2410
2553
سلام دوستان میدونید چند روز بعد از اقدام کردن بی بی چک و آزمایش بارداری قطعی رو نشون میده؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوست جونا بی بی چک چند دقبقه بعد کامل نشون میده.من امروز صبح گذاشتم ظهر که رفتمیک خط که بالا قرمز هست یک خط هم پایین قرمزه اما ادامش انگار رنگ داده باشه دیدید رنگ چجوری شره میکنه.حالا نمیدونم اینهمه دقت 3-4 ساعت قابل اطمینانه یا زیاد مونده
2714
کی میدونه این موضوع که بی بی چک 2 خط میشه و خط اول پررنگ و خط دوم حالت پخش شده داره یعنی چی؟من بی بی چکم اینجوری بود ازمایش خون هم همونروز دادم بتام نیم بود پریودم هم با 2 روز تاخیر شدم اما پریودم 3 روز بود و فقط چند لخطه خون اومد و بقیه یه خون کم رنگ و غلیط بود هیچ ماهی این شکلی نبودم من ماه اولم بود که اقدام کرده بودم با وجود اینکه پریود شدم اما نمیدونم چرا احساس میکنم که باردارم کسی چیزی میدونه؟
بچه ها من از ۲۵ پری حالت تهوع شروع شد ۲۶ پری ۳ تا بیبی گذاشتم مثبت شد ۲۷ رفتم از دادم بتابم بالای ۱۰۰ بود فقط این و بگم بیبی خیلی تابلو پر رنگ می شه اخه من ماه های قبل همش دنبال یه هاله بودم ولی وقتی بخواد مثبت بشه خیلی تابلو و در عرض چند ثانیه پر رنگ می شه امیدوارم همه اونجایی نی نی می خوان خیلی زود ببیبی شون مثبت بشه
خدایاشکر که نعمت مامان بودن و به من عطا کردی
2706