2737
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429689 بازدید | 12698 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها اىنجا چه خبره???????
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2738
به به.....میبینم که دعوا شده!!!!

برم بقیه دعوا رو بخونم!
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام ای خدااااااااااااااا کجایی فافا... ببین خونه ات رو بهم ریخته یک نفر...
خودت بخون متوجه میشی...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام دوستم....

از اول کهمیخواستماین تاپیک رو بزنم همش شک داشتم کهیه مچین موردایی پیش بیادیا مردا بیان برای خانومای این تاپیک مزاحمت ایجاد کنن......

پیش بینی میکردم همیچین وضعی رو...........
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
اخه سر چى دعوا???? بانو جون عزىزم توجه نکن بزار هر کس هر فکرى دوست داره بکنه ما مطلقه هستىم ولى سربلندىم و از کارمون شرمنده نىستىم پس حرف ىه بچه که واسه سرگرمى مىاد دغدغهاى بقىه رو مىخونه و به مسخره مىگىره پشىزى ارزش نداره
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
امان از آدم مزاحم...
ای بابا ما که بچه نیستیم گول بخوریم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706