2733
2734
سلام. من دوشنبه گذشته HCG زدم. سینه هام درد میکنه. ولی نمیدونم الان میشه به بی بی چک اعتماد کرد یا نه؟ کمک کنید.
سلام مرجان عزیز
انشآءاله که این ماه نتیجه دلخواه رو بگیری
گلم تو بدن های مختلف فر میکنه ، اون ماهی که من آمپول اچ سی جی 5000 اونم دوتا زدم روز 6 بعد از تزریق وقتی از بی بی چک استفاده کردم منفی بود ، حداکثر زمانی که تاثیرش رو بی بی چک معلوم میشه یک هفته است ولی اثرات دیگرش مثل همونی که گفتی که سینه هات دردناک شدند حداکثر تا دو هفته هستش
ولی کلا اگه دوشنبه گذشته زدی خیلی زوده که بخوای ازش جواب بگیری بزار از زمان پریت بگذره بعد .... نزار تو ذوقت بخوره گلم
انشاءاله به صلاح خداوند زودی مامان بشی عزیز

لیلا جان خوبی خانومی؟
نی نی گولو چطوره ؟
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام ممنون از همه. آره MOONLIGHT جون الان که فکر میکنم میبینم اگه به فرض همون دوشنبه هم تخمک آزاد شده باشه الان باید از لقاح حداکثر 1 هفته گذشته باشه که خیلی زوده برا آزمایش. آخه من به هوای اینکه همیشه 25 روزه پری میشم و آخر این هفته باید پری بشم فکر کردم دیگه الان باید مشخص بشه. حواسم نبود که تازه روز 14 تخمک گذاری داشتم. ممکنه قبل از آمپول، لقاح انجام شده باشه؟ یعنی اون موقع تخمک آزادی وجود داره؟ آخه 2 بار قبل از آمپول نزدیکی داشتم.
2738

من روز ۲آذر رفتم دکتر سونو کرد دید تخمک دارم فرداش آمپول زدم بد واسه ۲روز نزدیکی‌ داشتم، الان پریود نشدم چون هر ماه تاریخ ۵ یا ۶ پریود می‌شدم به دکترام گفتم گفت ۱۸ آذر برو آزمایش خون بده. خدا کنه حامله باشم.
2706