2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178408 بازدید | 954 پست
دیشب خیلی دلم درد میکرد ولی امروذ حالم خوبه توکل به خدا هرچی صلاحه همون بشه . به زور از خدا بچه نمیخوام حتما حکمتی توشه .
شکیبا جون شما میری یزد میکرو بشی؟از هرکی میپرسم جواب نمیده پسر دکتر معاینه هم میکنه؟ کسی رو دیدی که جواب گرفته ازش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم نمی دونم مشکلمون کجاست 3بار ای یو ای کردم یک بار عمل ای وی اف ولی نشد سه ماه پیش رفتم پیش دکتر پاک روش به من گفت نطفه خودت و شوهرت ضعیفه کلی دارو به شوهرم داد ولی با دو ماه استفاده واریکوسل گرفت وحرکت اسپرمهاش کند شده حالا هم عمل کرده تا به حالت عادی برگرده آمدیم بهتر بشه بدترشد موندم که به کدوم دکتر میشه اعتماد کرد چون خیلی هااز دکتر پاک روش تعریف کردند
آخ گفتی صدف جون و داغ دلم رو تازه کردی. این دکترا هر کدوم یه سازی میزنن. یکی به من گفت مادرزادی لوله هات باریکه . یکی گفت چسبندگی داری یکی هم گفت هیچیت نیست ! دیدی چقدر نظراشون شبیه همه؟!
2728
به من هم همین طور یکی میگه رحمت بزرگه یکی دیگشون میگه رحمت دوشاخه یکیشون میگه شکل رحمت مشکل داره یه دکتر هم میگه شما مشکل ندارین ولی خوب بعد از شش ماه که شوهرم بهتر شد می خوام برم یزد پیش دکتر افلاطونی چون میگن خیلی کارش خوبه
والا مشکل من معلوم نیست . تنها چیزی که دکتر بهم گفته اینه که سرویکسم در حد یه بچه هست! یکی هم گفته بیا لاپرا کن . من دو دلم نمیدونم باید حرف کدوم رو گوش بدم . برای همین میخوام ببینم این دکتر چی میگه. البته اگه حرف جدیدی نزنه! میگم اگه تیم باشن بهتر نیست؟ نظر جند نفر باهم میشه نه؟
مهرافرین جون هزینه ivf توی لاله من پرسیدم بدون دارو 1400 هست اما میکرورو نمیدونم ضمنا بیمارستان لاله یه تیم هستن دکترطاهری پناه هم هست من تعریفشونوشنیدم با چندتا دکترمشورت کردم تااینجاروانتخاب کردم اول میخواستم برم نوید ولی دو سه تا دکتربهم گفتن که کشاف برای همه یه تجویز داره لاپراوزیفت.
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
به نظر من تیمی اصلا خوب نیست . چون اسمش تیمیه در واقع هر روز یکیشون اونجاست . این طوری نیست که میز گرد تشکیل بدن در مورد مریض تصمیم بگیرن . من دکتر پاک روشو هم خیلی قبول دارم . خیلی دقیق بررسی می کنه .
مرسی شکیبا جان . من فکر میکردم که یه تیم میاد سر مریض با هم شور میزارن اینجوری که خیلی مسخره هست دکترای دیگه به اسم دکتر افلاطونی بیان!
پس لطف کن شما رفتی هزینه هاشو بپرس برام ممنون.
ایشالا که با خبرهای خوب از خودتو نی نی بیای
2706