2726
وقتی مشکل همسر باشه در ایتدا آی یو آی پیشنهاد میشه ...بعضی از دکترا تا 5 دفعه این کار رو تکرار نیکنن اگه جواب نداد میرن سراع میکرو یا آی وی اف
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خوبین من یه بچه 7 ساله دارم اما الان به من گفتن تخمک ندارم یائسه شدم به نظرتون کجا برم چه دکتری چه موسسه نازایی
وقتی از اینکه آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده ای.

فقط محکم بشین و شاد باش.

خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو میباشد

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

https://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سلام ۳۱سالمه چهاربار سقط کردم بار اخر از ژنتیک دادیم و توصیه به تزریق هپارین و خوردن اسپرین شد ولی بارداریم موفق نبود وپوچ بود نمیدونم کجا برم یزد کجا برم هرکی میدونه کمک کنه مستاصل شدیم 

اکو کاردیوگرافی قلب جنین . آمنیوسنتز .  هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.
سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی
 09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام
09192955748

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
2706