2737
2734
5روز بعد از پاک شدن یعنی12روز بعد از اولین روز پریودی تخمک گذاری شروع میشه و معمولا تا 5روز هم ادامه داره که اگه تو این 5روز اقدامی صورت بگیرد احتمال بارداری هست
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه پریودیت منظمه حساب کن 14 روز قبل از پریودی بعدی میشه روز تخمک گذاری که روز قبلش و همون روز نزدیکی داشته باشی ایشالله بارداری
نیمه دوم سال میدونم از ساعت 2 تا 7 بعد از ظهر تخمک گذاری انجام میشه اما نیمه اول رو نمیدونم
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2742
نینا جان تخمک گذاری 5 روز ادامه نداره تخمک از وقتی آزاد میشه فقط 10 ساعت زنده است بعد از اون میره تو فاز پریودی
تا تخمک نباشه احتمال بارداری که وجود نداره فی فی جان؟ اینکه میگن زودتر برای اینه که اسپرم تا 32 ساعت تو رحم زنده میمیونه و میتونه وقتی تخمک آزاد شد خودشو بهش برسونه
2740
سلام من تازه اومدم اینجا یه شرایط خاص پیش اومده برام ، من روز 4 پریود پاک شده بودم یعنی روز 3 پا ک بودم و اول روز 5 رابطه داشتم روز 7 درد ها و علامت های تخمک ءداری شروع شد تا چند روز الان روز 14 هستم ممکنه بارداری رخ بده
2706