2703
2553
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352075 بازدید | 350 پست
راستی بچه ها شاید به این تاپیک مربوط نباشه ولی چون هممون برای اومدن نی نی تلاش می کنیم و نگرانی هایی داریم خواستم بپرسم آیا به دنیا اومدن نی نی در نیمه اول یا نیمه دوم سال فکر می کنید؟ اصلا این مورد در خصوصیات بچه نقشی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلارا خانم من که ترشحاتم زیاد و زرد رنگ بود مراجعه کردم (البته علت اصلی مراجعه ام چکاب بارداری بود)دکتر گفت عفونت داری که منجر به زخم شده اگه زودتر میومدی تبدیل به زخم نمی شد. فقط کافیه هر وقت تغییری احساس کردی سریعتر مراجعه کنی و نذاری کهنه بشه نگران نباش.
2720
بچه ها سلام،خانوما ازتون خواهش میکنم به خاطر زخم های جزیی نرید فریز کنید گوش به حرف این دکترهای ناوارد ندید انا که دلشون برای شما نسوخته!فقط پول میگیرن من خودم نزدیک بود یه همچین اشتباهی بکنم اما یه دکتر با تجربه وبا سابقه که آمریکا هم درس خونده نجاتم داد،اون گفت به هیچ وجه تا قبل از بارداری اول عمل فریز انجام ندید تاکید میکنم به هیچ وجه !حالا اگه اینکارو کردید و خدای نکرده نتونستید باردار بشید گله نکنید
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
بیتا خانم کلی بهم استرس وارد شد چون تازه فریز کردم و با حرفهای شما نگرانی هام زیاد شد.آخه من هنوز مامان نشدم ولی دکترم بعد از دوره درمان با دارو گفت که جواب نداده و باید فریز کنم. حالا با این استرس چطور منتظر اتمام دوره درمان و نی نی باشم. راستی مگه زخم شما چقدر بود؟
2714
سلام به همگی . من تازه اینجا عضو شدم و راستش الان که از دکتر اومدم محل کارم یه کمی افسرده و نگرانم . من از مهر ا مسال که به دکتر مراجعه کردم گفت زخم دهانه رحم دارم و بهم کلی دارو داد و پماد. ولی راستش یه هفته خوب بود ولی دوباره عود کرد . امروز که مطب بودم وقت معاینه گقت که خونریزی هم دارم..... راستش ترسیدم و نگران شدم . گقت باید فریز کنم. من وقتی که از دکتر گرفتم هفته آینده است و اون روزی که باید فریز شم 2 تا 3 روز قبل از پریودمه - یادم رفت از دکترم بپرسم الان می خوام از خانومهای عزیز اینجا بپرسم که این مسئله تداخلی با فریز کردن پیدا نمی کنه ؟ یا درد رو تشدید نمی کنه ؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
ببخشید اگه کسی می تونه راهنمایی ام کنه. من یه ماه پیش فریز کردم و سه هفته بعدش رفتم بازم یه کوچولو مونده بود و شنبه اون یه ذره رو هم فریز کردم. بهم گفت یه هفته پروژه تعطیل. من گفتم قصد بارداری دارم گفت می تونم 5 شنبه .... حالا می خوام اگه کسی می دونه بگه اگه من یه روز زودتر بخوام.... اشکالی ممکنه پیش بیاد؟ تانیا جون به دکترت بگو. به نظرم نباید مشکلی باشه.
Lilypie Pregnancy tickers
فرناز عزیزم مرسی از جوابت دوست داشتم کمکت کنم ولی چون خودم تا حالا فریز نکردم نمی دونم چی بگم . اگر براتون امکان داشته باشه و از اونچایی که شما فریز کردین میشه راهنماییم کنید .. خیلی ممنونم 1- من چون تا بحال بارداری نداشتم الان به کم نگران هستم که نکنه در آینده مشکلی پیش بیاد ... چه کنم ؟ 2- در چه صورت ممکن فریز به دور دوم و یا سوم بکشه ؟ زخم بزرگ بوده ؟ 3- احتیاج به استراحت مطلق داره ؟ یعنی دردش زیاده ؟ میدونی چون من شاغلم باید بدونم که اگه لازم باشه مرخصی بگیرم چند روز . 4- دردش چند روز طول می کشه ؟ منطورم ایه که ممکنه با درد پری قاطی شه و خلاصه .... ممنونت می شم اگه وقت داشتی راهنماییم کنی و امید وارم که خیلی زود و به بهترین نحو باردار بشی.
فرشته جون و شیما جون ،دکتری که من اول رفتم پیشش اینقدر منو ترسوند که من فکر کردم یه زخم کاری دارم که اگه فریزش نکنم صد در صد منو میکشه سرتونو درد نیارم این خانم دکتر یه بلاهایی سرم آورد که نگو بعد رفتم پیش دکتر خودم و اون گفت که کی گفته زخمت وخیمه ؟!هر موقع که مشکل داشتی یک کلوتریمازول واژینال استفاده کن اما به هیچ وجه تا قبل بارداری اول فریز نکن به هر حال عزیزان همة خانومها زخم دارن اما زودی نرید فریز کنید
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
بیتا جون منم بارداری نداشتم تا حالا. فریز برای بارداری مشکلی ایجاد نمی کنه این رو مطمئنم. منم دکترم تا اونجا که می شد سعی کرد با دارو درمان کنه از پماد واژینال هم استفاده کردم ولی خوب نشد. من زخمم بزرگ نبود عزیزم ولی موقع فریز کردن یه تیکه خیلی کوچولوش نگرفت برای همین دوباره اون تیکه رو فریز کردم که بعدا مشکلی پیش نیاد. تانیا جون ببین فریز کردن خیلی کار پیچیده ای نیست در همون حالت معاینه که خوابیدی با یه دستگاه زخمت رو منجمد می کنه با یه ماده فکر کنم گازی شکل. بعضی ها حتی حالشون هم بد نمی شه. ولی من خیلی حالم بد شد. سرگیجه شدید بدنم هم یه هو یه عالمه عرق سرد کرد و نمی تونستم سر پا وایسم.برای همین یه چند دقیقه‌ای تو مطب نستم بعد رفتم خونه. حتما حتما نوار بهداشتی همرات باشه مال من که تا خونهبرسم لباس زیرم خیس خیس شد. بعدش هم تا یه هفته از نوار استفاده کن و تند تند عوضش کن. بعد از فریز نیاز داری 4 یا 5 ساعت بخوابی و هیچ کاری نکنی . تا اثر دارو کمتر می شه و حالت بهتر می شه مثلا اگه طهر فریز کنی تا غروب باید استراحت کنی بعد از 4 یا 5 ساعت حالت طبیعی می شه انگار اتفاقی نیوفتاده . فقط مثل پریود می مونه ترشح داری. نیازی هم نیست که روز بعد رو مرخصی بگیری. همون چند ساعت اول کافیه. این تجربه من بود ممکنه دیگران جور دیگه‌ای باشن. امیدوارم برات مفید باشه گلم
Lilypie Pregnancy tickers
فرناز جون خیلی ازت ممنونم نمی دونی چقدر خیالم راحت شد. راستش استرس داشتم و نمی دونستم کار چطوری پیش می ره . من هم فکر می کنم اگه زخمی وجود داشته باشه و بعد بارداری اتفاق بیافته خیلی مشکل ساز می شه . من هم حدود یک ماه از هر قرص و پمادی که فکرش رو بکینید واسه درمان زخمم استفاده کردم ولی موثر نبود این که باید فریز بشه. من که خودم تا یک سال آینده قصدبارداری ندارم و فکر می کنم منطقی تر باشه که آدم کاملا درمان بشه و بعدش اقدام کنه واسه بارداری. به هر حال امیدوارم که همگی سالم باشید و نی نی های سالم و خوشگل هم به دنیا بیارین.
2706