2737
2734
بچه ها 2 ماه پیش موهامو دکلره کردم الان سه روزه موهام دسته دسته میریزه سابقه نداشته.تازه از ریشه نمی ریزه از وسط میشکنه.تورو خدا کمک کنید
سکوت میکنم به اندازه تمام دردهایی که داشته ام فریاد میکشم به اندازه تمام دردهایی که خواهم داشت خودم هم معنایش را نمیدانم فقط میدانم نبودت دنیا را برایم نابود کرده ..!!
شوشو نمیزاره کوتاه کنه راه دیگه نداره؟
سکوت میکنم به اندازه تمام دردهایی که داشته ام فریاد میکشم به اندازه تمام دردهایی که خواهم داشت خودم هم معنایش را نمیدانم فقط میدانم نبودت دنیا را برایم نابود کرده ..!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مارکی؟
کوتاه نکنی خودش همینجوری کوتاه میشه
محصولاتی هستند که موهای اسیب دیده رو ترمیم میکنند باید از لوازم ارایشی ها بپرسی
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
ولی حتما یه مقدار نوکه موتو بزن چون موهات جون میگییره

از این ماسکایه کراتینه بگیر
مارک انرژی خوبه
ایووروشه هم خوبه
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
مرسی اگه موهام حالشون خوب بشه برات دعا می کنم.
ولی حتما یه مقدار نوکه موتو بزن چون موهات جون میگییره

از این ماسکایه کراتینه بگیر
مارک انرژی خوبه
ایووروشه هم خوبه
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
از محصولات شوارتسکوف سری بناکور BC مخصوص موهای آسیب دیده شامپو و ماسک و سرم تقویتیش عالیه .
اگه اینقدر موهات خشک شده که میشکنه باید کوتاه کنی .
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
وای مال منم همینجوریه بشکنه دست ارایشگری که موهام رو اینجوری کرد نا وارد ...............

بگم خدا چیکارش کنه موهامو زد داغون کرد دختره ی...........

بخدا داغون شدن همینجوری خورد میشه میریزه هیچ فایده ای هم نداره ماسک و اینا تا موهات دوباره از ریشه رشد کنه و موی جدید دربیاره
وای نه گریههههههههههههههههههههههههههههه
2706