2733
2734
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429689 بازدید | 12698 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تا ساعت 5 سرکار میام
از 8 تا 5

خسته میشم سرکار ولی کار کردنم دوس دارم البته به پولشم نیاز دارم
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2728
مواظب پسر نازت باش نسیم جان
ممنون برام وقت گذاشتی
دوست دارم
خدا پشت و پناهت
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2738
سلام من هم ٢ ماه توافقی جدا شدم بچه هم ندارم دلیل جداییم خیلی چیزا بود اما در کل شوهرم دیگه از متاهلی و مسعولیت خسته شده بود سر کوچکترین چیزا دعوای شدید میکرد و فقط دوست داشت با خانوادش و رفیقاش که مجرد بودن باشه و خیلی هم ادم دهن بینی بود اما با اینکه میدونم خیلی جاها واقعا کوتاه اومدم و تلاش کردم بازم حس پوچی شدیدی دارم از فکرم اصلا بیرون نمیره
سلام دوستای گلم
خوبی نسیم جونم
ممنون از اون همه انرژی که چند روز پیش بهم دادییییی
هنوز تو وجودمه

لاله جون ان شاالله مشکلت حل میشه
فعلا که رابطه مون خوب شده
همسرم عاشقانه تر شده البته یکم

5شنبه دعوامون شد همیشه بعد ااز دعوا کلی باهام قهر میکرد جیغ و داد و.....
ولی اون روز هیچی نگفت قهرم نکرد

منم خیلی عادی برخورد کردم عاجزاانه نبود رفتارم

محبتمو هم یکم کم کردم عاشقانه تر شدم ولی کممممم شده دفعات ابرازش
در مورد شب بخیر و صبح بخیر هم اس شعر از اینترنت مینویسم دیگه نمیتونه عین اونو بسنده خودش عاشانه شو مینویسه
2706