2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانلی جون نمی دونم دکترت بهت گفته یا نه قبل از تزریق مرتب باید ازمایش انزیم کبدی بدی تا مطمئن بشی همه چیز نرماله تا خدای نکرده مثل من نشی چون بعد از تزریق این دارو انزیمهای کبدیم من خیلی بالا رفت ودچار هپاتیت دارویی شدم بازم ازش سوال کن
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
نه لیلا جون دکترم چیزی بهم نگفت...ممنون که بهم گفتی...قبل از تزریق باید آزمایش میدادم یا بعدش؟آخه قبل از تزریق چند تا آزمایش از من گرفتن که نمیدونم چی بود ..علائم این مشکل چیه؟ چند وقت بعد از تزریق ممکنه این مساله پیش بیاد؟ من یک بار آمپول زدم بازم خطر داره؟
2731
عزیزم حتما همون ازمایشها بوده اگه دوز دوم تکرار بشه باید اون ازمایشها تکرار بشه شاید رو همه اثر نکنه ولی رو من که اثر کرد البته مال من همراه داروی بیهوشی بود وپنج روز بعد از عملم مریض شدم
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
دوست عزیزم من هم 7شهریور به خاطر حاملگی خارج رحمی لاپاروسکوپی شدم ولی بعد از 1 هفته حالم خوب شد انشالا که طوری نیست وخودش دفع میشه و به زوزدی زود مامان میشی
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2738
ولی واقعا عجیبه تو این مدت فهمیدم بارداری خارج رحمی خیلی رایج شده متاسفانه در حالی که فکر میکنم قدیما اصلا تا این حد زیاد نبوده...تو همین نی نی سایت کلی خانوم دیدم که این مشکل براشون پیش اومده..شما ها هیچ کدوم نمیدونین علت خارج رحم شدن چیه؟
مانلی جونم منم برای تو آرزوی یه نی نی خوشگل میکنم آره عزیزم دکتر میگفت قبلا از هر 100 حاملگی یکی بود ولی حالا از هر 100 تا 50 تا خارج رحمیه نمیدونم چرا حتما اونم تو قسمت ماها بوده ولی باز هم امید به خدا
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2706