موضوع: نوك سينه + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان ياسي پست ها : 1997عضویت:1388/5/14
1389/7/10 - 5:39 عصر
دوستان عزيز من چند روزيه كه زايمان كردم و كم كم به مقدار شيرم هم داره افزوده ميشه اما چون سينه ام نوك نداره بچه نمي گيره و اين شده براي من يه معضل بزرگ . از شيردوش هم استفاده كردم اما فايده نداشت . اگر شماها راهي بلدين لطفا بهم ياد بدين . ممنون
مــــهــــدا پست ها : 4465عضویت:1388/10/26
1389/7/10 - 6:36 عصر
از رابط سينه استفاده كن. يا به همسرت بگو از داروخانه يه سرنگ بزرگ بخره. سرشو قيچي كن و بذار رو نوك سينه ات. بعد آروم آروم با سرنگ نوك سينه ات رو بكش توي سرنگ. البته طوري كه زخم نشه.
رابط سينه يه چيز پلاستكييه شبيه به نوك سينه كه ميذاري روي نوك سينه و نوزاد اون رو ميمكه و نوك سينت ميره داخل اون و كم كم هم بزرگ ميشه.
سخت است يکرنگ ماندن، در دنيايي که مردمش براي پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
مــــهــــدا پست ها : 4465عضویت:1388/10/26
1389/7/10 - 6:38 عصر
منم هنوز بعد از 3 ماه و نيم شيردهي، مشكل نوك سينه دارم. وقتي بيكار نشستي نوك سينت رو با دست بگيري بكش بيرون و يكم ماساژش بده. بچه هرچي بمكه نوك سينه بزرگتر ميشه.
سخت است يکرنگ ماندن، در دنيايي که مردمش براي پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
tala پست ها : 45عضویت:1388/10/27
1389/7/10 - 7:07 عصر
بايد نوك سينه ات رو همراه با هاله قهوه اي سينه به ني ني بدي. شير دادن جز با تمرين و ممارست راهي نداره. روزهاي اول چون ني ني ضعيفه شايد سخت باشه ولي سعي كن با شير دوش شير رو حتما بدوشي و به ني ني بدي كه هم شيرت خشك نشه و هم ني ني جون بگيره
مادر پست ها : 1496عضویت:1389/4/15
1389/7/10 - 7:29 عصر
تا سر سينهات زخم شديد نگرفته از دارو خانه سر سينه تهيه كن مارك منporlan بود شير وعرق رازيانه خيلي بخور
ماهيان از تلاطم دريا به خدا شکايت بردند وچون دريا آرام شد خود را اسير صيادان يافتند تلاطم زندگي حکمت خداست از خدا دلي آرام بخواهيم نه دنيايي آرام
مريم مامان رايان پست ها : 612عضویت:1388/10/13
1389/7/10 - 9:21 عصر
من هم همين مشكل رو داشتم با يكي از سينه هام و الان 40 روز از زايمانم مي گذره به نتايج زيادي رسيدم. سينه نبايد خيلي پر باشه كه با ماساژ و فك بچه نوكش يعني همون يه ذره نوك بيرون بياد .
مي توني براي اين كه راحت تر سينه ات رو بگيره با اب جوشيده سرد شده نوكش رو يه ذره خيس كني.
قبل از شير دادن با شير دوش نوك رو بيرون بياري.
البته من هنوز مشكل دارم ولي چاره اي نيست و من و پسرم ياد گرفتيم با اين سينه بسازيم و هر جور كه هست مي خوردش.
ولي از من به تو نصيحت خيلي صبور باش و اگه گريه كرد و جيغ كشيد مقاومت كن و نگذار شير توي سينه ات بمونه مال من مونده بود و بالاي سينه ام قلنبه شد و درد مي كرد و نزديك بود كه عفونت كنه.
بهار مامان پست ها : 1645عضویت:1389/5/1
1389/7/10 - 10:42 عصر
aslan lazem nis nok dashte bashe
sine manam nadasht
vali pesaram halasho migire injoori zakhmam nemishe sinat age nakhord az baghalesh shire khodeto ke dooshidi beriz ta begire
masalan ba ghashogh ya sorang beriz ta mak bezane
va bayad sinat kami khali bashe ta rahat begire
مامان ياسي پست ها : 1997عضویت:1388/5/14
1389/7/24 - 2:59 عصر
ممنون دوستان

فعلا از رابط سينه استفاده مي كنم اا شيرم كمه و اشتهاي ني ني زياد . براي همي همزمان شير خشك هم بهش مي دم

كدومتون روش سرنگ رو امتحان كردين ؟ براي هميشه نوك سينه تون خوب شده ؟
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: