2733
2734
دوستان عزیز اصفهانی ادامه تایپیک ،بهترین تجربه های اصفهانی تون رو بنویسید، را در تایپیک جدید دنبال کنید..
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=44585

تایپیک نو مبارککککککککککک

آپلود عکس رایگان و دائمی
پیتزا ایتالیایی نیوشا خ توحید
ساندویچ شقایق خ اذر نزدیک شیخ بهایی
بریونی اعظم
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قالیشویی خوب کجا رو پیشنهاد میدید؟ تو تایپیک قبلی یکی از دوستان گفته بود قالیشویی سپاهان.کسی تجربه ای داره کارش تمیزه؟ از وقتی فرش های یکی از فامیل رو دیدم که فرشش رو داده بود قالیشویی پر جمع شدگی و چروک بود خط تا پیدا بود چشم ترسیده.

قالیشویی بدیع تبلیغ شو دیدم.کدوم کارشون بهتره بدیع یا سپاهان یا معجزه ؟ خواهشا یه قالیشویی خوب معرفی کنید

2738
مرسی دوستان گل.وقتی فرش هامو شستم میام نتیجه رو می گم.بوس بوس برای من اسمس امده بود از یه مغازه لباس فروشی به اسم batik (turkish brand
)). ادرسشم بلوار ائینه خانه اینم شمارش :6643330. تازه افتتاح شده .اگه کسی رفت بیاد بگه چه طور بود.من که وقت نکردم برم.
مرسی دوستان گل

غیر از بریونی اعظم و شاد ....، تو تایپیک قبل هم دوستان گفتند که بریونی حاج محمود ،خوشمزه است.با قدمت بیش از 100 سال.من چون بریونی دوست ندارم نرفتم.ولی عکسشو واسه شما دوستان می ذارم.(با این که دوست ندارم ولی خیلی هوس کردم)

((برگرفته از فیلم مستند:بریانی حاج محمود در بازار اصفهان و نزدیک میدان عتیق و حمام معروف شیخ بهایی است و پذیرای نامداران بسیاری بوده است به ویژه زنده یاد استاد رضا ارحام صدر که در یکی از برنامه هایشان خطاب به یکی از گارسونها میگویند : این دوغد شوریش ازنمکشس آ شلیش از آبشس بوگو بیبینم چه جوری سفیدش کردی؟

in dooghed, shoorish ez namekeshes a sholish ez abeshes, boogoo che joori sifidesh kardey
))
دم همه بر و بچ پایه که امروز میرند بیرون گرم.جای ما رو هم خالی کنید
آپلود عکس رایگان و دائمی

آپلود عکس رایگان و دائمی

سلام بچه ها .توی تاپیک قبلی خیلی تعریف دکتر مژگان دانشور رو شنیدم برا همین برای مشکل ی که داشتم دیروز رفتم پیشش .

و امروز اومدم بگم :فوووووق العاده دکتر بد و بی تجربه ایه! و هیچی حالیش نیست.

فک کنم اونایی که اومدن ازش تعریف کردن از فامیلاش بودن حتمن قطعن!

من که اصن ازش راضی نبودم تازه ازون بدتر منشی مزخرفی هم داره .

بچه ها خواهشن کسانی رو اینجا معرفی کنید که ارزش داشته باشه آدم یه بار بره پیششون .
دوستان عزیز اصفهانی: بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایشگاهی را با نازلترین قیمت با ما تجربه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۴۰۱۲۸۶۰۶ تاپیک آرایشی و رنگ مو: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=862444&PageNumber=19
راستی مبارک تایپیک نو باشه

این گل را من از گل سنگ براتون گرفتم خیلی ارزش داره یکم مثل همیشه گرون داد
همه مان افرادی معمولی هستیم. خسته کننده ایم. شگفت انگیزیم. همه مان خجالتی هستیم. شجاعیم. قهرمانیم. بی پناهیم. فقط به روزش بستگی دارد. برد ملتزر
2706