2733
2734
تا کی بهزیستی زنجان و کودکان بی سرپرست این شهر تاوان بی کفایتی مدیران را میدهند

بازهم کودک آزاری در زنجان

مطلبی تکان دهنده که یکی از اعضای پیج برای ما ارسال کرده است
:

«من از پرسنل بیمارستان آیت الله موسوی زنجان هستم چند روزیست که کودکی را که به شدت از ناحیه باسن سوختگی شدید داشت را پرسنل محترم بهزیستی به بیمارستان آوردند ابتدا این افراد اعلام کردند که کودک را مادر ناتنی اش سوزانده و وی را در خیابان رهایش ساخته وپس از انتقال وی به فوریتهای پلیس110به بهزیستی استان تحویل داده شده است ما برای درمان اش از طرف بهزیستی او را اورده ایم بیمارستان در بررسی های بعدی و طبق گفته های خود کودک مشخص شد که این آثار سوختگی توسط خود این فرد یعنی کارمند بهزیستی انجام شده است وقتی حراست بیمارستان در جریان این واقعه قرار گرفت به سرعت تشکیل پرونده داد این اتفاقات در بهزیستی استان زنجان سابقه دار است پس از تشکیل پرونده و بررسی های انجام شده بهزیستی صراحتا اعلام کرد در صورت رسانه ای شدن و مطلع شدن عموم از پرداخت تمام هزینه های درمان بیمارستان خود داری خواهد کرد و مسئولین حراست و رئیس بیمارستان قول همکاری و مساعت دادند که به هیچ عنوان این مطلب به بیرون درز نخواهد کرد.

خواهش میکنم شما را به وجدان و به ایمانتان به انسانیتتان قسم این موضوع را پیگیری کنید گفته های این کودک از فضای داخلی محل نگه داری وی و کودکان دیگری که در بهزیستی زنجان هستند شبیه به چیزهایی است که از زندان گوانتانامو میشنویم

اسم این کودک که در بخش سوختگی بیمارستان موسوی زنجان میباشد فاطمه محجوبی است
ولی در پرونده پزشکی چیز دیگری است
متاسفانه با توجه به محرز شدن اتفاقات و مسایل پشت پرده برای پرسنل بیمارستان ، حراست و خود عوامل و مسئولین بخش اجازه گرفتن عکس و یا صحبت با این کودک را نمیدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738