2410
2553
تا اونجا که میشد جمع کردم میزا رو ولی لبه های تیز بازم هست ضربه گیر مخصوص اینکار سراغ دارید کجا میفروشن
شوشو یه فومی خریده بود خیلی نازک بود.چندلا کردم با چسب نواری پهن به لبه های تیز زدم.
اون فوم رو هم فکر کنم از ابزارفروشی گرفته بود
گاهی در شتاب زندگی گوشه ای بایست و بگو : خدایا می دانم که هستی …
سلام
من از ضربه گیرایی که بین ظروف میزارن چند لایه کردم با چسب نواری پهن چسبوندم سفره فروشی ها دارند من از بازار تجریش خریدم
مادر، تمام زندگیم درد می کند!
دلم نوازشهای مادرانه می خواهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه برای گوشه های میز می خوای ضربه گیر مخصوص دارن. از سیسمونی فروشی ها هم میتونی بخری.
من خودم بخاطر دخترم 3-4 ساله به لبه های میز و شومینه زدم.

روی میز جلومبلی و اینها هم پتو مسافرتی میندازم.
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم؟؟؟ با غم انگیز ترین حالت تهران چه کنم ؟؟؟
2714
با هر چی میتونی بپوشونشدن پسرم وقتی 22ماهه بود داشت ممیدویید یهو پاش گیر کرد به عروسکش زیر ابروش خورد لبه تختش اتفاقا چوبی ام بود اونطور که بگی تیز نبود ولی چون پوستشون نازکه برید 4تا بخیه خورد خیلی اذیت شد بچم خودمم تا دو روز اشک ریختم خیلییییی مراقب باش
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!

خرید محافظ گوشه میز پویا ضربه گیر کودکان

خرید محافظ گوشه میز پویا طرح جدید,خرید ضربه گیر گوشه دراور کودک فروش ضربه گیر گوشه میز ۱۲۰۰۰ تومان,خرید اینترنتی ضربه گیر گوشه میز صندلی,فروشگاه ضربه گیر گوشه میز,قیمت ضربه گیر گوشه میز جدید , خرید پستی ضربه گیر گوشه میز,ضربه گیر گوشه میز مخصوص کودک,ضربه گیر گوشه میز ۲۰۱۷

خرید ضربه گیر گوشه میز و صندلی دراور کودک |جلوگیری از صدمه کودکان در اثر برخورد – محافظ کنج و گوشه ، محافط لبه شیشه – طراحی انعطاف‌پذیر جهت قرارگیری بهتر روی گوشه‌ها – مناسب برای گوشه میز، کمد، دراور و … – ایده‌آل برای گوشه قفسه‌ها و آکواریوم – دارای چسب فوق‌‍العاده قوی برای سطوح صاف و ناصاف بدون آسیب رسانی

خرید ضربه گیر گوشه میز و صندلی دراور کودک

ضربه گیر گوشه میز

برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
قیمت : ۱۲,۰۰۰ تومان
خرید پستی

خرید ضربه گیر گوشه میز

فروش ضربه گیر گوشه میز 12000 تومان,خرید اینترنتی ضربه گیر گوشه میز صندلی,فروشگاه ضربه گیر گوشه میز,قیمت ضربه گیر گوشه میز جدید , خرید پستی ضربه گیر گوشه میز,ضربه گیر گوشه میز مخصوص کودک,ضربه گیر گوشه میز 2017

ضربه گیر گوشه میز مخصوص کودک,ضربه گیر گوشه میز 2017

خرید محافظ گوشه میز پویا ضربه گیر کودکان

فروش ضربه گیر گوشه میز 12000 تومان,خرید اینترنتی ضربه گیر گوشه میز صندلی,فروشگاه ضربه گیر گوشه میز,قیمت ضربه گیر گوشه میز جدید , خرید پستی ضربه گیر گوشه میز,ضربه گیر گوشه میز مخصوص کودک,ضربه گیر گوشه میز 2017

کودکان در سنین پایین علاقه زیادی به جنب‌وجوش دارند. به‌خصوص کودکان نوپا بسیار دوست دارند که در خانه راه بروند و با کنجکاوی بیش از اندازه‌شان همه گوشه‌های خانه را جست‌‌وجو کنند. به‌همین‌خاطر احتماال دارد بر اثر برخورد با لبه‌ها یا گوشه‌های تیز اسباب و اثاثیه منزل آسیب ببینند. حتما شما هم تجربه برخورد دست، پا، پهلو یا دیگر اعضای بدنتان را با گوشه‌های تیز اسباب و اثاثیه منزل داشته‌اید. شاید فقط یک چیز دردناک‌تر از برخورد آرنج با گوشه میز یا دیگر اشیای تیز خانه باشد و آن، برخورد اعضای بدن کودک نوپای شما با این وسایل است! گاهی جنس این وسایل طوری است که ممکن است لبه‌ها گوشه‌های آنها در اسباب‌کشی‌ها و تغییر دکوراسیون حالت پریدگی رنگ یا لب‌‌پر شدن پیدا کنند. برای برطرف کردن این مشکل‌ها، استفاده از انواع مختلف محافظ لبه و گوشه راهکار مناسبی است. یکی از برندهای تولیدکننده‌ی این‌گونه محصولات دریم‌بیبی است که محصول حاضر را در بسته‌های چهار عددی عرضه کرده است. این محافظ‌ها به‌خاطر جنس شفافشان روی ظاهر اسباب و اثاثیه‌ی منزل شما تاثیر چندانی نخواهند گذاشت و به‌خاطر طراحی انعطاف‌پذیر، موقعیت‌های بهتری برای قرارگیری روی انواع گوشه‌ها دارند. محافظ‌های دریم‌بیبی قابلیت نصب روی انواع سطوح از قبیل شیشه‌ای، چوبی و …. را دارند.
قیمت این محصول ۱۲۰۰۰ تومان
قیمت : ۱۲,۰۰۰ تومان خرید پستی
شماره تماس 09100298006 صادقی https://iranpatogh.ir/

من از یه فروشگاه اینترنتی همه ی تجهیزاتی که واسه ی ایمن سازی خونه لازم بود رو خریدم عزیزم

خیلی  خوبه باورت نمیشه اگه اینا رو به میزهام نزده بودم خدا میدونه چه بلاهایی سردخترم میومد:(

فک کنم اسم فروشگاهش تاپی شاپی بود