2726
عنوان

هفته ای نیم کیلو تا یک کیلو میتونیم لاغر شیم...کی پایه اس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11288 بازدید | 299 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم لطفا ثبت کنین دوستان
من امروز حدود 1.5 ساعت پیاده روی کردم
ولی در مورد غذا رعایت نکردم متاسفانه

ولی فردا هر دو رو رعایت میکنم...

قد 155
وزن : 60.2
سن 27
لباس نوزاد و کودک. ninikalas@ جنس عالی. قیمت فوق العاده. کیفیت بی نظیر
2728
پیاده روی که میرم هر روز تازه وزنه هم به پام میبندم
غذا هم زیاد گرسنم نمیشه هله هوله رو حذف کنم درست میشه چون غذام کمه بیشتر میوه و هله هوله میخورم
رقصم که عاااااشقشم
٣ روز یه بار گزارش میدم که تغییرات مشهودتر باشه
یا رب از هرچه خطا رفت، هزار استغفار...
سلام گزرش دیروز من :برنامه غذایی طبق رژیمی که دکتر داده 1500 کالری اگه خواستید براتون میزارم
فعالیتم زیاد نتونستم بکنم چون با عرض معذرت پری شدم درازنشست نرفتم ولی 20 مین حلقه زدم 30 مین رقصیدم 30 مین پیاده روی کردم 100تا طنابم زدم
آتشک جان کلوب نداریم، اینجا هم که دعوتنامه نداره

آرشیدا جان خیلی خوبه یک ساعت پیاده روی اما عزیزم شامت کم بوده. نصف کلوچه نیاز بدنت رو تامین نمیکنه. از شب تا صبح بدنت انرژی لازم داره. گل گاو زبون که خودمم عاشقشم. تازه من دمنوش گل گاو زبون با لیمو عمانی و کمی نبات درست می کنم، خیلی لذت بخشه. تازه شیرم هم زیاد میشه.
یه چیزی بگم که خیلی مهمه: برای پات که میگی درد میگیره با کفش ورزشی میری پیاده روی؟
اگه کفشت مناسب نباشه نه تنها به پا به کمرت هم فشار میاد و به مرور خیلی اذیت میشی. حتما حتما حتما باید کفشت مناسب باشه برای پیاده روی. ازین کفش اسپرتا که حالت کفش ورزشی داره هیچ فایده ای نداره. کفش مناسب باید 3 تا 4 سانت لژ داشته باشه. یا اگرم لژ نداشت 3 تا 4 سانت کفی داشته باشه. کفشای اسپرت معمولا تختش صافه.
منم که یه مدت با یه کفشم که تختش صاف بود میرفتم پیاده روی پام داغون شد.

رز جونم خیلی خیلی کار بدی کردی. اگه اینجوری پیش بری خیلی بدنت ضعیف میشه. رژیم گرفتن که کم غذا خوردن نیست به اندازه خوردنه. ما به مرور چاق شدیم به مرور هم باید وزن کم کنیم. آرشیدا درست میگه حتی اگه سیر هم باشی باید سر ساعت وعده ی غذاییتو بخوری. خودتو ضعیف نکنی اون وقت شوهرت دیگه نمیذاره بیای نی نی سایت

بهناز جون خیلی خوش اومدی.

نی ناز جان خوش اومدی. اگه هر دو رو با هم رعایت کنی خیلی زود نتیجه میگیری.

ماما الا خوش اومدی. گلم لازم نیست وزنه به پات ببندی، همیشه کاری کن که ورزش و کلا رژیم گرفتن بهت خوش بگذره. این طور نباشه که همش منتظر باشی به وزن ایده آل برسی و از دست اون سختی ها راحت شی اون وقت دوباره مثه قبل میشی و وزنت برمیگیرده. اصلا به خودت سخت نگیر.

مامان صدرا با اون حالت چطوری طناب زدی من جای تو دل درد گرفتم حلقه که میزنی خیلی خوبه. میشه به منم یاد بدی چطور حلقه بزنم...
منم دیروز صبحانه 2 واحد نون خوردم با دو قاشق عسل. ناهار کتلت برنج خوردم با یه بشقاب پر سالاد. شام هم جایی مهمونی بودیم یه بشقاب لوبیا پلو خوردم با ماست.
پیاده روی هم کردم
سلام رز جونم خوفییییی؟
من شوشوم صبح تا ساعت 2 سر کار بود، نامردا براش شیفت گذاشته بودن. نشد صبحونه تپل با هم بخوریم برا ناهار هم آش رشته پختم چون خیلی برا شیرم خوبه. تازه من که قبلا رژیمم 2000 کالریی بود الان که شیر میدم باید 3000 کالری باشه. عاقا ما این 3000 تا رو رعایت نکردیم پریروز، رسما بیچاره شدم، شیر نداشتم که، نزدیک بود پشت دستمو داغ کنم که رژیم بگیرم اما فهمیدم 1000 تا کمتر خوردم. خب معلومه شیرم کم میشه.
حالا خدا رو شکر امروز خوبه. الهی بمیرم برا دخترم چقد بی تابی میکرد شیرم کم بود.
حالا عصری هم با شوشو میریم پیاده روی اینجوری
2706