کرم ها رو چند میگیری؟ نگین جان اوریفلیم که بسته شد دیگه. مهناز جان آره اگه به پوستت برسی و کرم مناسب استفاده کنی خیلی روی روند پیری پوست تاثیر میزاره. خواهر خود من شانل استفاده میکنه که خیلی خوبه ولی چون گرونه من نمیتونم استفاده کنم. منظورم این بود که موثر هست واقعا
عسلی جون من از کیش گرفتم کرم روز 60هزار تومان کرم شب هم60 هزار تومان وکرم دور چشم 48 هزار تومان ولی برای مصرف یکسال کافییه البته کرمهای تخصصی هم هست و اصلا جز برندهای آرایشی نیست ولی قیمتها خیلی بالا می ره مثلا روی یک سری روز وشب و دور چشم می شه 600 هزار تومان
اولا برای اینکه پوستتون چروک نشه باید هر چه کمتر از مواد آرایشی استفاده کنید و اگر هم استفاده می کنید از مارکهای خوب مثل کلینیک ، لانکوم ، کلارنس و .. . استفاده کنید هرچند گرون هستند ولی ارزششو داره.
ثانیا تغذیتون رو سالم کنید ، یعنی مصرف مواد سرخ کردنی و کنسرو و فست فود را تقریبا قطع کنید یا کم کنید. در ضمن مصرف میوه و سبزیجات را زیاد کنید مخصوصا کاهو
ثالثا صورتتون را با لیف نشورید بلکه بسیار آروم با صابون بدون عطر مثل صابون زیتون، اونهایی هم که پوست چرب دارند می تونند هر دو هفته یکبار در حمانم از سفیداب آستفاده کنند . یعنی دستتون را به سفیدآب آغشته کرده و روی پوست بمالید

در ضمن کرمهای کلینیک و لیراک بسیار خوبه
از ماسکهای گیاهی هم استفاده کنید.
2706