2733
2734
عنوان

خانم دکتر پیری و سزارین

701 بازدید | 3 پست
دوستان عزیزم کسی با خانم دکتر پیری بیمارستان عرفان سزارین داشته ؟ می خواستم بدونم راضی هستین؟هم از عمل؟هم از خانم دکتر ؟هم از بیمارستان ؟هزینه هاش؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
بهشت در دست مادر بود.مادر آن را زمین گذاشت تا ما را در آغوش بگیرد....
اکنون می گویند:(بهشت زیر پای مادران است.)
کارش واقعا درسته
برای مادر وقت میذاره
در ضمن
ایشون تنها دکتر تو ایرانه که همه گواهینامه های فوق تخصصی سونوگرافی جنین رو داره
این گواهینامه ها 10-12 عدد هست که بعضی ها تو ایران 1 یا 2 تاش رو دارن ولی ایشون همه دوره ها رو گذرونده
با اینکه دکتر من خانم دکتر حنطوش زاده بود که خیلی معروفه، ولی چون حنطوش سرش شلوغه برای چک مجدد پیش دکتر پیری هم میرفتیم.
حنطوش سونوگرافی هاش رو خیلی قبول داشت تا جایی که اگر خودش سونو می کرد ولی می گفتیم دکتر پیری اینجوری گفته می گفت: اونی که ایشون گفتن درسته
برای اثبات حرفم می تونید سایت مرکز جهانی طب جنین رو ببینید و توش چک کنید چه کسانی در ایران گواهینامه سونوگرافی فوق تخصصی جنین رو دارن
http://www.fetalmedicine.com/fmf/training-certification/certificates-of-competence/

یک مزیت دیگه دکتر پیری اینه که خودش فوق تخصص طب مادر و جنین (حاملگی پر خطر) از انگلستان هست. در کنارش خودش سونو می کنه.
وقتی دکترتون خودش سونو انجام بده خیلی دقیقتره تا اینکه شما رو برای سونو بفرسته جای دیگه و فقط عکسش رو نگاه کنه
اگه صهبا نباشه، می خوام دنیا نباشه.
امضاء
مامان صهبا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731