2737
2739
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429694 بازدید | 12698 پست
من شوهرمو خیلی دوست دارم.یه دختر دارم.اما شوهرم خیلی اذیتم میکنه.روم نمیشه به بابام بگم.میترسم غصه بخوره.اما روانم تو این زندگی داغون شده.کارم شده غصه و گریه.شوهرم سر هر مشکلی تهدید به طلاقم میکنه.خسته شدم.امروزم همینطور بود.از صبح قفسه سینه از غصه و استرس داره میلرزه.
میخک جون تبریک............ الهی دیگه هیچ علیه تو نشه.............. الهی همیشه همه چیز بر وفق مرادت باشه....
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکلات جان در مورد مخارج پرسیدی.... من به شخصه و صادقانه میگم! با خانواده هستم...خب غذایی که درست میشه ماهم میخوریم!پول قبض و ... هم نداریم....برای خرج پوشاک و اسباب بازی و مخارج متفرقه دیگه که فقط مربوط به من و پسرم باشه بالاخره هم یارانه هست....90 تومن....همون تقریبا بسه...... اگرم من بخوام اضافه چیزی خرج کنم یه پولی دارم گذاشتم بانک سودشو میگیرم....اون سود هست.... ولی جدی میگم کسی که بیکار باشه عمرا نمیتونه بدون حمایت خانواده بعد طلاق بمونه....یعنی نمیشه تو خونه جدا ، جدااز خانواده بود. من الان فروش شاسی که دارم حقیقتا میگم که به هیچ وجه نمیتونه حتی یه گوشه زندگی رو جمع کنه! فقط در حد پول تو جیبی و سرگرمی هست! اصلا و ابدا نمیشه با تکیه بر این فروش زندگی کرد............
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2728
فافا جون حتی اگه کارمند هم باشی به صلاحه با خونواده باشی من خودم الان کارمندم حدود یه تومن حقوقمه و یه آپارتمان شراکتی هم با خواهرم دارم ولی نیازی نمیبینم که جدا زندگی کنم یعنی واقعا هیچ مشکلی با خونوادم ندارم
صداقت یک هدیه بسیار گران قیمت است،
آن را از انسان های ارزان انتظار نداشته باش.
سلام دوستان حضانت دادن انواعى داره؟یعنى میشه حضانت غیر دایمى داد که بعدا بشه حضانت بچه ها رو پس گرفت؟ من در آستانه جداییم و متاسفانه اصلا شرایط نگهدارى بچه هام رو ندارم.مجبورم حضانتشون رو فعلا به پدرشون بدم تا در آینده اگر شرایط مناسبى پیدا کردم ،بیارمشون پیش خودم.امکان داره؟بچه هام دخترن و الان ٨ و ٥ ساله. توافقى مى خوام جدا بشم.میشه راهنماییم کنید. در مورد مهریه چه طورى باهاش توافق کنم که لااقل بخشى از مهریم رو بگیرم؟
هیچ آسانسوری برای رسیدن به موفقیت ساخته نشده ، پله ها را یکی یکی باید بروید.
سلام دوستان یه سوال مهم دارم ممنون می شم کمکم کنید ... اینجا کسی با حق طلاق جدا شده؟؟؟ روند جدایی به چه صورت بوده؟ نیازی به حضور همسرتون بوده؟؟؟ خیلییی ممنونم
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
2740
سلام مرسی از راهنماییتون دوستان خوبم و همینطور جناب سینا پسر من سه ساله است آقای سینا هنوز پسرمو نیوورده ولی اجازه میده تلفنی باهاش حرف بزنم و خدا رو شکر خانواده اش خیلی به بچم میرسن و اذیت نیست. ولی من خیلی داغونم واقعا بهم سحت میگذره ...
مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم اینست که با تمام توان شروع به حرکت کنید، کوچک باش و عاشق ،که عشق میداند آئین بزرگ کردنت را ...
سها و البرز جان متاسفانه من اطلاعی ندارم ولی دوستان دیگه راهنماییتون میکنن.
مهم نیست شیر باشی یا آهو مهم اینست که با تمام توان شروع به حرکت کنید، کوچک باش و عاشق ،که عشق میداند آئین بزرگ کردنت را ...
آهوی عشق عزیززززززززززززززززز اگه واقعا می تونی و شرایط نگهداری پسرت رو داری برو از طریق دادگاه بگیرش .مطمئن باش تا فت سالگی حق با توهست
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
البرز عزیز آره دوست من با حق طلاق جدا شد و شوهرش اصلا خبر هم نداشت میری دادگاه درخواست می دی نامه پزشکی قانونی و تمام البته همیشه سعی کنید اول تمام راهها رو برید برای ن گهداری زندگیتون اما...................... من حق طلاق رو داشتم تا مشکل پیدا کردیم اون رفت و دادخواست ابطالشو داد و بعد از دو جلسه دادگاه، تونست حق طلاقمو باطل کنه چون وکالتنامه میشه باطل بشه
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
به نظر منم اصلا دلیلی نداره یه زن جوون با بچه بره تنها تو یه خونه زندگی کنه... هم از لحاظ روانی اذیت میشن هم اگر همه بدونن و ببینن از هر نظر تحت حمایت خانواده و با خانواده هست مشکلات جانبی کمتر براش پیش میاد.... ولی اگه بتونه درآمدی داشته باشه...درآمد درست و حسابی ها....میتونه با زندگی در کنار خانواده خیلی زیاد پس انداز کنه برای آینده خودش و بچه اش....
2706