2726
عنوان

هزار راه نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 429686 بازدید | 12698 پست
علیکم السلام
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمىرا از کجا مطمنى??
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2728
دوست جون چطورى?? خوب حالا فرض کنىم مرده و اومده زندگى مارو فهمىده اخه به چه دردش مىخوره!!?? توجه نکنىد مىره
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
سمیرا جان. من واقعا عذر میخوام. خواهش میکنم ازن ناراحت نشی. چون اهل غیبت و پیام خصوصی و پشت سر حرف زدن نیستم رو میگم. اگر هم خلافش ثابت بشه ازت عذرخواهی میکنم. راستش من به شما هم مشکوم... ای حرفی که زدی خیلی سطحیه و حرف یک آدم در آستانه طلاق نیست :
"سلام بچه ها مگه طلاق بده من دودل شدم اخه سمانه چی فکر کردی پیش خودت"
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سمىرا جون تو هم تو چه وضعىتى دلت پره!!!! خخخخخ الهى عزىزم شوخى کردم چرا ناراحتى???
ببین...

زن ...مرد...برام دیگه هیچی مهم نیست.........

هرکی هستی همین که ادبیاتت و افکارت تا این حد متفاوت هست با اعضا این تاپیک ، عقل حکممیکرد که خودت اصلا نیای..........ولی حالا اومدی....دروغ گفتی......گذشته همش به درک....

ولی دیگه از این به بعد اجازه توهین نداری.....

همیچین از لفظ مطلقه استفاده کردی.......انگار چیه.........

خیلی خوب....تو دختری و خدا روشکر مجرد!!!! و الحمدالله انگ مطلقه بودن رو پیشونیت نیست....

ولی بترس از چوب خدا دوستعزیز......تو میگی با خدا نمیشه درافتاد...با خدا نمیشه بحث کرد....قانون خدا رو نمیشه عوض کرد.....خیلی خب.....پس به این همه دلی که شکوندی با این طرز حرف زدنت فکر کن.

هنوز همه حرفات رو نخوندم.

ولی تا همین جا انقدر از دستت ناراحتم و عصبانی که دیگه هیچی برام مهم نیست.

چون بااین طرز فکری که تو که میگی دختری نسبت به طلاق داری واقعا برات متاسف شدم....................
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
بانو سلام خوبى خواهر?? من اخر نفهمىدم تو دىروز چه تصمىمى گرفته بودى که همه بهت تبرىک مىگفتن!!!??? اىن جرىان مسافرت چى بود???
2706