2410
2553
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429679 بازدید | 12698 پست
سلام آینده خوبی؟ شما شاغل هستی یا بعد جدایی می توانی از مخارج مالی زندگی بربیایی؟ شما چون شوهرت میخواد طلاقت بده، پس طلاقتون توافقیه. تو توافقتون نفقه بچه و موارد دیگه رو قید کن. ببین بنظر من: اگه دلبستگی عاطفی به شوهرت نداری و الان هم از زندگیت دل خوشی نداری، درصورتیکه بتونی بلحاظ مالی خودت و بچه ات رو اداره کنی، زندگی بدون مرد هرچند مسئولیت های بیشتری داره ولی بهتر از زندگی زجرآور در کناره فردیه که احساس آرامش و عزت در کنارش نداری. یه توصیه رو هم از روی تجربه می گم؛ نذار کارتون به جنگ بکشه که هردو شخصیت و غرورتون له میشه.
من و پسرم می خواهیم شاد باشیم و قوی و پایدار. می خواهیم پس می توانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من شاغل نیستم الان در به در دنبال کار میگردم ولی هنوز نتونستم کار خوب پیدا کنم توافقی میشه؟؟؟؟؟؟؟ وقتی من راضی نیستم چه توافقی ای میشه!!!!!
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
اینده جون مبشه بگی واسه چی شوهرت پا جلو گذاشته واسه طلاقالبته اگه شخصی هست نمیخواد بگی.
خدایا!!!! اندکی نفهمی عطا کن تا راحت زندگی کنیم مردیم از بس فهمیدیم و به روی خودمان نیاوردیم.
2456
سلام به همه,امدم بگم منم هستم,متولد69،سال88 اولىن ازدواجم بود,بهمن 91 طلاق گرفتم,3ماه بعد ازدواج مجدد والان ىه پسر نازه دو ماهه دارم,خداروشکر مىکنم ولى بخاطر اىنکه توى سن کم شکست خوردم افسردگى دارم و خىلى زود عصبى مىشم,ىه حس تنفر نسبت به بابام دارم که همىشه ازش رنج مىبرم,دوست دارم گرىه کنم,اىن حالتاى عصبىم روى زندگىم و رابطم با همسرم خىلى تانتىر داشت تا جاىى که نزدىک بود دوباره جدا بشم پىش صد تا مشاور و پزشک هم رفتم اما هىچکدوم فاىده نداشت,ازانس نگرانم که اىن وضعىت روحىم روى پسرم تاتىر منفى بزاره,گفتم اىنجا شاىد روحىه بگىرم
ارزو به دل موندم ىه دفعه بگم فلان چىزو برام بىار؛نگه کو , کجاسس , نمىبىنم پسمل منه..عشق منه:http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015030116572933588
پستا رو از آخر دارم میخونم! مامی علی جون خوش اومدی. خوشحالم که دومی خوب در اومده! عزیزم پیش مشاور برو....با شوهرت حرف بزن....با یکی بشین از استرسا و نگرانی هات بگو...از ترس هات بگو....ایشالله درست میشه.
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام عزیزان جسته گریخته پست هاتون رو خوندم خدا خوشبختتون کنه تو زندگی.و ممنون از فافا برای تاپیک خوبش. یکی از دوستانم توافقی می خواد از همسرش جدا بشه هر دو دنبال یک وکیل خوب می گردن که زیاد تو دادگاه نباشن یا دادگاه رفتنشون به حداقل برسه و در حداقل زمان خیلی دوستانه می خوان از هم جدا بشن . در ضمن از راه و چاهش کاملا بیخبرن و هزینه اش هم نمی دونن. کسی رو می شناسید که وکیل خبره ای باشه و به کار این دو نفر بیاد عایا؟ممنون می شم که شماره ای در اختیارم بگذارید .
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2714
لاله جون واقعا لطف می کنی به من اگر کمک کنی دعات می کنم..اینا هنوز نتونستن وکیل خوب گیر بیارن ..شما چه سالی با این وکیل قرارداد بستید که نفری 600 شد...؟ممنون می شم شماره و ادرس رو بگی گلم
نتونستم بهت پیام بدم گلم انگار فقط دوستانت می تونن..به دوستانم اضافت کردم عزیزم..ممنون می شم اومدید برام شماره رو پیام بذاری عزیزم.
فافایی تو کجایی. خوش مرام منو فراموش کردی؟ چقدر کم پیدایی؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706