2726
دوستای گلم من یه کرم دور چشم عالی با یه کرم تقویتی و ضد چروک میخواستم اگه مارک خوبی سراغ دارین لطف کنید با ذکر قیمت و اگه میشه جزییاتش برام بذارین.....فقط یه سوال دیگه اینکه بستگی به سن و جنس پوست هم داره؟؟؟؟؟ من 27 سالمه و پوستم نازک و حساسه و گاهی هم خشک چون خیلی کم آب مصرف میکنم. البته الان پوستم خوبه ولی میخوام از حالا به فکر تقویتش باشم.خواهشا هر مارکی رو که استفاده کردین و اثرش رو به وضوح دیدین بگین......ممنون.
چرا هیچکی جواب منو نمیده گریههههههههههههههههههههههههههههههههههه
مگه حتما باید تاپیک در مورد یه چیز عجیب غریب یا جدید باشه که کاربرا نظر بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا واقعا هیچکدوم از کاربرا از هیچ کرمی استفاده نمیکنن!؟یا شاید همه از کرمهاشون ناراضی ان!؟
دوستان شاید این تاپیک براتون تکراری باشه ولی واقعا به کمک و راهنماییتون احتیاج دارم .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عسل مامان . گریه نکن اول صبحی . من کرم دور چشم ایوروشه ، گلینیک و لیراک استفاده کردم. همه اونها فقط جلوگیری از چروک میکنن نه اینکه فکر کنی چروکهای دور چشم را کم می کنند .اگر هم اینکارو کنند خیلی کمه . توی اینها لیراک خوب بود. البته زمانیکه ایوروشه استفاده می کردم مربوط به 10 سال پیشه . خانم دکتری که توی داروخانه ایه که همیشه میرم میگه ایوروشه های جدید بیش از 30 روغن گیاهی داره و بهتر شده . ولی بنظر من لیراک خوبه . برای تقویت پوست هم شما هر چی که به پوست خشکت بمالی تاثیری رو که خوردن 8 لیوان آب روی پوست میذاره نداره. من هم مثل شما کم آب می خورم اما جدیدا سعی میکنم مصرف آب و میوه را بیشتر کنم. در مورد کرم تقویتی چیزی نمیدونم اما من کرم مرطوب کننده اوریفلیم استفاده میکنم . خوبه
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

سلام
اکثر برندها بروشورهای کاملی از محصولاتشون رو چاپ میکنند ومحصدلات مختلف برای پوستهای مختلف دارند که همه داروخانه ها دارند .از داروخانه ها بگیرو کرمهایی که برای پوستت و مناسب سن توئه انتخاب کن .من خودم از مارکهای لیراک ، نئواسراتا و استادرم خیلی راضی هستم.
سلام خانوما.من اصلا صورتم چروک نداره ولی با توجه به اینکه صورتم پر مو هستش و خیلی اصلاح میکنم میترسم زود چروک بشه و میخوام از حالا پیشگیری کنم.به هر حال از همه ممنونم.
بارون جون سلام خوبی گلم؟راستش من با اون یکی سایت خیلی مشکل دارم بعد از رفع فیلتر فکر کردم شما هم برمیگردید اینجا ولی نیومدین گریهههههههههههههههههههههههههههه.چرا نمیاین اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من گاهی اوقات میام اونطرف و مطالبتون رو میخونم بوووووووووووووووووووووس.
salam asl khanoom man tazeh omadam inja,dost golam batavajoh be inke poset che halati dareh,behet tosiyeh mikonam az kerm haye ghiyahi mesl evrocheh va oriflame ke ghiyahiyeh estefadeh kon,ta az darohae chimiyaii dar aman bashi azizam
با بهترین قیمت محصولات اوریف لیم را بخرید..
09301064977
خانوما بیاین اینجا تو این تاپیک علاوه بر کرم های خاص و موثر بر کند کردن روند پیری پوست که خصوصا بعد سنین 30 35 اتفاق میافته به موارد دیگه هم مثل یوگای صورت ماساژ و یا ترفند های دیگه بپردازیم.مثلا میدونیم که خوابیدن بصورتی که صورت با بالش تحت فشار باشه باعث ایجاد چین و چروک میشه و همچنین خوابیدن دمر باعث ایجاد پف دور چشم میشه.و اینکه مرطوب کننده و cleanser یا پاک کننده مهم ترین کرم هاییه که باید استفاده شه.همچنین کرم ضد آفتاب.آفتاب مهم ترین عامل پیر پوستیه.راستی خانومایی که میدونن بگن استادرم بهتره یا کلینیک؟قیمتش که خیلی بیشتره هر کس تجربه استفاده داره لطفا مقایسه کنه
2706