2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178409 بازدید | 954 پست
من عضوجدیداین سایت هستم حدودیکساله که اقدام کردم لتروزول وکلومیفن مصرف کردم ولی بینتیجه حالاهم ناامیدنیستم بایدصبرکنم واسه همه دعامیکنم ختم سوره شعرایادتان نرود
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد !!! خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
امروز زنگیدم به بیمارستان لاله و برای 30 مهر یعنی شنبه با دکتر کریم زاده نوبت گرفتم تا نامه بگیرم برای یزد 8 صبح بهم نوبت داده
به نظرتون نوبت خود دکتر کریم زاده رو داده یا یه دکتر دیگه؟بهش تاکید کردم که ازش نامه میخام
2728
آره از خود دکتر کریم زاده بهت وقت داده مطمئن باش
من نمیتونم بگم بری پیش کدوم . پیش جفتشون رفتم و کریم زاده رو انتخاب کردم . تجربه اش بالاتره به هر حال استاد افلاطونیان بوده . افلاطونیان تشخیص نداد که من آندو دارم
من دختر ۲۴ ساله ام که اندومتریوز دارم.دکتر ها میگن باید عمل کنم . میدونم این عمل ها برای تخمدان خوب نیست،والی ظاهرا دیگه چاره ای نیست .
خواهش میکنم اگه دکتر خوبی رو میشناسید که تهاجمی عمل نمیکنه یا از آشناهاتون پیشش عمل کرده وبعدا به مشکل بر نخورده خواهش میکنم معرفی کنید.اگر هم دکتری رو میشناسید که خوب نیست معرفی کنید حداقل پیش اون عمل نکنم!
گزینه های خودم؛ دکترمهناز اشرفی. دکتر انسیه تهرانی نژاد ، دکتر افلاطونیان
شانا جان من نظری در این رابطه ندارم . یعنی نمیدونم کی کارش بهتر از همه هست که بهت پیشنهاد بدم . فقط میدونم دکتری به نام دکتر شروین هست که دستمزد زیادی میگیره ولی کارش توی لاپراسکوپی حرف نداره .
برای چی میخوای عمل کنی؟ اذیتت میکنه؟ نمیخوای ازدواج کنی بعد عمل کنی؟!
مهرآفرین جان ممنون که جواب دادی.دکتر های خودم (دکتر اشرفی و تهرانی) هر دو گفتن باید عمل کنم چون 2 سال درمان دارویی کردم اثر نداشت. میگن باید عمل شی تا بفهمیم کیست هات ساده اند یا نه .شاید جدی تر از آندرمتریوز باشه .ولی نمی دونم پیش کی عمل کنم.خیلی نگرانم آخه من هنوز مجردم تا ازدواج کنم و بخوام بچه دار شم با این آندو متریوز و حالا هم که عمل تا اون موقع هیچی از تخمدانم نمونده.
خواهش می کنم کمک کنید.یه جراح خوب واسه آندومتریوز معرفی کنید.
سلام
یعنی چی تهاجمی عمل میکنه؟ نمیدونم منظورتون چیه؟! منم میگم فقط اسمشو شنیدم و اینو میدونم که رفته بود پیش کریم زاده عمل کنم یه خانومی اومده بود میگفت دکترم گفته اگه میتونی برو پیش شروین وگرنه کریم زاده. حالا چیزیه که شنیدم . من خودم تجربه ای ندارم دوستم و مطمئن از حرف ها نیستم.
اکی جونم مامان رفته اسکن خدا رو شکر دکتر میگه خیلی خوب به دارو جواب دادن اگه همینطور پیش بره شاید پیوند مغز استخوان رو انجام ندن.
شما خوبی؟ کی میری دکتر؟ کی میکرو میکنی؟ مامان خودت چطورن؟
2706