2733
2734
عنوان

معنی اصطلاحات آزمایش خون

| مشاهده متن کامل بحث + 53279 بازدید | 67 پست
kollan sono 3D khoob nist.faghat janbeye lux dare.sono dapler aadi....sabr kon chand hafte ke agha bozorgtar she albate hamishe emkan dare beri sono va pahash joori bashe ke nabini.hala age doctoret tajviz karde beri sono ham vaziato mibinan va ham jensiat.kollan ziad hassas nabash va sabr kon.avakhere bardari motmaen tar mishe goft zaiman tabii mishe ya na.behahal omidavaram hame joore salem bashid khosetoon va nini gola

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چه خوب...
اما پسرم الان حس حسودی اش گل کرد و سریع قهر کرده و میگه برای چی خاله اسم منو دزدیده..
بفرما ... از حالا همه چیز رو برای خودش میخواد..
خیلی خوشحالم کردی لی لی جان... واقعا اسم برازنده ایه... باور کن من به هر کس که میگم همه از این اسم تعریف میکنند.
2738
چند وقت پیش داشتم باهمسرم در مورد اینکه یک روز ما هم مادرشوهر و پدر شوهر میشم صحبت میکردیم...
نمیدونی دلم برای عروسی اش چه ضعفی رفت...همسرم گفت عجله تو دیگه نوبره.... همه اول میگند کی بدنیامیاد که بره مدرسه.... دانشگاه...
تو هنوز بدنیا نیومده رفتی سراغ عروسی

خیلی کار خوبی کردی که در این سن اقدام کردی....
هسمر خودم اوایل با بارداری مخالف بود...شاید باورت نشه ایشون نظرش این بود که پنج سال بعد از ازدواج اقدام کنیم...
اما من به هر ترفندی که بود راضی اش کردم
حالا باید بیای و ببینیش... بیشتر از من هول پسرمون رو داره....
از حالا برای پارک بردن و استخر بردنش برنامه ریزی کرده

آره همیشه همین طوره. همسری من هم زیاد راضی نبود. اما همه به من میگفتند جلوگیری بیشتر از این خوب نیست . ما هم 1.5 سال عقد بودیم. همه میگفتند دیر میشه و.....

اما الان اینقدر ذوق داره که باورت نمیشههههههه
2706