2737
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429689 بازدید | 12698 پست
از یطرف دیگه مهریم ۵۰۰سکه که نمیخواد بده میگه ماهی۴۰۰ میدم ضمنا الان شاغل نیستم اما میتونم کار پیدا کنم لطفا یه وکیل خوب یا تجاربتونو درمورد حضانت دراختیارم بزارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان اگه جواب سوالات ص.قبل منو میدونید از جواب دریغ نکنید لطفا خواهرم خیلی تو کارش درمانده شده نمیدونه برا مهریه اقدام کنه یا نه؟ از یه طرف میگه اگه مهریه برام اقساط باشه فعلا صبر کنم تا شاید زمان سند زدن خونه، از خونه چیزی به اسمش بزنه از طرفی میترسه برا مهریه دیر اقدام کنه و شوهرش از ترس خونه رو به نام کس دیگه ای بزنه......... میگه اگه مطمئن باشم خونه برا مهرش توقیف میشه هر چه سریعتر اقدام کنه شوهرش اعتیاد داره و زندگی برای خواهرم خیلی سخت شده خواهرم بیشتر به فکر بسرشه که زن داره میگه مهریمو بگیرم و سربناهی برا اونا درست کنم.....چون شوهرش اصلا به فکر بچه هاش نیست... ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است تا ذهــــــــــنت را بـــــــاز نکرده ای..................دهانت را باز نکن !!!
دوستان لطفا کسی میدونه خواهرم اگه نخواد با همسرش زندگی کنه ولی اول بخواد مهریه بگیره بعد طلاق، بعد شوهرش بگه طلاقت نمیدم بعد خواهرم بگه طلاق نده مهم نیست حالا خواهرم میتونه بره برا خودش جدا زندگی کنه؟ اگه بره مشکلی بیش نمیاد مثلا شوهرش نمیتونه شکایت کنه و ....اینا؟ بعد شوهرش میتونه ادعا کنه که اگه مهریه میخوای بایدبا من زندگی کنی؟ یا خواهرم میتونه جدا زندگی کنه طلاق هم نخواد و مهریشم بگیره ؟ با توجه به اینکه بچه هاش بزرگن و داستان حضانتی در کار نیست
از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است تا ذهــــــــــنت را بـــــــاز نکرده ای..................دهانت را باز نکن !!!
2728
سلام بچه ها من خیلی داغونم هنوز طلاق نگرفته خونوادم بخصوص دادش بزرگم شروع میکنه به اذیت کردنم امروز دخترمو شوهرم اومد برد بیرون منم خودم دو سه ساعت رفتم بیرون داشتم تو خونه دق میکردم هنوز دو ساعت نشده بود داداشم زنگ زد هرچی دهنش اومد گفت اخه من چه خاکی سرم کنم....وای به روزی که طلاق بگیرم؟؟؟ ای خداااااااااااااااااااا
یک ماهه من از شوهرم جدا زندگی میکنم تو این یک ماه من بقدری فشار روحی و روانی کشیدم و میکشم که خدا میدونه الان خانوادم شروع کردن مگه من بچه ام که نتونم چند ساعت بیرون برم؟؟؟ آخه این زندگی گوحی چیه که ما داریم ؟؟؟بخدا دیگه قلبم به درد اومده .....
برم به شوهرم بگم گوح خوردم درخواست مهریه کردم و .....برگردم سر خونه زندگی جهنمی پر از دروغ پراز خیانت پر نفرت......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه خونوادمم از یه طرف شروع کنن من دیگه با چه امیدی برم جلو؟؟؟؟ بخدا به حد کافی دارم شکنجه میشم یکی بیاد بگه اینا چی میخوان از جونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با یه بچه دارم به سختی روزامو میگذرونم اینا تو چه فکری هستن اخه؟؟؟؟؟ زن طلاق گرفته نباید بره بیرون؟؟ زن طلاق گرفته باید بمونه تو خونه بپوسه چون شوهر نداره دیگه؟؟؟
2738
دوستان سلام، ممنون میشم از وکیل هایی که باهاشون کار کردید به من بگید و اگر راضی بودید شماره شون رو برام پیغام خصوصی کنید، من هیچ وکیلی رو نمی شناسم، و نمی دونم از کجا شروع کنم
دومان عزیزم اروم باش سخته خییییلی سخته گفتم که گل من بشین با خودت رو راست باش بدیها و خوبیها هر دو طرف رو بسنج ببین ادامه بدی برات بهتره یا تمومش کنی میتونی با یه ادم بیطرف و دنیا دیده هم مشورت کنی خدایا به بزرگیت ایمان داریم رهامون نکن
سلام شایلو عزیز شما چندان به وکیل نیاز نداری ،چون وکالتنامه طلاق رو داری درسته؟اصل وفتوکپی وکالتنامه ،شناسنامه و کارت ملی طرفین واصل و فتوکپی عقد نامتو ببر دادسرا اگر همسرت هم اومد فبها نیومد از طرف اون هم میتونی فکر الان ده هزارتومن هزینشه هرچی خواستی تو لایحه درخواست طلاق توافقی بگو بنویسن مثلا مهریه میخوای یا نه ،اجرت المثل میخوای یا نه ،جهیزیه میخوای یا نه،اگر همشو ببخشی کارت چند روزه تمومه،بعدش از دادسرا میری دفاتر قضایی همون روز وبعد چند روز بعد اس ام اس مییاد برای مشاوره که اونم فرمالیته است وحکم صادر میشه ،حالا به من بگو مهریه میخوای یا نه و... کارتو راحته با اون وکالت در طلاق خیلی راحته به همین راحتی که گفتم حالا بازم میخوای وکیل بگیری داخل دادسرا و بیرونش هستن زیاد هم پول نده زیر یک میلیونه طلاق توافقی
سلام دومان عزیز من خدمت شما قبلا گفتم جدایی سختیها داره فریاد کشیدن برادرت یکیشونه باید تحملتو بالا ببری و سختی هاشو تحمل کنی ویکی راست میگه باید ببینی موندن بصرفه تره یا رفتن ریا،اینو تومیتونی تعیین کنی نه کس دیگه چون زندگی و زندگی کردن با اون مرد ماله توئه، پس جواب بده اول فکر کن خوب فکر کن بعدا جواب بده فکر نکن ماله هیچکدوم از ما راحت بوده باورکن قبلش و در حین پرونده و حتی الان بعد از طلاق حاشیه ها هنوز هست ولی خوب خیلی هم کمتر شده وما به این نتیجه رسیده بودیم جدایی بهتره و مشکلات ادامه زندگی از جدایی خیلی بیشتره اگه به این نتیجه رسیدی اقدام کن و پای سختی هاشم میتونی وایسی زنده و پاینده باشی
2706