2737
2734
عنوان

انتخاب اسم دختر(کمککککککککم کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 206182 بازدید | 117 پست
سلام من هفته 25 بارداریم خیلی فکر کردم ولی هیچ اسمی به نظرم قشنگ نمیاد ولی بسته به اینکه یه اسم با معنا و اصیل میخوایم چند تا اسمو انتخاب کردیم با شوهرم اسم دختر برای عسلم حالا ازتون میخوام کمکم کنید که کدومش قشنگتر ه.چیستا اناهیتا پانته ا به نظر خودم 3تاش قشنگه خیلی سخته انتخابش بازم اگه اسمی هست که از نظرتون اصیل و شیکه بگید ممنون
سلام من هفته 25 بارداریم خیلی فکر کردم ولی هیچ اسمی به نظرم قشنگ نمیاد ولی بسته به اینکه یه اسم با معنا و اصیل میخوایم چند تا اسمو انتخاب کردیم با شوهرم اسم دختر برای عسلم حالا ازتون میخوام کمکم کنید که کدومش قشنگتر ه.چیستا اناهیتا پانته ا به نظر خودم 3تاش قشنگه خیلی سخته انتخابش بازم اگه اسمی هست که از نظرتون اصیل و شیکه بگید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ملیحه جان
سه تاش قشنگه ولی به نظر من آناهیتا و پانته آ خیلی قدیمی شدند.چیستا هنوز به روزه

اسم آناهید هم شبیه آناهیتا هست ولی خیلی تکراری هم نیست و قشنگه .یکی از بچه های مهد کودک دخترم اسمش اینه و من خوشم اومد

پریسا جان

درسا به پریسا میاد ولی اگه به سایت ثبت احوال مراجعه کنی اسمهای بیشتری پیدا میکنی
2738
سلام بهار جون
برای مامان شدنت تبریک میگم بهت
به نظر من اسمی رو باید برای دختر کوچولوت انتخاب کنی که بهترین و قشنگترین معنا رو داشته باشه,این باعث سرافرازیشم میشه در آینده,حالا خودت انتخاب کن
موفق باشی
2706