2726
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429686 بازدید | 12698 پست
مامان یلدای عزیز امیدوارم این روزهای ناامیدیو سپری کنی و زودتر به خودتو زندگیت مسلط بشی.
مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم اینست که با تمام توان شروع به حرکت کنید، کوچک باش و عاشق ،که عشق میداند آئین بزرگ کردنت را ...
این مطلبو الان خوندم دلم میخواست شما هم بخونید اشتباهاتم را دوست دارم! آنها همان تصمیماتی هستند که خودم گرفته ام! و نتیجه اش را هر چه باشد می پذیرم! اشتباهاتم را گردن کسی نمی اندازم... می پذیرم که انسانم و اشتباه می کنم... نه فرشته ام و نه شیطان!! و نه انسان کامل!! وقتی زمین میخورم بلند میشوم خودم را میتکانم و ادامه میدهم... اشتباهاتم را دوست دارم...! آنها حباب شیشه ای غرورم را میشکنند... هر زمان به اشتباهم پی بردم یعنی بزرگتر شده ام. اشتباهاتم گران ترین تجربه هایم هستند چرا که برایشان هزینه گزافی پرداخته ام...!
مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم اینست که با تمام توان شروع به حرکت کنید، کوچک باش و عاشق ،که عشق میداند آئین بزرگ کردنت را ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها فردا میرم وکالت بدم امیدوارم بتونم زود تمومش کنم به خدا روزی صد بار میام این صفحه رو چک میکنم تا ببینم آیا کسی مثل من بوده و تجربه اش چیه خیلی ممنونم یه وقتایی میگم چرا من من که قوی بودم چرا دارم خودم میبازم ... مرسی دوستای خویم هیچکس رو نمیتونم تو فامیل انتخاب کنم درد و دل کنم اینجا خیلی خوبه
2728
آقای محمد اینجا جای خوبی واسه گذاشتن شماره نیست ... اگر کسی اطلاعات لازم داشته باشه می نویسه بقیه پاسخ میدن .. اینجا افرادی هستن که به انداز کافی رنج و درد کشیدن پس لطف کن برو جایی دیگه اطلاعاتت رو خرج کن ...
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
سلام دوستای عزیزم انشالله سالی پر از عشق و شادی کنار عزیزانتون داشته باشین و دیگه تو زندگیتون غم نبینین یه دنیا ارزوی خوشبختی برای همتون

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من یه مشکلی دارم من همه روزمرگیهام از ذهنم پاک میشه انگار حافظم خیلی خیلی خیلی ضعیف شده یه چیزاییاز ذهنم پاک میشه که خیلی برام تعجب اور ؟؟ شما ها هم اینطوری هستین یا من دارم دیونه میشم؟؟ و نسبت به گذشتم و زجرایی که کشیدم خیلی بی تفاوت شدم انگار گذشته ای نبوده احساس مسئولیتم صفر شده ادما جذابیتی برام ندارن کلا انگار رو هوام شمام اینجوری هستین انگار قلبم نمیزنه خیلی ناراحتم از این وضعیتم میشه کمکم کنید چیکار کنم خیلی بی عار شدم 😪😪😪😪😪

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من تو دوران نامزدی هستم و جدا شدم...رای نهایی هم اومده...فقط مونده نوبت گرفتن از محضر...این روزا محضر واسه طلاق بازه؟
كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2706