2726
خیلی از کسایی که وارد این کمپ ها میشن برای همیشه اونجا میمونن چون بیرون از اونجا همه به اونها به چشم همون معتاد سابق نگاه میکنن

ولی داخل اون محیط براشون یه خونه امنه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
آخه جایی که برادر من میره سلسله مراتی داره اصلا سیستمی داره واسه خودش الان برادر من دوسال از درمانش میگذره و تونسته اونجا کمک راهنما بشه اگه بتونه یه تعداد دیگه رو کمک کنه تا درمان بشت تازه میتونه راهنما بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صاحب تاپیک که رفته انگار ولی از خدا میخوام این درد رو به تن هیچ کسی نندازه که درمانش سخته

دوست خوبم امیدوارم بتونی راه روشنی برای اینده خودت و فرزندت پیدا کنی و شاد زندگی کنی

آمین.....................
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
عسل جان عزیزم اینکه که میگی کاملا درسته.... دلیلل هم داره اون هم بخاطر نگرش غلطیه که همه ما و جامعه ما

نسبت به معتاد داره....

معتاد= انگل فردی که حق حیات نداره... باید فقط بمیره تا اعتیادش از بین بره ...

به نظر شما این درسته!؟
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
sargoll جان اگه به درمان درست برسن خیلی راحت میتونن وارد جامعه بشن و فعالیت کنن
من خودم هم تا پیش از اینکه این مشکل برای برادرم پیش بیاد فکر میکردم آدمی که معتاد میشه باید بمیره اما الان نظرم عوض شده
مونا ی عزیز ما نیومدیم اینجا که نظر عسل جان رو تغییر بدیم ما اومدیم به صاحب تاپیک کمک کنیم که به قول sargoll گویا رفته الان هم فقط میتونیم براش دعا کنیم که خداوند بهترین راه رو پیش روش بذاره

من که دارم میرم اما دیدتون رو عوض کنید هر فردی حق حیات و زندگی داره ولو اون فرد یه معتاد باشه...

معتاد اگه بهش کمک بشه یمتونه مثل یه فرد سالم تو این جامعه زندگی کنه

رپلی جان واسه برادر تو هم آرزوی سلامتی و شادی دارم...بای
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
آره ردلیدی عزیز اما این جور افراد تاثیر اشتباهی رو تضمیم ما میزارن
تنها جون تنها کاری که می تونم برات بکتم دعاست
معذرت می خوام توی این شرایط این حرفا رو میزنم
الان گریم گرفته دلم می خواد شوشو اینجا بود و به دستاش بوسه میزدم من واقعا نمک نشناسم
خداوند بنده خوبش رو نصیبم کرده و من ناراضی
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

تنها جون اگه هستی و سرت رو درد نمیارم بگو تا از اعتیاد داداشم بگم
مهم اونیه که میخواد تصمیم بگیره و اینکه وقتی طلب کمک میکنه آیا گوشش رو برای شنیدن همه نظرات شنوا کرده و یا فقط شنیدن حرفهایی که بهش آرامش موقتی و مقطعی میده ،اینکه دنبال راه حله یا راه نجات به هر حال ما نمیتونیم خودمون رو جای دیگران بذاریم فقط میتونیم براشون دعا کنیم که بهترین تصمیم رو بگیرن
سلام
ببخشید عزیزم برام یه چیزی واقعا مبهم هست این وسط....مگه نگفتید که قبلا یه بار شوهرتون رو گرفتن و بردن دادگاه انقلاب؟ پس دیگه دنبال چه مدرکی هستید؟؟؟؟؟ مگه توی دادگاه پرونده نداره؟ خوب همین پرونده بزرگترین مدرکه دیگه.....!!
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
2706