2733
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178423 بازدید | 954 پست
راستی یادم رفت من پری شدم متاسفانه ولی نمیدونم خوبه یا بد که اصلا ناراحت نشدم . شایدم چون تو سفر بودم گذشت و بهم فشار نیاورد . آخر این ماه باید زنگ بزنم . ببینیم چی میشیه. کی وقت iui داری عزیزم؟
سلام مهرافرین جونم.خوبی؟مسافرت خوش گذشت؟من همین روزا باید پری بشم ازروزسوم هم بایدداروهاموشروع کنم روز12پری برم سونو دیگه حتمااون موقع تشخیص میده کی برم ای یو ای .ایندفعه زیادامیدی ندارم اخه ای یو ای که احتمالش خیلی کمه.باید بعدش استراحت مطلق باشم یاکارسنگین نکنم؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم استراحت مطلق نداره ولی به نظرم هرچی بیشتر استراحت کنی بهتره ضرر نمیکنی من که تو اسباب کشی بودم استراحت نکردم!
وقتی بری سونو سایز فولیکولت خوب باشه میری برای iui . خیره توکل به خدا
مسافرت هم ای بد نبود جای شما خالی . راستی خونتون کجاس؟ من شهرکم
مهرافرین جون من شاغلم فکرکنم باید استعلاجی بگیرم چون باید سه طبقه روبرم بالا پله هاشم ناجوره احتمالااستعلاجی میگیرم .مانارمک هستیم اطراف هفت حوض یاهمون میدان نبوت
2731
سلام شما به شبهای عزیز قسمتون میدم اصلافکرای منفی نکنید خود من فکرکنم اگه بنویسم که قبلا این کارو کردم ولی بازم بخاطر شما مجددا یادوری میکنم سال 82 رفتم تهران پیش جند دکتر ولی اب صافی پاکیو ریختن رودستم سال 83رفتم یزد ای وی اف شدم منفی بود انقدر ناراحت بودم که دوست داشتم بمیرم سال 84 دوباره یزد رفتم دکتر افلاطونیان عملم کرد ولی شبی که اونجا بودم یک پرستار ارخدابیخبر که هنوزم نفرینسم میکنم منواز روتخت انداخت وجون گندس بالا نیاد سریع منو بلند کرد وکشون کشون برد روی تخت اون سالم منفی بود سال 86 رفتم تهران پیش دکتر صاحب کشاف کلینیک نوید اخه خیلی راجع بهس شنیده بودم هر ازمایش ومشاوره بالای 50هزارتومن بود که البته قریب 8میلیون خرج کردم ولی بازم منفی بود دیگه از همه چیز خسته شده بودم اینم بگم تا سری 5 منو شوهرم از خانوادمون مخفی میکردیم ولی سریع اخر به هر د.خانواذه گفتیم وراهی مشهد مقدس پیش خانم دکتر مهناز منصوری کلینتیک نوین رفتیم ای وی اف کردن 2تا فریز کردن ومادرم تاروز ازمایش تو مشهد کنارم بو خانوادمم ازم سر میزد هزینس حدود 2تومن بیشتر نسد که شکر خدا 1.7از بیمه گرفتیم به هر حال ازمایش مثبت بود وتا هنیت الان که این تایپیکو مینویسم وهرد مه ششم شدم در ضمن استراحت مطلقم مادر شوهرم واسم غذا درست میکنه در ضمن امپولم خیلی زدم قبل از عمل دورناف روزی 3تا وبعد ازعمل که تا هفته 12باید استفاده میکردم که تمامی امپولارو بجز 20روز مشهد هم خواهر شوهرم زد و هرماهم یکی دیگه از خواهر شوهرام منو به دکتر واسه چک حاملگی میبره اینو میخئام بگم اولا چیزی رو از کسی مخفی نکنید شاید اگه سری اول ما مخفی نمیکردیم تا حالا خدا چند بچه دیگه هم داده بود اینو نوشتم که بگم مایوس نشید خود خدا کمک میکنه شما اگه جای من بودید چکار میکردید

نازی
1389/9/21 12:06 ق.ظ

در ضمن اینم بگم بیاین خودمونو گول نزنیم نگیم معجزه میشه ماه شماری هم نکنیم همش استرس استرس که اخر ماه چی میشه درسته زمانی معجزه میشه که ماهم دنبالش باشیم بادستان توانای دکترها وبااراده من و شما ها و ازهمه مهمتر معشیت الهی معجزه انجام میشه پس از همین فردا به فکر رفتن یک دکتر خوب برید همین خانم منصوری میتونین ازش وقت بگیرین یادکتر هایی که خودتون قبولشون دارین بهر حال نذارین سن بالا بره ببخشید مثل اینکه خیلی پرحرفی کردم امیدوارو در این شبای محرم خدا مراد هرچه مرادمند ودل سوخته هس بده شماهم برای سالم بدتیا اوردن کوچولوم دعاکنید انشاالله همه به مراد دلشون برسن شب خوش

در ضمن اینم بگم بیاین خودمونو گول نزنیم نگیم معجزه میشه ماه شماری هم نکنیم همش استرس استرس که اخر ماه چی میشه درسته زمانی معجزه میشه که ماهم دنبالش باشیم بادستان توانای دکترها وبااراده من و شما ها و ازهمه مهمتر معشیت الهی معجزه انجام میشه پس از همین فردا به فکر رفتن یک دکتر خوب برید همین خانم منصوری میتونین ازش وقت بگیرین یادکتر هایی که خودتون قبولشون دارین بهر حال نذارین سن بالا بره ببخشید مثل اینکه خیلی پرحرفی کردم امیدوارو در این شبای محرم خدا مراد هرچه مرادمند ودل سوخته هس بده شماهم برای سالم بدتیا اوردن کوچولوم دعاکنید انشاالله همه به مراد دلشون برسن شب خوش

الا بذکرالله تطمئن القلوب
نازی جون ممنون عزیزم توی این شبا وروزا خیلی دلم گرفته احساس میکنم انگار یه چیزی داره خفم میکنه بغضم نمیترکه راحت بشم خسته شدم ازبس ظاهرسازی کردم نازی جون پدرومادرم میدونن ولی اوناهم مریضن نمیخوام زیاد غصه منوبخورن ولی طفلکیا هرکاری ازشون بربیادبرام انجام میدن پدرومادرشوهرم باوجودیکه مشکل بیشترازجانب شوهرمه اصلا عین خیالشون نیست تازه طعنه هم میزنن البته من ارتباطمو باهاشون قطع کردم خلاصه خیلی دلم پره نازی جون.عزیزم هرکاری حاضرم بکنم هرچقدرلازم باشه حاضرم هزینه کنم فعلا باهمین دکترافلاطونیان ادامه بدم ببینم چی میشه راضی به میکرووای وی اف نمیشه فعلا بااصرارخودم گفت ای یو ای من 31سالمه و دوساله نی نی میخوام ببخشید خیلی پرحرفی کردم خستت کردم ایشاله نه ماه همراه باارامشی داشته باشی و نی نی گلت سالم وصالح باشه.التماس دعا.
دوست جوونا تا خدا نخواد و صلاح ندونه هیچ اتفاقی رخ نمیده . ایمان و توکل کلید همه درهاست . ایمان ضعیف باعث ناامیدی میشه که میگن جزئ از بزرگترین گناهانه. بیاید به هم روحیه بدیم و به هم از نظر روحی کمک کنیم من نمیگم امیدواری بیخودی دادن میگم روحیه دادن . اکی جون من به این دکتر با اینکه تا حالا نتیجه ای نگرفتم ولی نمیدونم چرا ایمان دارم حتی اگر + نشه! از خدا هم به زور نمی خوام حتما یه چیزی میدونه که به من تا حالا بچه نداده . از حالا به بعد هم میخوام اونچه به صلاح و خیرمه برام پیش بیاره راضیم به رضای او
امروز رفته بودم کمک میکردم برای غذای نذری برای همتون دعا کردم توی این روزای عزیز برای من هم دعا کنید .
مهرافرین جونم سلام.خوبی گلم؟منم خیلی ازاین دکترانرژی مثبت میگیرم حالا پیش پدرش برو هم خیلی تبحرداره و هم اینکه واقعاتمام وجودش انرژی مثبته حس خوبی نسبت بهش دارم واین خیلی مهمه من قبل از اینکه پیش این دکتر برم خیلی تحقیق کردم سه چهارتادکتر بهم گفتن فقط افلاطونیان ومرکز لاله هم مرکز خوبیه دیگه باقیش هم توکل به خدا ایشاله به حق شش ماهه امام حسین که این روز متعلق به اون بزرگواره همه حاجتشونو بگیرن . مهرافرین جون هروقت توی این روزای عزیزدعاکردی واسه مامان منم دعاکن طفلکی مریضه دعاکن خدا شفاش بده .من خودم شب عاشورا نذری دارم نذر حضرت ابوالفضل باب الحوائجه برات خیلی دعا میکنم . میبوسمت عزیزم.
2738
یکتا جون سلام . من توی کلینیک لاله ?نفررویدم مه قبلا پیش شادانلو میرفتن اماالان میومدن پیش افلاطونیان به نظر من دکترخوبیه ضررنداره اگه بری پیشش مشکلت چیه که باید ای یو ای کنی؟منم دی ماباید ای یو ای بشم
سلام
اکی جون خیلی برات دعا کردم همینطور برای مادرت . مادر منم مریضه ایشالا که خدا همه مریض ها رو شفا بده مادر ما دو تا رو هم . روحیه ات رو قوی نگه دار برای منم خیلی سخت بود وقتی مریضی مادرم معلوم شد داشتم دغ میکردم ولی خدا رو شکر با روحیه ای که خودش داره الان خوبه . باور کن صبوری رو از مامانم یاد گرفتم وگرنه من که خودمو باخته بودم و خواهرم از من بدتر ! من بچه کوچیک بودم ولی باید اونو دلداری میدادم! امید به خدا ایشالا که سلامتیشونو به دست میارن .
دکتر برای 1 دی بهم وقت داد برای سونو . ولی از 2 ماهی که گفته صبر کن یه ماه گذشته با این وجود میخوام زود برم که ببینم نظر پروفسور چیه. جواب آز شوهرم رو هم گرفتم با قبلیش متفاوته و حد بالا و پایین نداره که تشخیص بدم خوبه یا بد ولی با قبلی مقایسه میکنم یه چیزایی بیشتره یه چیزایی کمتر! جواب آز خودمم فردا حاضر میشه . راستی میدونی After cap تو آز اسپرم چیه؟ یعنی بعد از شستشو؟
یه سوال دیگه برای سونو و ویزیت دکتر چقدر ازت گرفتن؟ آخه لاله یه کم غیر قابل پیش بینیه میخوام پول به اندازه کافی همراهم باشه گفتم شاید ویزیت پروفسور زیاد باشه ممنون.
درباره یکتا جان :
من نظری ندارم که دکترت رو عوض کنی آخه مثلا شاید شما پیش اون دکتر جواب بگیری ولی من نگیرم و بلعکس . به نظرم یه دوره درمان رو کامل سپری کن بعد اگر دیدی جواب نگرفتی و نیازه دکترت رو عوض کن . من از وقتی پیش این دکتر رفتم احساس میکنم که آدم باید جایی بره که به دکترش ایمان داره و ازش انرژی میگیره . شما هم همینکار رو بکن . دریافت جواب اول دست خداست بعد خودمون و بعد دکتر ( البته نظر من شخصیه ) . ایشالا که جواب میگیری
سلام مهرافرین جون ممنون عزیزم ازاینکه به یادمن ومامانم بودی عزیزم یعنی بعدازشستشو.ویزیت پروفسورهم 14000تومن امااگه سونوداشته باشی 23000تومن من5دی روز12پریودم میشه که باید برم سونو مهرافرین جون ای یو ای روتوی روزچندم پریودی انجام میدن؟
2706