2733
2734
عنوان

امروز عصر برای میکاپ رفتم پیش گریمور

15345 بازدید | 182 پست
بچه ها قبلا رفتم پاکسازی کارش خوب اومد امروزم رفتم میکاپ به نظرم کارش عالیه و قیمتاش هم مناسبه 5 شنبه هم میخوام برم برای میکاپ عروسی داریم
هم میخواستم اطلاع رسانی کنم که با خیال راحت برین پبیشش هم تشکر از این خانم مهربون
خوشگل هستی الهام جان خوشگل تر هم شدی من مطمئنم

راستی برای اون موضوع هم هفته دیگه مزاحمت میشم اگه اشکالی نداره این هفته سرم یک مقدار شلوغه

بهت اس میدم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم گلم انشااله 5 شنبه هم بهت خوش بگذره
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فلرتیشیا جون ( عجب اسم سختی ، مردم تا نوشتمش ) ، ایشون کدوم محدوه هستن؟ قیمتش چقدر بود؟ یادمه یکی دیگه از بچه ها هم ازش تعریف کرده بود.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
فلر تیشیا همون دختره است تو گالیور مامان دردونه که گالیور عاشقش میشه دیگه کجاش سخته خخخخخخخخخخخخخخخخخ

2738

Online سارا(مامان امیر پرهام)

1392/4/9 10:34 ب.ظ

فلر تیشیا همون دختره است تو گالیور مامان دردونه که گالیور عاشقش میشه دیگه کجاش سخته خخخخخخخخخخخخخخخخخ

میدونم سخته خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

سمت مجیدیه شمالیه عزیزم
خیلی با حوصلس و کارش هم حرف نداره
خوبیش اینه عروسکاره
اخه بنده خدا خیلی مناسب گرفت گفتم بیام به دوستای اینجا بگم بی بهره نمونن خخخخخخخ

برای جشنی رفته بودم سالن نزدیک خونم بی وجدان 130 گرفت این شکلی هم نشده بودم شوهرم منو دید ترسیده بود ههههههههههههههههه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=475420&PostID=18868804#18868804
آدرس تاپیکشه

بهش میگم چرا تبلیغات نمیکنی تو نی نی سایت یه عالم خانم میخوان خوشگل کنن بیان پیشت میگه من فقط اونجا تاپیک زدم کمک کنم
گفتم من به شما ها بگم پول زیادی به این آرایشگاها ندیددددددددد
خخخخخخخخخخخخخخ فلر

خوب کردی عزیزم به من که دور است ولی من هم ارایشگرم را دوست دارم اون هم منصفه
دقیقا فلر
2706