2737
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429690 بازدید | 12698 پست
درسته علی جان متاسفانه رسم بدیه واسه همسر شما متاسفم و به شما تبریک میگم که امتحانتونو خوب گذروندین واقعا چرا باید اینطوری باشه وکیل من هم به همسرم همینارو گفت اخه دردت چیه؟! تو که خودت میگی زنم واسم کم نذاشته چرا رفتی سراغ یکی دیگه تازه حاضر نشد یه تعهد دو ماهه بده اونم داره سعی میکنه از حس مادرانه من استفاده کنه عاطی جانم نقطه ضعف نشون نده اینطور ادما دنبال موقعیتن واسه استفاده توکلت به خدا باشه ایشالا شوهرت سر به راه بشه هر چند منم سالها همه این رقم بد رفتاریهاو اختلالات روانی رو تحمل کردم و نشد اخرشم با پرستار همکارش ریخت رو هم دست مامان و باباش درد نکنه واقعاً
ویکی جونم همینقدر که شجاعت اینو پیدا کردی که از زندگیت حذفش کنی عالیه،برات بهترینها را ارزو میکنم،علی اقا متاسفم که همسر قدرنشناسی داشتید امیدوارم پسرتونو به بهترین نحو تربیت کنید چه خوبه که پدردلسوزی هستید،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم عاطی خانم بهرحال هر کسی یه تقدیری داره بازم من میگم شاید همسرت جدی بگیره بیاد مشاوره بشه درمان شه و کانون زندگی شما نپاشه باور کن اصلا چیز خوبی نیست هرچند بعضی وقتا لازمه ولی واقعا اون بعضی وقتا باید اقدام کرد من این راهو رفتم باور کن بهت میگم کار جالبی نیست بهرحال یه نوع شکسته حتی اگر حق با آدم باشه این یه واقعیت هست که من خودمو میگم حتی اگر بالفرض همسر سابق من کاملا مقصر بوده باشه که البته من اینو نمیگم خودخواهیه چون اون نیست که از خودش دفاع کنه میگم مثلا ،بازم من شکست خورده تلقی میشم دیگه ،بهرحال سالها زندگیه مشترکمو وانسجام خونوادمو از دست دادم واین خودش شکسته من امیدوارم همسرت خودشو پیداکنه و معالجه کنه و از زندگیش کنارشما لذت ببره باور کن این مدلی که این هست خودشم عذاب میکشه ولذتی نمیبره بچشم عذاب میده حالا فکر کن یک درصد تو بذاری بری همشو میخواد سر این بچه خالی کنه با اون سن کمش ،حتی تصورشم سخته خدایا عقل این مردو بیار سرجاش ،چشماشو به روی خوشبختی که داره باز کن بذار ببینه چه نعماتی کنارش هستن واستفاده کنه ازشون چشماشو بروی روشنایی برگردون یا الهی به امید کرم و بخشایش تو
نمیاد اسم مشاوره میاد فریااااااد میزنه،من حتی یکدرصد هم نمیزارم حضانتو بگیره یا جدا نمیشم یا با پسرم میرم،دیگه درکش نمیکنم نمیفهممش،اینقدر که دغدغه شام و غذارو داره دغدغه روح مرده زندگیشو نداره،باشگاه و استخرش براهه،اگر خواهرش زنگ بزنه که سرم درد میکنه شوهرم مرخصی میگیره تا ببرتش دکتر بااینکه خودش شوهر داره اما وقتی پای من شکسته بود میگفت داری خودتو لوس میکنی بابام منو برد و گچ گرفتند،روحم مجروح زخمهاییه که از بی محبتیش خورده و حالا بین مادر بودنم و خودم گیر کردم من از این دوراهی خستم فقط خدا باید راهو نشونم بده
2728
شب خوش عاطی خانم واقعا شرایط سختی گیر کردی وابستگی شدیدی به پسر نازت داری که قابل تحسینه آفرین ولی باورکن این همسرت بیماره ،بشر اصلا معلوم نیست تفکرش چیه؟من واقعا برات متاسفم اگر نخواد باهات همکاری کنه حالا چه در خصوص معالجش و مشاوره وچه طلاق یه مقدار کارت سختتره ،ولی ببین باید از یه جا شروع کنی فرق تو با اون اینه که تو هدفی داری وعشق به پسرت داری اون هیچی نداره بیچاره است یجورایی وبا اخلاق بد سعی میکنه درموندگیشو نشون نده ولی درمونده شده تو رو از دست بده داغون میشه بازم نمیتونی دست رو دست بذاری هم بخاطر خودت وهم بخاطر پسرت ،حتما یه جاهایی نقطه ضعفهایی داره ،هیچ انسان کاملی وجود نداره وتو اونارو میدونی باید روی همونا کارکنی وتو هم بهش فشار بیاری یا بیاد خودشو معالجه کنه ودلتو بدست بیاره ،یا راضی به جدایی بشه من تعجب میکنم که اون نقطه ضعفتو میدونه پس حتما تو هم میدونی بلاخره تو زنشی از هرراهی که به ذهنت میرسه و من شاید اینجا نتونم بهت بگم بهش فشار بیار وراضیش کن به زندگی یا طلاق بنظر با شرایطی تو داری میگی راه دوم بهتره ،والا یه عمر سختی داری عذاب میکشی الانم هر لحظه از عمرت به سختی وبدون شیرینی وحلاوت میگذره واین خوب نیست مگه تو چند بار زندگی میکنی بنده خدا؟همه ما یکبار زندگی میکنیم وحق داریم آسوده وخوشبخت باشیم به امید خوشبختی وخلاصی نشین اقدام کن روی حرفهای من فکر کن وجواب بده باید راه حل پیدا بشه وتو مهمترین واصلی ترین رکن پیدا کردن راه حل هستی به خودت ایمان داشته باش وخودتو باورکن
یعنی اصلا اهل مذاکره نیست،میگه برو اقدام کن من میام امضا میکنم،اخه من برم دادگاه چی بگم?حق طلاق با اون،گیرم مهریمو بزارم اجرا لج میکنه میگه ۴۰۰ بهت میدم ماهی اما بچه رو بهت نمیدم ،من نمیدونم از کجا شروع کنم
2738
نه بابا طبل تو خالیه باورکن مگه فکرکردی عمر انسانها دست همدیگره که بتونه باباتو دور از جون سکته بده عیبی نداره نزدیکترین دادگاه محلتون کجاست ؟میری اونجا و شروع میکنی ویک لایحه میدی اونجا برات پرکنن خودشون بلدن لازم نیست چیزی بگی مضمونش اینه ؟ریاست محترم دادگاه :احتراما اینجانب ......فرزند ....دادخواست خودرا به شرح ذیل تقدیم محضر دادگاه مینمایم همسر اینجانب ......با کج خلقی و سوءاخلاق شرایط زندگی را برای اینجانب بسیار سخت و غیر قابل تحمل نموده است بصورتیکه بر اثر سواخلاق و اعمال ورفتار ناشایست نامبرده ،دچار بیماری روحی و افسردگی گردیده ام وی در خصوص ایفا وظایف پدری نیز کوتاهی های بسیاری داشته وموجب ناراحتی جسمانی و روحی و روانی فرزند مشترکمان به شرح ذیل گردیده است ........(اینجا مثال میزنی و توضیح میدی) درپایان خاطر نشان میسازد نامبرده با توجه به مشکلات رفتاری و تندخویی شدید از هرگونه مراجعه به مشاور ویا روانشناس خودداری نموده و با توجه به مسائل مشروحه ،زندگی را شدیدا به کام اینجانب و فرزندمان تلخ وغیر قابل تحمل نموده است لذا از آن مقام محترم خواهشمند است در صورت صلاحدید وامکان نامبرده را احضار و تذکرات لازم را به وی ابلاغ نمایید حالا میخوای حاشم بگیری آدرس ابلاغ رو میزنی برای اداره مربوطه ،مگه نگفتی کارمنده پس این اولین نقطه ضعفش ببین چه عکس العملی نشون میده احضاریه دادگاه خانواده بره جلوی ادارش منتظر نظر وجوابت هستم
نه پس دیدی یه نقطه ضعفی داره؟هیچ انسانی کامل نیست مهریتو هر وقت دوست داشته باشی به اجرا میتونی بذاری حقوق رسمیش چقدره؟خونه دارید؟ماشین مال یا ... داره؟ بعدش مهریت چقدره؟وآیا با گرفتن مهریه وارد جنگ نمی شی ؟حر کاری کنی وارد جنگ میشی مگر اینکه به حرفاش گوش کنی که اونم واویلاست وهمینی که هست پس میتونی لایحه بدی اما فقط در خصوص خودت بنویس واز محضر دادگاه بخواه صداش کنن وتعهد بگیرن وتعهد رفتن پیش مشاور و روانشناس هم بگیرن ازش ودادخواستم ابلاغ کن در خونتون نه اداره بهرحال عاطی خانم باید از یه جا شروع کنی دیگه نظرت با این چیه ؟اگه اینو صلاح میدونی بگو تا یه لایحه ودادخواست به این مضمون تهیه بشه
باشه پس روش فکر کن بعدش اطلاع بده همفکری کنیم ببینیم با چه مضمونی میخوای ودقیقا چه هدفی داری وکجا میخوای بفرستی بگو اونوقت من مینویسم تو اصلاحش میکنی برات ایمیل میکنم بلاخره این کار از یه جا شروع میشه شایدم خدارو چه دیدی زود جواب داد کار خدا بی حکمت نیست و تو کار خیر کمک میکنه به بنده هاش
2706