2733
2739
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352404 بازدید | 350 پست
من تازه با این سایت آشنا شدم میشه منو راهنمایی کنید؟من سه ماه پیش رفتم دکتر بهم گفت زخم رحم داری باید کوتر کنی(بسوزونی)اینکار رو کردم هر 10روز یکبار میرفتم چک میکرد بعد دوماه بهم گفت دوباره زخم داری حالا نمیدونم چیکار کنم رفتم پیش یه دکتر دیگه میگه باید فریز کنی از ترس دارم میمیرم تو رو خدا کسی تا حالا کوتر کرده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام من عضو جدیدم،می‌شه راهنمییم کنید؟ من ?? سالمه و بچه ندارم،بد از آخرین نزدیکی‌ که انگشت همسرم هم مداخله داشت احساس می‌کنم واژینال زخم شده یا میکروبی چیزی وارد شده ..نمیدونم چون تجربه ندارم،ولی‌ علائمی‌ که دارم اینه که راه میرم حس بدی دارم میسوزه و درد میگیره اصلا نمیتونم بدوم،و موقع ادرار کردن سوزش بدی دارم،اگه ممکن کمکم می‌کنید چون هرروز ورزش می‌کنم ولی‌ امروز اصلا نتونستم و نگرانم
سلام من عضو جدیدم،می‌شه راهنمییم کنید؟ من ?? سالمه و بچه ندارم،بد از آخرین نزدیکی‌ که انگشت همسرم هم مداخله داشت احساس می‌کنم واژینال زخم شده یا میکروبی چیزی وارد شده ..نمیدونم چون تجربه ندارم،ولی‌ علائمی‌ که دارم اینه که راه میرم حس بدی دارم میسوزه و درد میگیره اصلا نمیتونم بدوم،و موقع ادرار کردن سوزش بدی دارم،اگه ممکن کمکم می‌کنید چون هرروز ورزش می‌کنم ولی‌ امروز اصلا نتونستم و نگرانم
2738
دوستای گلم عسل طبیعی استفاده کنین سریع خوب میشن قبلا خیلی مصیب میکشیدم سر عفونتو این برنامه ها الان حدود یه سالی میشه که با یه دکتر سنتی اشنا شدم و دارم واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااا استفاده میکنم ماهی چند بار عسل طبیعی تزریق کنی بدون دردسر و عوارض زود خوب میشی ..................................بچه تاپیک حسنا هم از این چیزا زیاد داره چرا استفاده نمیکنین ................................
سلام منم یه مشکل دارم و اینه که در حال حاضر بخاطر کار شوهرم در یک شهرستان کوچک هستم که اصلا دکتر حسابی نداره برای چکاب رفتم دکتر که گفت زخم دارم و دارو داد اما نه حرفی از فریز زد و نه پیگیری و معاینه مجدد درحال حاضر درد شدید دارم و داروهام تموم شده چیکار کنم؟
با سلام دوستان عزیز من تازه عضو این سایت شدم و از طریق سرچ مطالب خونریزی بعد از مقاربت به این سایت و مطالب رسیدم . راستش من مشکلی دارم که خیلی نگرانم کرده . من 25 ساله هستم و تقریبا دو ماه و نیم هست ازدواج کردم . اول که از بین رفتن بکارت با درد و زمان طولانی همراه بود. یعنی بعد از یک ماه حدودا پارگی اتفاق افتاد و خونریزی م نسبتا طبیعی و نه کم نه زیاد بود .. مشکل این هست بعد از پارگیه بکارت و بعد از یکی دو روز که نزدیکی داشتم باز خونریزی به اندازه همون بار اول اتفاق افتاد . بعد از اون هم در نزدیکی دوم که باز هم با فاصله بود خونریزی همونطوری رو داشتم .. بار سوم بدون خونریزی و بار چهارم باز هم خونریزی نسبتا زیادی داشتم. یعنی فردای نزدیکی باز هم خونریزی شفاف و یعنی خونی که نسبت به خون پریود شفاف و انگار تازه باشه .. اینو هم بگم که در این مواردی که خونریزی میشده درد هم داشتم انگار دخول با درد در قسمت داخلی که نمی دونم رحم بوده یا کجا! همراه بوده . جوری که حس می کردم عضو تناسلی همسرم با یک مانع برخورد می کنه .. من خیلی ترسیدم و نمی دونم این موضوع ممکنه زخم باشه یا پولیب یا سرطان حتی ! یا غده ای چیزی .. تا بحال هم معاینه پزشکی نرفتم و خیلی نگرانم . لطفا منو راهنمایی کنید .. به نظرتون ممکنه مشکل من یک زخم باشه یا اینکه به زخم نمی خوره و چیزای دیگه ای احتمال دارن ؟ من واقعا از این حالت عصبی شدم و چون تا بحال هم معاینه نرفتم از چگونگی معاینه و اینا هم ترس دارم و خیلی حساس شدم . چکار کنم
سلا باران جون
من درد شدید زیر شکم و رحم دارم
موقع نزدیکی هم درد زیاد دارم
دکترم حتی گفت که یه توده هم میبینه اما نگفت مجدد برم
چیکار کنم؟
نمیدونم چیه
اینجا هم دکتر حسابی نداره.
واینکه من اصلا خوب نشدم که دوباره برگرده
زمانی که دکتر رفتم تا این حد درد نداشتم اما بعد از مصرف داروهام بدتر شدم و درد آزار دهنده ای دارم
2706