2733
2734
عنوان

تزریق چربی دکتر مریم ملکی در اصفهان

68546 بازدید | 81 پست
سلام به همه دوستان
ببخشید من می خاستم واسه صورتم پیش خانم دکتر ملکی تزریق چربی انجام بدم
نظر دوستان در مورد دکتر ملکی چی هست
دوستان اصفهانی پیشش رفتین ؟
نداجون برو تو سایتش www.doctormaleki.com کاملترین سایت پزشکی تو پوست و مو همین سایته عکس بیماراش قبل و بعدش هست میتونى ببینى ، تو کلینیکشم هر روز حداقل یکى دو تا از مریضاى تزریق چربیش رو میبینى،من دوستم شب عید چربى زد خودم همراهش بودم ،الان که سه ماه ونیم میگذره خیلى عالى شده ، در ضمن دکتراى پوست دیگه و جراحاى پلاستیکم برا تزریق چربى ، دکتر ملکى رو معرفى میکنن ، برى پیشش متوجه مهارتش میشى،. اگه میخاى مطمین بشى برو تو کلینیکش بگو میخام بیماراى تزریق چربى رو ببینم و باهاشون صحبت کنم ،پرسنل خوبى داره، توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ندا جان
من اصلا این خانم رو نمی شناختم و مقاله هاشونو خوندم و به نظرم خیلی هم کامل بودن از نظر بار علمی ولی
دو نفر از بچه های تاپیک چربی که با ایشون تزریق داشتن خیلی خوشحال نبودن از کارشون و خیلی موکدا می گفتن که نرید پیششون
راست و دروغش پای خودشون
بهترین توصیه اینه که به جای اینکه اینجا منتظر نظرات اینو اون باشی بری و یکی دو جلسه به بهانه ویزیت ، بشینی و مریضاشو ببینی و خودت نتیجه بگیری
اون دو نفری که می گم ،خیلی اصرار داشتن که برید توی مطبش و شاکی هاشو ببینید ! شاید شما رفتی و اصلا با چیز خوب و متفاوتی روبرو شدی
تحقیق کن و لطفا نتیجه رو هم توی تاپیک چربی بگو
اونور منتظرتیم
2738
درضمن اونایی که ندیده از رو حرف دیگران قضاوت در مورد شخصى که نمیشناسن میکنن ،گناه میکنن، چون مخصوصا این دکتر رو اگه ببینى خودت شیفته اخلاق و مرامش میشى،این حرف من تنها نیست ، کافیه یه روز برین تو کلینیکش و پرسو جو کنین
سروینای عزیز
اگر مجدد کامنت من رو مطالعه کنی متوجه می شی که من بدون اینکه شناخت شخصی از خانم دکتر ملکی داشته باشم بسیار دیدم نسبت به ایشون مثبت هست و مطالب سایتشون رو هم خوندم و مجدد می گم از نطر بار علمی بالاست

و به دوست عزیزمون ندا هم پیشنهاد دادم که به جای اینکه اینجا بشینه و منتظر اوکی کردن این و اون باشه بره و از نزدیک ، نه یه بار ، بلکه به دفعات ، مریضای دکتر رو ببینه تا بتونه نتیجه گیری کنه
ولی مجموعا با احتساب الهه که یک ساله به گفته خودش با ایشون تزریق کرده ، سه نفر خیلی خیلی زیاد از ایشون ناراحت بودن

من معتقدم دلیل نمی شه همه مریضای یه دکتر از کارش صد در صد راضی باشن ، کلا یه عده خودشونم نمی دونن چی می خوان و یا هیچ وقت راضی نمی شن ، ولی اینکه سه نفر تو یه سایت خیلی با ناراحتی میان و ماجراشونو تعریف می کنن و اصرار و اصرار دارن که چندین بار مشکلمون رو با خود دکتر مطرح کردیم و جواب نگرفتیم ، آدم رو به شک می اندازه عزیزم

من اصلا قضاوتی نمی کنم چون ایشون رو ندیدم و از همین جا از دوستانی که با خانم دکتر ملکی تجربه تزریق چربی داشتن خواهش می کنم تجربه شونو با ما در میون بذارن توی تاپیک چربی تا ان شاالله رفع ابهام بشه
صحبت های asalbanoo1375
درمورد دکتر ملکی اصفهان هم فک میکنم الهه جون یه کم کم لطفی میکنه من مرداد 89 باهاشون تزریق گونه داشتم 900 دادم اسفند 90 هم واسه روتوش رفتم 500 دادم ، دفعه اول علاوه بر گونه خط خنده و زیرچشم رو هم تزریق کردم دفعه دوم فقط گونه رو روتوش کردم از کارشون 90 درصد رضایت دارم ، به نظر خودم و بقیه خیلی خوب شده خیلی طبیعی و قشنگ درآورده درصورتیکه من خیلیا رو دیدم تابلو مشخصه که تزریق گونه داشتن ولی مال من خیلی خوب شده مث مدل صورت "باده" شده که یکی از بچه ها عکسشو گذاشته ، درمورد اینکه الهه جون گفته نزدیک فکشو زده احتمالن خود الهه جون منظورشو خوب نرسونده چون قبل از عمل عکس به من نشون دادن و پرسیدن چجوری میخوام منم گفتم نمیخوام کل صورتمو بزنن فقط گونه میخوام ، تنها مشکل به نظر من همون جای برداشت چربیه که واسه من از کنار زانوم گرفته و جاش مونده البته یه کم تورفتگی ایجاد شده که فک میکنم با LPG قابل رفع باشه و چیز مهمی نیست. یکی از دستیاراش هم گونه گذاشته که خیلی خوب شده ، آلبوم کاراش هم هست تو مطبش و همشون خیلی خوبن، بیماراشون هم من باهرکسی صحبت کردم ازش راضی بوده برعکس صحبتای الهه جون من از برخوردشون خیلی خیلی راضی بودم.
2706