2737
2734
" مادامی که این اطفال در کنارت هستند , تا می توانی دوستشان بدار , خود را فراموش کن و به ایشان خدمت نما

شفقت فراوان خود را از آنها دریغ مدار , مادام که این موهبت با توست قدرش را بدان ونگذار هیچ یک از رفتار کودکانه آنها بدون قدر دانی بماند , این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند . این دستان نرم کوچکی که در دست تو آشیانه دارد در حالی که در آفتاب قدم میزنی همیشه با تو نخواهد بود , همین گونه این پاهای کوچکی که در کنارت می دوند , و یا صداهای مشتاقی که بدون وقفه و با هیجان هزاران سوال از تو می کنند تا ابد نیستند.

این صورت های قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند , یا بازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.همینطور بدنهای کوچکی که در کنار تو زانو می زنند و مناجات زمزمه می کنند همیشگی نخواهند بود.قلب خودت را برایشان ارزانی دار , روزهایشان را از شادی پر کن . در خوشی و شادمانی معصومانه ایشان شریک باش , طفولیت جز روزی بیش نیست آگاه باش که برای همیشه از دست خواهد رفت "
من و تو همانی می شویم که فکر میکنیم لیاقتش را داریم !! www.shoping1.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اشک از چشمام جاری شد.دیروز مادر خوبی برای پسرم نبودم.چند بار زدمش.خیلی اذیت میکرد،نمیذاشت غذا درست کنم و گوشیمو پرت کرد.وقتی زدمش بهت زده داشت نگام میکرد. باور نمیکرد انگار.حالام سر کارم وخیلی دلم گرفته.
اشک از چشمام جاری شد.دیروز مادر خوبی برای پسرم نبودم.چند بار زدمش.خیلی اذیت میکرد،نمیذاشت غذا درست کنم و گوشیمو پرت کرد.وقتی زدمش بهت زده داشت نگام میکرد. باور نمیکرد انگار.حالام سر کارم وخیلی دلم گرفته.
2706