2410
2553
عنوان

سرویس روتختی نوزاد

32429 بازدید | 27 پست
سلام دوستای خووووبم

ن دنبال سرویس روتختی نوزاد هستم. توی بهار چیزی پیدا نکردم. البته خیلی هم با وسواس نگشتم ولی مثلا یه مادرکیر دیدم که اون هم 220 تومان بود و من نمیخوام بیشتر از 100 تومان هزینه کنم.

یه سری ترکیه ای دیدم خیلی طرح های شلوغی داشت. من یه طرح ساده و ملایم تر می خوام.

توی سایت تاچ دیدم بعضی از مدل هاش خوب بود . می خواستم ببینم نمایندگی های تاچ همه این مدل های توی سایت رو دارند؟

اگر دارند کدوم نمایندگی از همه بهتره؟

جایی یا مارکی رو می شناسید که سرویس روتختی داشته باشه که متنوع باشه؟

روتختی های نی نی سالن چطوره>؟ بهم گفتند اونجا برم می خوام ببینم تنوعش خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لی لی پوت جان آلتین باشاک ست روتختی داره حدود 60 تومن - 3 تا محافظ دور تخت و لحاف و ملافه و 2 تا رو بالشی توضیحاتشو تو همین سایت اون موقع که خریدیم و کجا دارن و قیمتاشون نوشتم یه سرچ کنی فکر کنم پیدا بشه اون مادرکر ها هم جنساشون اصل نیست و فرق میکنن
2720
مامان نبات جون مرسی عزیزم. من آلتین باشاک رو دیدم. اما مشکل اینجاست که پسرونه هاش یا خیلی آبی هشتند یا خیلی شلوغ. دخترونه هاش خیلی ملیح تر و قشنگ ترند.

می دونی نمایندگی تاچ کجاست و کدومش کامل تره؟

من حتما سرچ می کنم شاید یه طرحی پیدا کنم که ملایم تر باشه.

مرسی عزیزم
پریسا جون لی لی پوت جون اینو قبلا نوشته بودم الان پیداش کردم :" آلتین باشاک رو 7 حوض دو سه تا مغازه پایین تر از لایکو و سر پاسداران بعد از پل همت که شمارشو گذاشتم و تجریش پاساژ بعثت داشتن ,فقط تجریشیه یک 10 - 15 تومن رو یه ست 55 تومنی گرون تر میداد."
"
اینم توضیحاتش : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=16281&postID=1848622#1848622
آخره صفحه

در ضمن همشو با لحافش انداختم تو ماشین شستم و رنگش و الیاف داخلش هیچ مشکلی پیدا نکرد جز اینکه اونقدر که من دوست دارم (نه این و نه تاچ و نه بقیه سرویس خوابایی که 100 درصد کاتن باشه که دیدم یا گرفتم) پارچه ش نرم و لطیف نیست
-لحافش سبکه من تا حالا که زیر بچه انداختم و برای روش یک پتو نازک خیلی نرم نخی/ساتن
حالا نی نی های شما اگه زمستونی میشن پتوهای مورا خیلی لطیف و سبکه مثل این مادرکر پرزدار تقلبی آشغالی گرونا هم نیست
-آلتین باشاک اون محافظ دورگیر تخت تیکه کوچیکش رو بعنوان زیرانداز یا برای بغل کردن نوزاد یا دست کسی بدی بچه رو میتونی استفاده کنی و خیلی سبک و اندازه و عالیه و میتونی روشو ملافه کنی یا داخل یه روبالشی نرم مخصوص بچه بزاری قشنگ توی روبالشی جا میشه و شستنش هم راحت من مرتب توی ماشین لباسشویی میندازم - و برای داخله راکر یا تختش یا بیرون بردن بچه زیرش میزاریم
- طرحاش هم از سایتش ببین لی لی پوت جان http://www.altinbasak.com.tr/Baby-Duvet-Cover-Set-74-en#2
اگه خیلی ساده میخوای فکر میکنم طرح وینی د پوی تاچ بود که خیلی ساده بود
نمایندگی تاچ هم من یکی توی ولیعصر بالاتر از زعفرانیه نرسیده به تجریش دیدم طرحاشون کامل بود , ولی خیلی جاهای دیگه هم اگر نزدیکتون بود بگی برات میارن طرح مورد نظرتو

سلام مامانا. مامان نبات یعنی میگی جنس مادرکر خوب نیس؟؟؟؟؟البته من قیمت 280 دیدم که گف 240 هم میده ولی هنو نخریدم.خیلی دودلم آخه من میخام روتختی نی نی خیلی خاص باشه.به منم یه کمک ی بکنین راهنمایی کنین لطفا
2714
فاطمه جون من هم خیلی دلم میخواد یه روتختی ساده و قشنگ بگیرم. اصلا با این رنگارنگ ها احساس خوبی ندارم.

اما مادرکر خیلی برای من گرون بود.

مارک playgro سایت نداره؟ جایی میشناسین که داشته باشه؟ میخوام طرح های پسرونه اش رو ببینم
2706