2726
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429685 بازدید | 12698 پست
سها همین فامیلمون که میگم بالاخره بچه رو داد به مادرش
اون خانومم هیچ شغلی نداشت
بعدش رفت خیاطی اینا یاد گرفت با خیاطی کردن و کارای خورده ریزه زندگیشو چرخوند

الان پسر بزرگش تو دانشگاه تبریز عمران میخونه پسر کوچیکشم توی تیزهوشان درس میخونه

البته پدرشونم بهشون میرسه ولی خوب پدره خودشم ورشکسته س
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بانو جونم به نظرم خیلی راحت و بدون عصبانیت باهاش صحبت کن بگو از این وضعیت کاملا ناراضی و ناراحتی بعد بعضی از روزها خودت برنامه ریزی کن مثلا یه روز که داره می یاد باهاش قرار بذار برید بیرون برید خرید تفریح .....
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
نسیم جان شما ی مشاور تلفنی خوب سراغ داری؟
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2728
همیشه عصبانی میشیم و بیشتر دعوامون میشه
یا دلسردی میشه بینمون

خوشم نمیاد اس خودمو به خودم بفرسته
100بارم بهش گفتم با آرامش با عصبانیت با قهر با شوخی
اما همیشه میفرسته بعد میگه شوخی کردم میگم از این شوخیا ننکن من بدم میاد جواب نمیده
آخه کاری که ندارم.خانوادمم حمایتم نمی کنن.خونه و دارایی ندارم.

شوهرم هم پدر متوسطیه.خیلی خوب نیست.ولی من چاره ای ندارم.
هیچ آسانسوری برای رسیدن به موفقیت ساخته نشده ، پله ها را یکی یکی باید بروید.
ببین پس یه مدت همش اس عاشقانه براش بفرست وقتی برای خودت استو می فرسته تو هم دو باره برای خودش بفرست می تونی با این بازی یادش بدی . باور کن مردها همشون بچه هستن دقیقا بچههههههههههههههه
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
ی بار زودتر از من شب بخیر گفت
منم عین همونو براش فرستاد

گفت تازه شدی عین خودم
منم گفتم چه جوری شدم

گفت خوشگلو مهربونتر؛ اس خودمو زدی به خودم

منم دیگه چیزی نگفتم

باشه ی بارم ایده شما رو انجام میدم
شاید کارساز باشه

احساس میکنم الان در نظر بعضیا مشکل من خنده داره
ولی نخندید باور کنید برام مهمه

از بچه گی از این کار بدم میومد
به خاطر همین مشکل از هم طلاق گرفتید یا علت دیگه ای داشت؟

لازم نیستا توضیح بدی فقط میخوام بدونم علتش این بوده یا نه

میدونی من دریااای احساسات هستم
در ظاهر خیلی خشکما ولی وقعا احساساتیم
همسرمم احساساتیه اما بیشتر منطقی
میگه همین که من میرم بیرون کار میکنم یعنی تو رو دوس دارم لزومی به گفتن دوست دارم نیست
منم میگم تو منو به شیوه خودم دوس داشته باش چی میشه؟
2706