2737
2734
عنوان

زخم دهانه رحم و فریز

| مشاهده متن کامل بحث + 352407 بازدید | 350 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منم دیشب رفتم. دکترم از تست سرطان که جدید اومده گرفت. گفت یه زخم هم دارم. حتی خون اون زخمم نشونم داد که زیاد بود.با اینکه 1 سال و 5 ماهه که ازدواج کردم ولی بعد از اومدن جواب آزمایشم حتما میرم فریز میکنم.
ایلیای من چه نازه.....
2728
من رفتم معاینه و فقط خانوم دکتر گفت که پارگی ایجاد شده کمی عمقی بوده و خونریزی واسه اونه یه ژل روان کننده داد فقط و گفت تا ده روز دیگه خوب میشی. معاینه خیلی سریع انجام داد و من متوجه شیوه معاینه نشدم اما خوب درد خودشو داشت و چون من موقع نزدیکی درد داشتم در این مدت همون دردو باز تجربه کردم .. حالا نمی دونم . از طرفی نگرانم که نکنه معاینه سطحی بوده باشه و از طرفی می دونم که دکتر خیلی با تجربه ای هست و سالهاست که طبابت می کنه و خانوما بهش اعتماد دارن .. نظری دارید ؟
سلام من با مادرشوهرم رفتم یه دکتر اما راستش فقط آزمایشام و..نشون دادم و از وضعیتم گفتم و نخواستم معاینم کنه آخه خیلی جای کثیفی بود بهم دارو (قرص و آمپول و کرم داد) و قرار شد بعد از مصرف برم معاینه الان دیگه ترشح ندارم دردم هم کمتر شده و لکه بینی هم ندارم حالا بعدش میرم یه جای بهتر واسه معاینه از راهنمایی شما دوستان هم ممنون
سلام به همه خانمها ی گل:
من تازه همین امروز عضو سایت شدم و خیلی خوشحالم که می تونم خیلی راحت با شما تبادل نظر کنم.من 30 سالمه و 2 سال و نیمه که ازدواج کردم.توی دکتر رفتن خیلی تنبلم هم به خاطر دردش ترسش و مشغله کاری..هنوز تصممیم ندارم نینی بیارم.1 هفته پیش بالاخره بعد از یک سال و نیم رفتم دکتر.گفت هم عفونت دارم و هم زخم.بهم قرص پماد و ژل شستشو داد و 1 هقته منع از نزدیکی.2 باره باید برم معاینه.فقط برام دعا کنید با دارو خوب بشه و نیازی به فریز نداشته باشه!!بوس س س س س س تا بعد
دوستش دارم...چرا که میشناسمش،به دوستی و یگانگی.
2738
سلام به همه خانمها ی گل:
من تازه همین امروز عضو سایت شدم و خیلی خوشحالم که می تونم خیلی راحت با شما تبادل نظر کنم.من 30 سالمه و 2 سال و نیمه که ازدواج کردم.توی دکتر رفتن خیلی تنبلم هم به خاطر دردش ترسش و مشغله کاری..هنوز تصممیم ندارم نینی بیارم.1 هفته پیش بالاخره بعد از یک سال و نیم رفتم دکتر.گفت هم عفونت دارم و هم زخم.بهم قرص پماد و ژل شستشو داد و 1 هقته منع از نزدیکی.2 باره باید برم معاینه.فقط برام دعا کنید با دارو خوب بشه و نیازی به فریز نداشته باشه!!بوس س س س س س تا بعد
سلام بهار جونم اره شاید.. شایدم چون نزدیک عیده همه مشغولن!
من دیروز رفتم دکتر معاینم کرد گفت عفونتم خیلی بهتر شده اما زخمم هنوز هست بعد از عید باید برم فریز کنم. دوباره بهم قرص داد.هم به من هم به شوهرم!اما خدا رو شکر دردی ندارم..تو هم دردت به خاطر زخمت و عفونته که باید درمان بشه.انشالا که بر طرف بشه عزیزم. تا بعد بوس
منم زخم داشتم ولی من کوتر شدم نه فریز یعنی با یه چیزی مثل هویه داغ زخمم رو سوزوندن اصلا هم درد نداشت 40 روز هم دوره ئرمان داشت و بعدشم خوب شد خواهر من هم فریز کرد هم کوتر بعد دو ماه هم باردار شد به این چیزا ربطی نداره
2706