2733
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178420 بازدید | 954 پست
سلام به همه دوستان گلم
اکی عزیز اول که شنیدم بارداری خیلی خوشحال شدم اومدم اینجا و به مهرافرین هم گفتم بعد که فهمیدم مشکلی برات پیش اومد و اون فرشته رو از دست دادی خیلی ناراحت شدم ولی مطعن باش هیچ کار خدا بی حکمت نیست حتما خیری درش بوده امیدوارم به زودی زود دوباره خبرش خوش مامان شدنت رو همه جا بشنویم
مهرافرین گل انشالله تو هم به زودی مامان بشی راستی من اشتباه کردم اسپرم بنده خدا 75000000 که فکر کنم بد نیست دیروز رفتم پیشافلاطونیان پدر راستش از خلق و خوی خودش خیلی تعریف شنیدم ولی متاسفانه کسی نبود که ازش نتیجه گرفته باشه منهم بهش گفتم با اینکه یکبار میکرو شدم الان هم میخوام راه اخر را اول برم با بی میلی گفت یعنی باز هم میکرو گفتم اره ولی بعد از سونو گفت کیست داری یکماه ال دی بخور ماه دیگه بیا
سرتون رو درد نیارم امروز با یکی از دوستام که تو ابن سینا میکرو شده بود صحبت میکردم و جوابش مثبت شده یود اونهم بار اول خیلی از اونجا تعریف میکرد میگفت از هر ده نفر هفت نفر نتیجه گرفتند خیلی مردد شدم تو رو خدا منو راهنمایی کنید تا کارام شروع نشده ی مرکز خوب پیدا کنم تو رو خدا منتظرم لاله برم یا ابن سینا
ممنون سیماجون ازهمدردیت سیماجون همین امروزیکی ازدوستان که توی لاله میکروکرده بود مثبت شده میگفت دونفردیگه هم که باهام انتقال داشتن مثبت شدن من خودم کریم زاده روبیشترازافلاطونیان قبول دارم البته من ازدکترعارفی که توی ابن سیناهست هم وقت دارم اگه بافریزام نتیجه نگیرم شایدبرم ابن سیناالبته من چون توی تاپیکهاخیلی میچرخم میدونم کسانی هستن که ازاونجاهم ناراضی هستن خلاصه منم گیج شدم بخدا
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها میگم اینا همش دست خداست مگه من نرفته بودم پیش دکتر آل یاسین چقدر هم ازش تعریف کردند کسایی بودند که علت نازاییشونو کسی تشخیص نمی داد ولی این مشکلشونو حل میکرد و بچه دار میشدند ولی من پیشش 4 بار ای وی اف کردم ونشد بعدش بهم گفتند دکتر افلاطونیان خیلی خوبه اولین کسی بوده که تو ایران سال 67 ای وی اف کرده منم رفتم پیشش که بازم ای وی اف کردم ونشد.
من الان به این نتیجه رسیدم که نباید خودمونو اذیت کنیم زمان بارداری ما باید برسه حالا این دکتر اون دکتر کنیم هیچ فایده ای نداره جز اینکه میشیم موش آزمایشگاهی
الانم سر خودمو حسابی گرم کردم واز فکر بچه دار شدن اومدم بیرون
مگه آدم چند سال زندگی میکنه که انقدر خودشو باید عذاب بده
راستشو بخواید به نظر من هم قسمت هستش و هم دست دکتر ! یک دکتری مثلا برای من اومد داره ولی برای شما نه! یکی از دوستام میرفت پیش یه دکتر بعد چند سال دوییدن و پول خرج کردن بود که اینو پیدا کرده بود . سر چند ماه که گذشت با آی یو آی اون بار دار شد . منم رفتم پیشش چند بار آی یو آی کردم ولی خبری نشد . بعد فهمیدم که اصلا حتی آی یو آی کردن دکتره روی اصول نبوده و با اون کارایی که اون میکرده خطر مرگ هم برام بوده ! ولی خوب دیگه دستش برای دوستم خوب بود و گرفت!
اکی جان الهی که اینبار به خوبی باشه و مطمئنم جواب میگیری . من خودم هیچ حسی نسبت به این دفعه ندارم بسکه قبلا دلم روشن بوده دیگه زیادی برق مصرف کردم خاموش شده هههه
2731
سلام صبح بخیر این حرفها چیه مهرافرین ما منتظریم تو با خبرای خوب بیای
اکی گل ممنون از دل گرمیت دیگه توکل به خدا همینجا میرم ایشالله هممون نتیجه میگیریم
امروز از صبح هر بیمه ای زنگ زدم ناباروری دوم رو قبول نمیکنن فکر کنم اینبار هم هزینه ها گردن خودمونه خدا کمک کنه که ایندفعه چقدر میشه اخه من دفعه قبل پی جی دی هم شده بودم هزینه هام خیلی شد نمیدونم والله ادم نتیجه بگیره دلش نمیسوزه دعا کنید
دو قلو جونم یه جا خوندم که اگه نمونه شوهر رو نشورن و وارد کنن احتمال شوک و مرگ زیاده ! اینم اصلا نمونه رو نشست و منم وارد نبودم به این چیزا . یه بار بهش گفتم نمیدی آزمایشگاه؟ گفت نه لازم نیست ! منم گفتم دکتره لابد یه چی حالیشه! هههههه ولی الان واقعا دلم میخواد ازش شکایت کنم 8 ماه از وقتمو گرفت چند بار هم پول زیاد برای آی یو آیی که روی اصول نبوده !
2738
مگه شیاف نمیذاری؟نمیدونم چی بگم مهرافرین جونم حالم گرفته شد کلاخودمم بشدت قاطیم این خبرتو هم حالمو خراب کرد اصلادلم نمیخواد دلداریت بدن چون بنظرم کاربیهوده ای هست ولی سعی کن دوباره انرژی بگیری وبری دنبال درمان
میفهمم چی میگی مهرافرین جونم منم داغونم بخداباورمیکنی کاملادیوانه شدم شبهاهمش کابوس میبینم ازخواب بیدارمیشم عین بیدمیلرزم یکسره گریه میکنم کلارفت وامدم روباهنه قطع کردم پاک زده به سرم خداکمکمون کنه
2706