موضوع: زخم دهانه رحم و فريز + اظهار نظر

صفحه 1 از 14  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
آنا پست ها : 5عضویت:1386/9/24
1386/11/18 - 9:49 صبح
سلام به همگي. من كلي تو سايت گشتم و هيچ چيزي در مورد زخم پيدا نكردم كه بتونه راهنماييم كنه. بچه هاي گل كسي از شما هست كه زخم داشته و با دارو خوب شده باشه. آخه من شنيدم زخم فقط با فريز كردن خوب ميشه؟ اگه اطلاعاتي دارين به من هم بدين.
نيايش* پست ها : 910عضویت:1388/3/16
1388/4/17 - 12:45 عصر
سلام
من يه ماه پيش فريز كردم . دوره درمانم رو هم كامل كردم تا 15 رو نزديكي نداشتم بعد از اون هم سعي كردم كمتر از قبل نزديكي داشته باشم . ولي همچنان ترشحات عفوني و خارش دارم فكر ميكنيد دليلش چيه ؟
ممنونم كه جواب ميديد
سایت " به سوی کمال " www.besooiekamal.com بهترین سایت در زمینه مشاوره خانوادهٰ سایت دکتر کیهان نیا
سميه( مامان اميرابوالفضل) پست ها : 14414عضویت:1388/3/5
1388/4/18 - 12:30 عصر
سلام
نيايش جون امكان عفونت هميشه هست بايد تمام لباس هاي زير خودت و همسرتو با دماي بالاي آب بشوري و ضد عفوني كني . و همه رو اتو كني.

براي يه مدت طولاني حدود 6 ماه فقط از شورت نخي استفاده كن و هر روز اون رو عوض كن بشور و اتو كن.

يه معاينه برو كه اگر عفونت داري دوباره به زخم تبديل نشه.

من كه دو روز پيش فريز كردم الان دارم از درد مي ميرم.
خيلي بد بود.
*****ذهنم آشفته، خواب هايم پريشان، خنده هايم فتوشاپي ، درد و دل هايم با ديوار فيس بوک و وبلاگ ! ميزان همدردي ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
1388/4/20 - 7:16 عصر
ممنون از راهنمايتون
من بعد از فريزم تمام لباس هاي زيرم رو ريختم و يه سري نو خريدم . ولي براي شوهرم اين كار رو نكردم ، ممكنه ربطي داشته باشه؟ من 2 ساله كه عليرغم تمام درمان ها عفونت و زخم عود كننده دارم تا اينكه بالاخره فريز كردم الان خيلي ميترسم كه دوباره مشكلم عود كنه به نظرتون بايد چي كار كنم؟
مرسي
سایت " به سوی کمال " www.besooiekamal.com بهترین سایت در زمینه مشاوره خانوادهٰ سایت دکتر کیهان نیا
مامان shohi پست ها : 1304عضویت:1387/10/4
1388/4/22 - 3:54 عصر
سلام به همه دوستاي گلم
من از فريز هيچي نمي دونستم ولي چند روز پيش وقتي پيش دكترم رفته بودم بعد از معاينه گفت كه زخم داري و بايد فريز بشي. گفت زخم با دارو خوب نمي شه و فقط درمانش فريزه
همون جا هم خودش برام فريز كرد كه درد هم نداره فقط تا 1 ساعت بعدش دل درد و كمر دردي شبيه پريود
ولي 1 حس بدي داره
هنوز نرفتم پيشش كه ببينم زخمم خوب شده يا نه ولي گفت تا 2 هفته نبايد س ك س داشته باشي و اين ماه رو براي ني ني از دست دادم :(
البته دكترم گفت كه وجود زخم علتي براي ني ني دار نشدن نيست و فقط اگر كهنه بشه خطرناكه
1388/4/22 - 3:55 عصر
راستي بچه ها من 4 روز ديگه 14 ام پريودمه كه 7 روز از فريز كردنم مي گذره
به نظرتون اگه فقط همون روز 1 س ك س كوچولو داشته باشم براي ني ني ضرري داره؟
1388/4/23 - 5:12 عصر
كسي نمي دونه؟
به نظرتون اگه فقط روز 14 امم 1 س ك س كوچولو داشته باشم ضرري داره؟
آخه نمي خوام اين ماه رو از دست بدم :((
1388/5/18 - 1:23 عصر
سلام
آئين جان من رفتم دكتر معاينه شدم گفت عفونته ،آخه علت عود عفونت 2 ماه بعد از فريز با مصرف اين همه آنتي بيوتيك و رعايت همه ي اصول بهداشتي چيه ؟ من ديگه خسته شدم(با عصبانيت!!!)
گل سرخ پست ها : 2488عضویت:1388/5/18
1388/5/18 - 5:09 عصر
نيايش جان سلام من ثمره هستم و اين مشكل رو داشتم و خوشحال ميشم اگه بتونم كمكت كنم.

من يكسال پش كه به دكتر مراجعه كردم براي من تشخيص زخم و عفونت زياد رو داد البته من خارش نداشتم و ترشحات عفوني داشتم كه زياد بود و لباس زيرم رو در روز دو بار عوض مي كردم. اول دكتر كلي دارو تجويز كرد و خيلي من رو برد و آورد ولي با دارو خوب نشد و بعد از 4 ماه مصرف دارو فريز كرد. البته چون من باردار نشده بودم فريز رو سطحي انجام داد و دوباره دارو تجويز كرد. ولي من هنوز ترشحات رو داشتم به خاطر همين دكترم رو عوض كردم و اين دفعه دكترم يك داد و بيدادي راه انداخت كه نگووو! گفت زخمم وحشتناكه و بايد عميقا سوزونده بشه ولي من ترسيدم در بارداريم مشكل ايجاد بشه و نسوزوندم و دوباره دكترم رو عوض كردم. ايندفعه دكترم گفت كاري به زخمت نداشته باش و 30 درصد خانم ها مبتلا به اين زخم هستند و چون فريز كردي خوب ميشه. الان هم بعد از گذشت 9 ماه زخم من كاملا خوب شده و عفونتي ندارم.

البته اين رو هم بگم كه در محل كار من آب تصفيه شده نيست و آب سرويس هاي بهداشتي از آب چاه كه من فكر مي كنم عفونت من از اون ناشي مي شده چون من تمام موارد بهداشتي رو رعايت مي كردم و دوباره عفونت داشتم. بعد از اون من ديگه از سرويس هاي بهداشتي محل كارم استفاده نكردم و يا آب سالم رو استفاده مي كردم.

دكتر اول من خيلي اذيتم كرد و زياد فايده نداشت. من پيشنهاد مي كنم دكترت رو عوض كن و يا ببين آبي كه ازش براي شستشو استفاده مي كني سالم هست يا نه.

من الان تحت نظر خانم دكتر كرم نيا از بيمارستان صارم هستم اگه دوست داشتي شماره تلفنش رو بهت مي دم.

اميدوارم زوردتر نتيجه ببيني و اگه بازم سوالي داشتي پيغام بذار من الا بايد برم

فعلا خداحافظ
1388/5/19 - 1:39 عصر
سلام ثمره جان مرسي از جواب كاملت . زخم من زياد بود و عميقا فريز كردم كه اميدوارم مشكلي توي بارداري آينده من پبش نياره چون من هنوز ني ني ندارم و تا 2 سال ديگه هم قصد بارداري ندارم . منم بيمارستان صارم ميرم . آبي كه من مصرف مي كنم مشكلي نداره و تمام اصول بهداشتي رو هم با دقت رعايت مي كنم . مي شه بگي بعد از فريز و عفونت مجدد دقيقا چه داروهايي مصرف كردي كه خوب شدي و الان هم دارويي مصرف مي كني يانه ؟ در ضمن در كنار زخم و عفونتت مشكل ديگه اي هم داشتي مثلا التهاب لگن يا پريودي نامنظم و دردناك؟ آخه چون من درد لگن هم دارم دكترم احتمال التهاب لگن مي ده و برام درخواست سونو واژينال و آزمايشات هورموني داده ( به علت پري نا منظم ) كه هنوز انجام ندادم.
بازم ممنون از جوابت
1388/5/19 - 3:23 عصر
نيايش جان سلام

من حتما اسم دارو هام رو بعد از فريز برات مي زارم (الان متاسفانه يادم نمياد و سر كار هستم عزيزم ) و لي الان دارو مصرف نمي كنم و درد لگن هم نداشتم فقط لكه بيني داشتم و پري نامنظم كه دكتر من هم سونو واژينال داد ولي آزمايش هورمون نداد. گفت لكه بيني و پري نامنظم دو تا دليل مي تونه داشته باشه: 1- حاملگي خارج از رحم كه يك آزمايش بارداري اورژانسي برام نوشت كه خدا رو شكر جوابش منفي بود و 2- به هم ريختگي هورموني كه اصلا آزمايش نداد ولي 3 تا آمپول استروژن برام نوشت من فقط يكيش رو زدم راستش تر سيدم 2 تاي ديگه رو بزنم البته مي دونم كار اشتباهي كردم ولي خدا رو شكر با همون يه دونه آمپول پري منظم شد و الان هم خدا رو شكر خوبه.

حتما فردا برات اسم دارو هام رو مي زارم.

1388/5/19 - 8:30 عصر
سلام عزيزم
ممنون و منتظرم
1388/5/20 - 9:23 صبح
نيايش جان سلام و روزت به خير عزيزم

من اين دارو ها رو بعد از فريز مصرف مي كردم:

كرم واژينال تريپل سولفا و ژل واژينال مترونيدازول هر كدوم يك شب در ميان به مدت دو هفته مصرف كردم و قرص مترونيدازول 2 تا صبح و 2 تا شب هم خودم و هم همسرم مصرف كرديم و نزديكي هم گفت 3 شب نداشته باشين ولي من كلا تا 3 هفته قطع كردم كه عفونت دوباره نياد.

بعد كه مجدد كمي عفونتم عود كرد فقط 10 روز قرص مترونيدازول 2 تا صبح و 2 تا شب استفاده كردم و ديگه روش حساس نشدم تا به مرور زمان خوب شد.

البته نيايش جان من خارش يا درد لگن نداشتم و فقط ترشحات رو داشتم و نوع داروهام اين بود فكر مي كنم براي شما كه خارش و درد و پري نا منظم داري بايد دارو ها فرق كنه. عزيزم ما فقط تجربي حرف مي زنيم و به عقيده من هيچ دارويي رو بدون مشورت با پزشكت مصرف نكن.

راستي خانومي شما هم كه صارم ميري تحت نظر كدوم پزشك هستي؟ من تازه اونجا مراجعه كردم. از اونجا راضي هستي؟
مامان مهراد پست ها : 647عضویت:1387/9/3
1388/5/20 - 10:51 صبح
سلام نيايش جون.منم پارسال وقتي بعد از چند ماه باردار نشدم رفتم دكتر و گفت زخم دارم كه مادرزادي بود و فريز كردم.راستش من هيچ علامتي نداشتم و بعد از فريز هم همين تقريبا همين داروهايي رو كه سمي جان مصرف كرده .استفاده كردم.البته دكتر من گفت تا دو هفته حتما نزديكي نداشته باش ولي منم مثل سمي جون خيلي احتياط كردم و تا وقتي رفتم دكتر و گفت مشكلي ندارم نزديكي نداشتم.

البته عفونت هاي جزئي كه با يك هفته يا ده روز قرص مترونيدازول خوب ميشه براي خانومها به خاطر روابط زناشويي طبيعيه.نگران نباش عزيزم.

اميدوارم كه مشكلت زود حل شه.
1388/5/20 - 6:21 عصر
سلام
ثمره جان منم همين دارو ها رو مصرف كردم فكر كنم حق با شما باشه من يه سري مشكل ديگه هم دارم كه شما نداشتي بايد منتظر بشم ببينم جواب سونو واژينال و آزمايشات هورموني چي مي شه . من تحت نظر خانم دكتر بهرامي هستم فعلا كه خيلي بهتر از دكترهاييه كه من توي اين 2/5 سال رفتم . ( البته منم هنوز چند جلسه بيشتر نرفتم ) تا ببينم نتيجه قطعي چي مي شه.
ميترا جون مرسي از جوابت . عفونت جزيي مهم نيست من نگرانم عفونت وارد لگنم نشه.
سايه پست ها : 8عضویت:1388/5/29
1388/6/2 - 1:48 صبح
سلام بچها من تازه عضو شدم من 25سالمه 3ساله كه عروسي كردم الان يك ساله كه جلوگيري نميكنم ولي هنوز

خدا به من و شوشو نظر نكرده 3ماه پيش رفتم معاينه كه دكتر گفت زخم داري دارو بخور اگه خوب نشد فريز كن كه

خوب نشد و فريز كردم دكي گفت يك ماه پروژه تعطيل بعد از يه ماه بيا معاينه من 10روز پر ي عقب انداختم رفتم به

دكي گفت به خاطر فريزه كه عقب انداختي معاينه كرد گفت تادو هفته ديگه هم پروژه تعطيل به نظر من كه خوب فريز

نكرده چون انگار بدتر شدم ايا كسي بوده كه بعد از فريز خوب نشده باشه
نازنين پري ها پست ها : 4542عضویت:1388/1/10
1388/6/2 - 9:59 صبح
سلام دوستان

شما چيزي در باره شستشو با سركه و يا نشستن تو واني كه سركه هم داره شنيده بوديد؟؟من كه خيلي تعجب كردم

ولي به نظرم جواب داده يا حداقل عفونتمو كمتر كرده

اينم بگم كه پيش دكتر واسه معاينه نرفتم ها.فقط قبلا هنگام نزديكي درد داشتم اما الان ديگه درد ندارم
1388/6/8 - 6:14 عصر
سلام سايه جان
منم بعد از فريز حدود 10 روز تاخير پريود داشتم فكر كنم اون طبيعي باشه ولي منظورت از اين كه بدتر شدي چيه ؟ يعني الان چه علائمي داري ؟
1388/6/8 - 6:24 عصر
سلام ساره جون
منظورت از شستشو با سركه همون دوش واژينال سركه ست ؟ آخه دكترم به من گفته با محلول آب و سركه دوش واژينال بگيرم من اينكار رو انجام ميدم بهتر هم شدم ولي شنيدم كه دوش باعث مي شه كه باكتري هاي مفيد واژن هم شسته بشه و از بين بره و ممكنه كه در دراز مدت عفونت وارد لگن بشه . برا همين من يه كم استرس دارم . چيزي در اين مورد ميدونيد؟
ممنون
آروشا پست ها : 3عضویت:1388/7/13
1388/7/13 - 3:59 عصر
سلام دوستاي خوشگلم

من الان 29 سالمه و 2.5 پيش ازدواج كردم. من هميشه فكرمي كردم اين مريضيا سراغ من نمياد و اصلا دكترنمي رفتم تا چند وقت پيش به اصرار شوهر جان رفتم معاينه و چشمتون روز بعد نبينه. گفت كه عفونت و زخم شديد داري. سريع ازم نمونه برداري كرد براي تست سرطان و سونو نوشت. ناگفته نماند كه من هيچ علامت مشكوكي نداشتم و اصلا فكر نمي كردم كه اين مرض سراغ منم بياد. پريودم هميشه مرتب بودو خارش ودرد و سوزشو ... هيچي نداشتم. خلاصه داشتم سكته مي كردم. برام پماد واژينال و مترونيدازول نوشت. خوشبختانه سونو و تست سرطان چيز بدي نشون نداد ولي من خيلي ترسيدم. بعد از يه هفته رفتم برام ويتامين نوشت و گفت عفونتت خوب شده ولي چون دير اومدي زخمت كهنه شده و بايد فريز بشي. و گرنه زخمت دوباره ايجاد عفونت مي كنه. يك هفته ويتامين آ خوردم و بعد رفتم فريز. 2 دقيقه گاز ازت رو با فشار وارد بدنم كرد و بعد از چند دقيقه خيلي زير دلم درد گرفت. ولي بعد از 1 ساعت خوب شد و تا 4-5 روز ترشحات شديد داشتم. بعد هم تا يك ماه جينگولي نداشتيم و هر شب پماد وويتامين با مايعات فراوان. خلاصه ديروز بعد از يه ماه رفتم معاينه كه گفت خيلي خوبه و ديگه هيچ مشكلي نداري. ولي ماه سختي بود اگه منم زودتر مراجعه مي كردم كار به فريز نمي كشيد. شما هم اگه تازه قاطي مرغا شدين حتما برين دكتر تا دير نشده چون اين مرض هيچ علامتي نداره .
صفحه 1 از 14  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: