2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178408 بازدید | 954 پست
سلام مهرافرین جونم خوبی؟ مامان خوبن؟ چه خبرا دوستم؟
مهرافرین جونم من پنجشنبه باید برم واسه فریزام خوددکتر کریم زاده انتقال میده دعام کن دوستم که خیلی محتاجم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکی جان سلام

خوبی دوست جون؟ مامان هم خوبن خدا رو شکر . امروز 10 ساعت تو بیمارستان معطل شدیم تا 2 واحد خوب از یه جا پیدا بشه براش بزنن ! بنده خدا دیگه کلافه شده بود .منم یه کم درگیر کار و اینا هستم . ایشالا به سلامتی بری برای انتقال . چقدر خوب که خود دکتر هست خیالت راحتتره . منتظر شنیدن خبرهای خوش ازت هستم.

راستی دکتر به من گفته 4-5 روز قبل پری برم پیشش . چیکار میخواد بکنه؟ دوباره سونو اینا داره یا برای داروهاس که گفته برم؟
2728
سلام مهرافرین جونم خوبی؟ 10 ساعت معطل چی شدین ؟ 2واحد خون قراربوده بزنن؟
مهرافرین جونم فکرکنم شاید بخواد سونو کنه البته دارو رو هم همون موقع میده بهت احتمالا سوپرفکت وداروهای محرک تخمدان ایشاله به سلامتی باشه عزیزم
التماس دعا
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
بله اکی جان میگفتن خون نیست ! مامان این چند وقته هرچی میبریمش میگن کم خونی داره و خون میزنن . حتی دیروز میگفتن مریضی داشتن که 4 روز بستریش کردن خون بزنن آخرشم خون نیومده و مرخصش کردن!

ببخشید اکی جون سوال میکنم دوباره ولی شما رو سونو کرد؟ آخه سونوی اون موقع به چه دردی میخوره؟ چیو میخواد ببینه! امیدوارم برای منم دکتر اونجا باشه.
اکی جونم مطمئنم نتیجه میگیری . توکل به خدا دوستم . خیلی مواظب خودت باش
منم دکتر افلاطونیان بود برای درمان یزد رفتم 2 تا جنین برای گذاشتن که بعد از ازمایش منفی شد کی باید رفت از جنینای فریز شده استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/دو روز پیش منفی شد خودم میخوام تا فروردین 91 دیگه دنبالش نرم تا بدنم کمی استراحت کنه به نظر تون کارم خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Lilypie First Birthday tickers
سلام ستاره جونم خوبی؟ من خوبم خدا رو شکر . کار و بارم خوبه الحمدلله . احتمالا اوایل دی برم برای آی وی اف . دیگه توکل به خدا
تو چیکار میکنی؟ درمان چی شد؟
اکی جونم شاید این چند وقت نیای سر بزنی ولی باور کن همش به فکرتم و مدام برات دعا میکنم

راحله جون نگفتن دلیل نگرفتنش چی بود؟ واقعا متاسفم . امیدوارم به زودی جواب بگیری .والا اینکه صبر کنی رو من نمیدونم بهتره از دکتر بپرسی . من شنیدم خودشون یه مدتی رو میگن استراحت کنید حالا بپرس خودت خانومی
سلام بچه ها من تازه برای اولین بار هفته پیش رفتم دکتر کریم زاده بهم گفت برم برا آیی وی اف ..... اونایی که بیمارستان لاله با کریم زاده یا افلاطونی آیی وی اف کردن میشه بگید کلا از اول تا آخر سیکل چقدر طول کشید و چقدر هزینه کردین ..... ممنون
2706