2703
2553
عنوان

علت تأخیر در پریود من چیست ؟

301076 بازدید | 125 پست
سلام به همه شما دوستای گلم , بچه ها من همیشه پریودهای منظم 26 روزه داشتم ولیکن همیشه از روز 22 پریودم لکه بینی داشتم تا روز 26 که پریود کامل می شدم الان 17 بهمن ماه باید پریود می شدم هنوز خبری نیست البته لکه بینی قهوه ای کم و بیش از همون 17 بهمن دارم از بی بی چک دو بار یکی فردای تأخیر در پریود و یکی هم امروز استفاده کردم که منفی بود آزمایش خون هم دادم منفی بود و مقدار بتا 1.89 بود خیلی نگرانم تا حالا سابقه نداشته خواهش می کنم اگه کسی تجربه ای توی این زمینه داره به منم بگه تا کمی از نگرانی در بیام لازم است که یادآوری کنم من 30 دی ماه عکس رنگی از رحم گرفتم فکر می کنید اون توی این مساله دخیل باشه یا نه ؟
سلام الان ?? روزه پرویودیم عقب افتاده
? روز بعد از اینکه عقب افتادم تست دادم منفی بود و بعد از ? روز هم ? آمپول زدم
الان ?? روز میگذره ولی خبری نیست
البته هر چند روز ی ? بار حالات روز اول پری رو دارم
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
salam
man 20 salame va taghriban 45 rooze periode man betakhir oftade,va elatesho nemidunam yani18 bahman mah period shudam va bade un dige nashudam ke hala 4'e farvardine,hich alayem hameligiam nadaram faghat betore khafif darde zire shekam dashtam,kheyli khafif
komakam konin 21 esfand ba namzadam nazdiki dashtam vali enzal dakheli nabud yani man bakeram.komakam konin man chikar mitunam bokonam.ehtemal dare ?
bayeki nafar darmian gozashtam gof shayad bekhatere taghyire fasle.rabti dare ya na ? man hich etelati nadaram torokhoda komakam konin !!
سلام دوستان کمک کنید خواهشن. من همیشه دوره 30 روزه داشتم اما از وقتی عکس رنگی دادم پریودم دیر میاد و دوره پریودم از 36 روزه شده و حالا هم 46 روزه پریود نشدمه!باردار هم نیستم.کسی هست کمکم کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
سلام به همه عزیزان
من ماه قبل عکس رنگی ازرحم گرفتم واین ماه تا الان 4 روزه پرید من تاخیر افتاده 2 تا بیبی چک استفاده کردم کاملا منفی بود (فقط یک خط داشت ) درضمن پرید های من منظم بوده وتاخیر درحد 1 یا 2 روز داشتم . به نظر شما عکس رنگی باعث شده ؟
سلام
من پریود تقریبا منظمی داشتم الان 3 ماهه که پریود نشدم ماه قبلش یعنی 4 ماهه پیش پریودم 4 روز بود با 4 روز دیرتر شروع شد و ماه قبلش یعنی 5 ماهه پیش 10 روز لکه بینی داشتم دو روزم زودتر شروع شده بود.
کلی ازمایش و سونو دادم مشکلی ندارم تا 15 روز قبلم باردار نبودم رفتم دکتر 6 تا امپول پرژسترون داد گفت هروقت پریودیت عقب افتاد تزریق کن این ماه 2 تا تزریق کردم یکیشو 13 ابان یکیشم 14 ابان گفت 3 تا 7 روز دیگه باید پریود بشی اما امروز روز نهم بود من پریود نشدم میشه راهنمایی م کنید البته بگما من چون قصد بچه دار شدن داشتم از اردیبهشت ماه جلوگیری ندارم
بچه ها شما ازمایش های هورمونتون رو دادین شاید یکی از هورموناتون بهم ریخته باشه؟
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
قبل از بارداری حتما"آزمایش تیروئید بدید چون اگه خدایی نکرده ید بدنتون کم یا زیاد باشهعواقب بدی برای نی نی هاتون داره
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
کسی نیست ؟
2706