2737
2734
بچه ها میخوام یه چیزی بگم نمیدونم از کجا شروع کنم می خوام ببینم اگه کادو به شوشو تور آنتالیا بدم ضرر نمیکنم
آخه میدونین من عیدو گوشی آداسی رفتم( منم بی حجابم ولی خوب شوشو نمیزاره مایو بپوشم )راستش برا عید گوشی آداسی جای بدی نبود ما آدم لخت ندیدیم میخوام بدونم خرداد این شهرا (آنتالیا یا گوشی اداسی )چطوره
دلم نمی خواد من بسته باشم و شوشو چشماش کیف کنه البته شوشو من مرد محجوبیه نمیخوام خودم پرروش کنم تازه ما اون موقع یه نی نی 22 ماهه هم داریم
کمک کنید خیلی دقیق من تو این مسائل شوتم
من درست متوجه نشدم سوالت چی هست اما به تمام شهر های ساحلی ترکیه سفر کرده ام.
تو تمام سواحل ترکیه واستخر های هتل ها همه نوع مایوپوش دیده میشه طبعا همه اومدن برای شنا و آفتاب گرفتن چه خرداد و چه ماه های دیگه
برای آفتاب گرفتن بعضی ها هم بالاتنه مایو شونو در میارن خیلی هم به نظر عادی میاد کسی هم نگاهشون نمی کنه (بیشتر خارجی ها)
اما معمولا تو سواحل عمومی از این حد برهنه تر نیستند
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هم آنتالیا رفتم. خب آدم لخت فراوونه. مگه می شه اونجاها خارجی ها پوشیده بیان؟

من هم توی فکر که تور هدیه بدم به شوشو. می شه بگی ایده ات چیه؟ از قبل چیزی بهش میگی یا سورپرایزش میکنی؟ اگه تور گرفتی و اون تاریخ نتونسیت مرخصی بگیره چی؟
2728
مرسی سالومه و پوپک
راجع به مرخصی قبلش میگم هوس شمال کردم میخوام جا بگیرم(اینجور کارا با منه همیشه )چه روزایی میتونی
بعدش برا یه سفر خارجی تور میگیرم
در مورد سوالم هم من خارج زیاد رفتم حتی شهر ساحلی (تونس گوشی آداسی و ..)ولی همه عید بوده میگن تو آنتالیا پر روسه که برا خلاف میان آنتالیا راسته
من نمیکن خارجی ها رو پوشوند ولی مثلا شهراس ساحلی مالزی خیلی خفن نبود یعنی اکثرا پیر بودن میخوام ببینم کسی که تجربه شهرای ساحلی کشورای دیگه رو داره چی میگه
میشه آنتالیا رو زنانه توصیف کنین (با تمام جزئیات )
عزیزم تو ساحل همه تیپ آدمی هست از هر کشوری خوب دختر و زن خوش تن و بدن و مانکن هم زیاده از نوع بیکینی پوش و و تاپ لس پوش
خوب پیرها هم هستند
اما کسی کاری به کسی نداره هر کس تو ساحل سرش گرم خودشه
خانواده هم هست
بچه ها پره
کوپل هم فراوونه که سر در آغوش هم دارند
روس ها هم مثل بقیه تو جاهای عمومی همش شادی و تفریح و شنا و آفتاب گرفتن دارند
تو دیسکو ها هم رقص و بقیه چیز ها
از دید من که چیز عجیبی تو این شهر ها نیست نظر بقیه رو نمی دونم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
آهان
عزیزم من تابستون 2 سال پیش رفتم ونیز...آنتالیا قابل مقایسه با اونجا نبود. توی اروپا تابستونها خیلی .....راستی ببخشیدا! کنار ساحل خیلی خانمها لخت لخت بودن!!! لخت لخت! چندش آور بود
آنتالیا اینجوری نبود. لخت ترین هاش بی کینی پوش بودن.
امیدوارم تونیسته باشم کمکت کنم
2738
پوپک جون

من و خونوادم دو بار با آژانس چهارفصل رفتیم ، اونایی که با ما اومده بودند از آژانسای دیگه بیشتر پول داده بودن
لینکشو میزارم برات آژانس خیلی خوبیه

http://www.chaharfasl.com/index.php/turkey-tour.html
2706