2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178408 بازدید | 954 پست
مهرافرین جون سلام.خداروشکرکه مشکل خاصی نداری و از دکترراضی بودی.واقعا همینطوره واقعا به بیمار ارامش میده و این برای بارداری خیلی مهمه.منم از وقتی پیش این دکتررفتم حس خوبی دارم.ایشاله که هرچه زودتر نی نی بیادتو دلت.
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
مرسی دوست جونم . ایشالا نی نی هامون با هم بیان اینقدر ماماناشونو سر کار نزارن .
راستی دکتر به شما توصیه خاصی نداد؟ من دلم یه کم درد میکنه گفتم سونو بنویسه که نکنه کیست آورده باشم گفت نه نمیخواد میترسم کیست داشته باشم ! روی یه کاغذ هم نوشته وقت سونو از پرفسور برای آخر دی البته اگه درست خونده باشم یه کمی نامفهومه راستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من که خداروشکریه کیست کله گنده دارم اندازه پرتقال‏!‏‏!‏‏!‏سونوگرفتم رفتم پیش دکتر.برای منم سونونوشت روی یه کاغذ رفتم پایین منشی بهم وقت داد واسه سونو.ازمنشی وقت گرفتی؟عکس رنگی ندادبرات؟
2728
اکی جون روی یه کاغذ اگه اشتباه نکنم نوشته بهم وقت سونو از پرفسور افلاطونیان بدن . نه آخه من عکس رنگی و اینا داشتم برای همین ننوشت دوباره .
میگم من خیلی میترسم که کیست داشته باشم به نظرت برم خودم یه سونو بدم؟ این ماه دلم درد میکنه یه کم . توی آخرین سونویی که برای iui رفتم دوتا فولیکول 27 و 28 داشتم همش میترسم اونا کیست شده باشن !
مهرافرین جون منظورش ازپروفسور پدرشه حتما باپدرش وقت داده برات.به نظرم یه سونوبرو بده منم دل درد داشتم وپهلوم میسوخت رفتم دیدم کیست دارم.واسه تحریک تخمدان دارو استفاده کردی؟
مهرافرین جون منظورش ازپروفسور پدرشه حتما باپدرش وقت داده برات.به نظرم یه سونوبرو بده منم دل درد داشتم وپهلوم میسوخت رفتم دیدم کیست دارم.واسه تحریک تخمدان دارو استفاده کردی؟
مهرافرین جون من الان رفتم اون کاغذکوچیکه که وقت سونوبودرودیدم برای منم نوشته وقت سونوباپروفسور واضح نبود نتونستم بخونم الان که شما گفتی شک کردم خوب بهترکه پدرشونم ماروویزیت میکنن
اکی جون پس احتمالا برای شما هم از باباش وقت داده . ننوشته کی؟ مال من نوشته دی خانومه گفت آخر آذر زنگ بزن وقت بدم . آره خودمم به این نتیجه رسیدم که برم سونو . میگن روز 3 پری خوبه . واژینال که نیست نه؟!
اگه کیست داشتم باید چیکار کنم؟ حالا حالا هام که وقت نمیده آخه !
مهرافرین جون به من واسه27ابان وقت داد.اره حتما یه سونوبروضررنداره که من یه سونوی معمولی رفتم کیستونشون داد.زنگ بزن لاله بگومورداورژانسیه شایدوقت بدن اگه ندادن پیش یه دکتردیگه همونجابرودکترهایده سمیعی هم لاله هست واسه اینجورمواردخوبه.واسه کیست معمولایکی دودوره قرص جلوگیری میدن .ایشاله که اصلا کیست نیست عزیزم.
ایشالا که به زودی جفتمون نی نی دار میشیم . به نظرت اگه کیست داشتم وقتمو نگه میدارن برای بعدا؟ یا باید همون موقع برم؟!
خدا کنه نداشته باشم چون تازه امیدوار شدم . تازه پروسه درمان هم عقب میافته
ایشاله که کیست نداری تازه خدای نکرده اگر هم داشتی سروقتت برو منم داشتم ولی سر موقع وقتم رفتم.ایشاله که بزودی یه نی نی ملوس بیاد تو دلت عزیزم
اکی جونم سلام
من امروز رفتم سونو و خدا رو شکر کیست نداشتم و ذهنم از ایم مشغولیت آزاد شد . دیگه از چند روز آینده کارهایی که دکتر گفته رو انجام میدم و امیدم به خداست . هرچی اون بخواد
2706